Wyszukiwarka - przewody elastyczne chainflex®

To tylko 3 kroki do znalezienia idealnego przewodu...

Krok 1  
Jaki rodzaj przewodu jest odpowiedni dla Państwa aplikacji?

Wystarczy wybrać typ przewodu, wpisać parametry aplikacji i znaleźć odpowiednie przewody chainflex® pasujące do danego zastosowania.

Krok 2  
Wybierz przewód o potrzebnej konfiguracji.

Przejdź do strony Produkty, otwórz przegląd produktów i znajdź odpowiedni artykuł wpisując liczbę rdzeni i wymagany przekrój.

Krok 3  
Niezawodność: Spradź żywotność.

Otwórz nasz kalkulator żywotności na stronie Produkty.

Start Button  


Narzędzie online  
Czy potrzebują Państwo przewodów zmontowanych?

Można wykorzystać wyszukiwarkę produktów do przewodów napędowych typu readycable® i wybrać odpowiedni przewód do danego zastosowania spośród 3200 wstępnie zmontowanych przewodów silnikowych, serwo, sygnałowych i enkodera zgodnych z 22 normami producentów.

Ze względu na dużą ilość zamówień w chwili obecnej czas realizacji dostaw wynosi 6-12 dni roboczych dla systemów prowadników przewodów oraz przewodów chainflex®. Intensywnie pracujemy nad skróceniem czasów realizacji dostaw.

igus® Kontakt +48 (0) 22-8635770 E-mail do igus®

myigus myCatalog

Katalog on-lineDopłata za miedźQuickPin 2.0Znajdź produktKonfigurator kabli na zamówienieObliczenie czasu żywotnościNowości 2016Znajdź produkt
readycable®
Przykłady zastosowańZapytaj ekspertaPodstawyKlasyfikacjaOdporność na substancje chemiczneZapytanie/zamówienieKrótka specyfikacja Przeglądaj artykuły według numeru katalogowegoKatalogi/próbkiPobieranie plikówWyprzedaż nadmiaru zapasów magazynowych chainflex®EPLAN

Bez minimalnej ilości zamówienia
800 - 2000 Dostawy+Konsultacje Dostawa od 24h* Bezpłatne próbki

Ponad 100 tysięcy produktów na magazynie! Dostawy i konsultacje: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20, a w soboty od 8 do 12!

Newsletter Registration
Ogólne Warunki Handlowe impressum Uwagi ogólne Oświadczenie o ochronie prywatności danych
This website uses cookies. By continuing to browse this website you agree to our use of cookies.