Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

Dostosowane aktualności motion plastics® do indywidualnych potrzeb

Od najmniejszego prowadnika kablowego na świecie, poprzez wyjątkową 36-miesięczną gwarancję na prowadniki, po pierwszy filament trybologiczny do drukarek 3D: istnieje wiele dobrych powodów, aby na bieżąco śledzić nowości ze świata motion plastics. Gdy zamówią Państwo newsletter, będziemy przesyłać dostosowane do indywidualnych potrzeb nowości motion plastics®, nowe produkty, ciekawe zastosowania, terminy targów z udziałem firmy igus®, aktualne raporty z badań laboratoryjnych, innowacyjne konstrukcje...
 
Wystarczy wypełnić formularz. Następnie wyślemy Państwu wiadomość e-mail umożliwiającą potwierdzenie rejestracji. Wówczas będziemy Państwu automatycznie wysyłać nowości ze świata igus®. Ponadto, aby zrezygnować z subskrypcji igus®, wystarczy kliknąć link do rezygnacji, który znajduje się w każdej wiadomości e-mail.
 
*Tak, chcę otrzymywać wiadomości e-mail z informacjami o produktach i usługach igus Sp. z o.o. Zgadzam się, aby w związku z przesyłaniem informacji reklamowych moje dane były wykorzystywane zgodnie z przepisami ochrony danych osobowych wyłącznie przez firmę igus Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że klikając link do rezygnacji mogę w dowolnej chwili wycofać zgodę ze skutkiem na przyszłość.

5 powodów, dla których warto skorzystać z naszej darmowej usługi przesyłania informacji pocztą elektroniczną:

Dostęp do najnowszych informacji na temat produktów i nowych ofert, ekscytujących aplikacji, najnowszych raportów laboratoryjnych, wskazówek dotyczących projektowania i prezentacji produktów dostosowanych do zamówień.