Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
Wytrzymałe, bezobsługowe i o długiej żywotności

Produkcja wysokiej jakości materiałów budowlanych

Termin materiały budowlane jest używany do oznaczania materiałów wykorzystywanych przy budowie domów lub innych budynków. Od inżynierii lądowej do inżynierii budowlanej: nieorganiczne materiały budowlane, takie jak beton lub cement, jak również organiczne materiały budowlane, takie jak drewno, są niezbędne w każdym projekcie budowlanym. Szeroki zakres procesów produkcyjnych stosowanych w sektorze budowlanym pozwala na wykorzystanie szerokiej gamy materiałów budowlanych. W suchej konstrukcji, na przykład, przemysłowe półprodukty są wiązane i mocowane za pomocą śrub. W ten sposób rezygnuje się z wodnych materiałów budowlanych, takich jak glina lub beton. Specjalnie opracowane, wysokowydajne tworzywa sztuczne umożliwiają stosowanie e-prowadników igus w prawie wszystkich obszarach.
Wilgoć, brud, wióry, ciepło, zimno; mamy najlepsze możliwe rozwiązanie dla każdego wymagania i w naszych materiałach całkowicie rezygnujemy z materiałów budowlanych, takich jak stal i inne metale. W obszarach o dużej wytrzymałości systemy stalowe są coraz częściej zastępowane przez e-prowadniki igus ze względu na ich większą przydatność.


Skontaktuj się ze ekspertem teraz

Rzut okiem na szeroki zakres korzyści oferowanych przez nasze tworzywa sztuczne:

  • Ekonomiczna, modułowa konstrukcja
  • Trwałość przy niewielkiej konserwacji
  • Odporne na brud, działanie substancji chemicznych oraz wysokie temperatury
  • Lekkie o wysokiej stabilności
  • Niekorodujące
  • Przetestowane przez TÜV

Długie przesuwy  

Produkty do produkcji materiałów budowlanych

e-prowadniki do długich przesuwów i wysokich obciążeń  

To zabierze Cię do sklepów internetowych z produktami do e-prowadników do specjalnych zastosowań w ciężkich warunkach oraz przy długich przesuwach.


Długie przesuwy i wysokie obciążenia

Wybrane zastosowania naszych klientów

50 metrowy przesuw

Betonowy kontener jest przemieszczany na długości 50 metrów w hali produkcyjnej. Wyzwania wynikają z materiału budowlanego, który w zależności od danego stanu wytwarza pył lub wilgoć. e-prowadniki z powodzeniem zastępują szyny przewodzące, które zawsze powodowały zwarcia.


Niewrażliwe na kurz i wilgoć

Agresywne środowisko

Ta aplikacja działa pomimo trudnych warunków otoczenia. Najwyższe temperatury, rdza, kurz lub wilgoć nie wpływają w żaden sposób na e-prowadniki igus. Zapewniają niezawodne i oszczędzające miejsce prowadzenie przewodów na całej długości obiektu.


Porous concrete hardening

Niezwykle wymagające ze względu na pył ceglany

W fabryce cegieł silne zanieczyszczenie jest spowodowane ściernym, ostrym pyłem. e-prowadniki serii 5050 gwarantują przesuw 20 metrów, zapewniając długotrwałą bezobsługową pracę.


Cegielnie

Możliwa jest wymiana danych drogą przewodową

W tym systemie regałów na bloki betonowe e-prowadniki firmy igus z powodzeniem zastąpiły kołowrotek przewodowy. Potencjalne szybkości przesuwu i ekonomiczna cena mówią same za siebie.


Shelving system for concrete bricks

Przetestowane pod kątem zastosowań w rzeczywistym świecie

Wgląd w laboratorium testowe systemów e-prowadników:

 

Więcej informacji

igus® dostawa