Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

print2mold - Formowanie wtryskowe za pomocą narzędzi do drukowania 3D

Części odporne na zużycie do 80% bardziej ekonomiczne i 70% szybsze niż w przypadku konwencjonalnych narzędzi

Obliczanie kosztów formowania wtryskowego odpornych na zużycie polimerów

Oblicz cenę całkowitą, w tym koszty narzędzia i czas dostawy, w zaledwie trzech krokach

1. Utwórz model 3D i wyeksportuj w formacie STEP/STP

Przygotuj model CAD do formowania wtryskowego

Użyj oprogramowania CAD lub naszych bezpłatnych konfiguratorów, aby stworzyć model 3D.  
Nie masz odpowiedniego pliku pod ręką? 

2. Wczytaj model 3D online w celu obliczenia ceny

Przesyłanie modelu CAD części specjalnej formowanej wtryskowo

Po prostu przeciągnij i upuść plik STEP/STP lub wybierz go z folderu na dysku. Filtruj zgodnie z wymaganiami lub przewiń do metody p2m i Pomoc w doborze materiału.  

3. Oblicz koszty i poproś o wycenę online

Zamawiaj online niewielkie serie formowane wtryskowo

 Natychmiast zostaną wyświetlone ceny, czas dostawy imożliwości produkcyjneoraz możesz poprosić o niezobowiązującą wycenę lub przesłać pełną konfigurację pocztą elektroniczną.


Narzędzie do formowania wtryskowego wykonane za pomocą druku 3D dla małych serii

Odporne na ścieranie części formowane wtryskowo z form wytwarzanych metodą addytywną

  • Przewaga kosztowa w porównaniu do narzędzi obrabianych
  • Zamówienie od 1  do 10 000 sztuk
  • Dostępnych  jest 55 specjalnych polimerów odpornych na zużycie (również dla specjalnych właściwości, takich jak przewodnictwo, praca pod wodą, zgodność z KTW, wysoka temperatura itp.)


Szybkie prototypowanie za pomocą narzędzia do formowania wtryskowego wydrukowanego w 3D

Szybka produkcja narzędzi do formowania wtryskowego za pomocą druku 3D, pozwala na błyskawiczną i ekonomiczną produkcję prototypów i niewielkich ilości zbliżonych do produkcji seryjnej wykonywanych metodą formowania wtryskowego.  Może to nie zastąpić  całkowicie kosztownej produkcji obrabianych mechanicznie narzędzi formowanych wtryskowo - ale jest to opłacalne tylko przy wielkości partii powyżej 10 000 sztuk. Oprócz przewagi kosztowej, formowanie wtryskowe przy użyciu narzędzi uzyskanych za pomocą produkcji addytywnej jest znacznie szybsze - średnio, sześć dni roboczych wystarcza na sfinalizowanie narzędzi i części.
 
Kolejną zaletą procedury print2mold jest szybka i łatwa kalkulacja kosztów formowania wtryskowego w darmowym narzędziu online. Oprócz możliwości sprawdzenia ceny całkowitej oraz jednostkowej (w tym kosztów narzędzi) bez rejestracji, pokazany jest również czas produkcji dla całego projektu. Narzędzie online, automatycznie sprawdza konstrukcję pod kątem dopasowania do procedury print2mold - w ten sposób, ewentulana dodatkowa praca (taka jak obróbka mechaniczna) jest możliwa do natychmiastowego zidentyfikowania i należy uwzględnić ją w obliczeniach.
 
Po załadowaniu modelu i wybraniu wymaganego materiału (możliwość filtrowania zgodnie z własnymi wymaganiami umożliwia zidentyfikowanie idealnego materiału), można natychmiast zażądać pełnej konfiguracji lub przesłać ją bez problemów do dalszych testów.   
 


Produkcja addytywna w igus

Produkcja addytywna z wysokowydajnymi polimerami

Drukowanie 3D z odpornymi na ścieranie polimerami: usługa druku 3D, sklep z materiałami oraz informacje o materiałach, procedurach i usługach.

Przegląd druku 3D

Polimerowe elementy specjalne zgodne z rysunkiem

Wybierasz kształt, materiał oraz ilość - inne usługi dotyczące części specjalnych, prototypów i serii wykonanych z odpornych na zużycie tworzyw sztucznych.

Więcej o elementach specjalnych

Porady

Z przyjemnoscia osobiscie odpowiem na Panstwa pytania

Wysylka i doradztwo

Osobiscie:

Od poniedzialku do piatku od 7:00 do 20:00.
Soboty od 8:00 do 12:00.

Online:

24h


Terminy "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur" i "xiros" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH w Republice Federalnej Niemiec oraz, w stosownych przypadkach, w niektórych innych krajach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.