Prowadniki Przewodóworaz osprzęt Nowoczesne systemy zasilania maszyn, systemy automatyzacji. Dostępne w największej gamie wymiarowej z magazynu.

Szybka wyszukiwarka produktów i kalkulacja żywotności

Prowadniki Przewodów

chainflex®Przewody Specjalne przewody do prowadników kablowych, przetestowane i sprawdzone w ciągłym ruchu. Ponad 1040 typów z magazynu.


Szybka wyszukiwarka produktów i kalkulacja żywotności

Przewody

readycable®Przewody napędowe Specjalnie do stosowania w prowadnikach kablowych. Różnorodne typy kabli o różnych dopuszczeniach i certyfikatach zgodności.
Szybka wyszukiwarka produktów

Przewody napędowe

readychains®Konfekcjonowane Gotowe systemy prowadników przewodów do wbudowania do Państwa maszyn. Kompletny system jest dostarczany w ciągu 1 do 10 dni!

Konfekcjonowane

iglidur®łożyska ślizgowe Bezsmarowne, wydłużające żywotność i obniżające koszty. Ponad 7000 typów z magazynu.Szybka wyszukiwarka produktów i kalkulacja żywotności

łożyska ślizgowe

igubal®łożyska przegubowe Kompletna gama samonastawnych łożysk wahliwych z tworzyw sztucznych. Ponad 1500 typów z magazynu.

Szybka wyszukiwarka produktów i kalkulacja żywotności

łożyska przegubowe

drylin®liniowe łożyska ślizgowe Bezsmarowne, lekkie, ciche, modułowe, długotrwałe, ekonomiczne. Indywidualnie dopasowane. Ponad 1800 typów z magazynu.

Szybka wyszukiwarka produktów i kalkulacja żywotności

liniowe łożyska ślizgowe

drylin®Technologia napędu Bezsmarowe stoliki przesuwne, zębate osie pasowe i moduły liniowe z różnymi połączeniami materiałów i wałów.Szybka wyszukiwarka produktów

Technologia napędu

drylin® EElektryczne osie liniowe Zestaw konstrukcyjny układu liniowego akcesoria plus silnik.Szybka wyszukiwarka produktów i kalkulacja żywotności

Elektryczne osie liniowe

drylin® SDZespoły śrub pociągowych Samosmarujące się nakrętki śrub pociągowych z trapezowymi lub stromymi śrubami pociągowymi.

Szybka wyszukiwarka produktów i kalkulacja żywotności

Zespoły śrub pociągowych

iglidur® PRTłożyska do stołów obrotowych Z elementami ślizgowymi wykonanymi z całkowicie bezobsługowego materiału niewymagającego smarowania.

łożyska do stołów obrotowych

xiros®Łożyska kulkowe Bezsmarowe do 150 °C. Dostępne z magazynu.Szybka wyszukiwarka produktów i kalkulacja żywotności

Łożyska kulkowe xiros®

iglidur®Półprodukty Produkty iglidur® dostępne teraz także jako elementy okrągłe lub wyprodukowane od razu w wybranym kształcie.Szybka wyszukiwarka produktów i kalkulacja żywotności

Półprodukty iglidur<sup>®</sup>

Filamenty tribologiczne iglidur® do drukarek 3Doraz usług drukowania 3D Nowe tworzywa mają ponad 50-krotnie większą odporność na ścieranie od konwencjonalnych filamentów do drukarek 3D oraz usług drukowania 3D.

3D Printing Service

iglidur®Pierścienie tłokowe Wymień drogie odlewane taśmy PTFE na zaledwie jeden montowany zaciskowo pierścień prowadnicy. Pierścienie tłokowe wykonane z dowolnie wybranych materiałów.

Szybka wyszukiwarka produktów

Pierścienie tłokowe

robolink®Przegub osiowy Inspirowany bioniką przegub ramienia robota.


Szybka wyszukiwarka produktów

Przegub osiowy

pikchain®Prowadnik przenośnika Inteligentny prowadnik przenośnika do zastosowań przeładunkowych typu „pick and place”. Części maszyn dla producentów maszyn i sprzętu z sektora automatyki.

Prowadnik przenośnika

Rozwiązania branżowe Różne branże wymagają różnych rozwiązań. igus® oferuje pomoc dostosowaną do specjalnych potrzeb Państwa aplikacji

Szybkie wyszukiwanie odniesień

Rozwiązania branżowe
igus® Sp z o.o.
ul. Działkowa 121C
02-234 Warszawa
Fax: + 48-22-863 61 69

NIP: PL 113-21-95-805
Regon 016202613
Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy, XIII Wydz. Gosp.
KRS 0000073158
Kapitał Zakładowy 200 000 zł, Kapitał wpłacony w całości

igus® Kontakt +48 (0) 22-8635770 E-mail do igus®

myigus myCatalog
Bez minimalnej ilości zamówienia
800 - 2000 Dostawy+Konsultacje Dostawa od 24h* Bezpłatne próbki

Ponad 100 tysięcy produktów na magazynie! Dostawy i konsultacje: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20, a w soboty od 8 do 12!

Newsletter Registration
Ogólne Warunki Handlowe impressum Uwagi ogólne Oświadczenie o ochronie prywatności danych

Państwa opinia jest dla nas ważna.
Ankieta dla użytkowników.