Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

Pilarki do drewna: Precyzyjne cięcie, precyzyjnie obliczone

Wstępnie zamontowany system zasilania energią maszyn i instalacji

Dwa lata temu, Jochen Fischer rozpoczął dokonywać zmian od środka w zakładzie produkcyjnym w L'Ametlla del Vallès niedaleko Barcelony. Firma Homag-Sawtech S.A. należąca do grupy German Holzma-Gruppe secjalizuje się w produkcji pilarek do drewna przeznaczonych do pracy w przemyśle. Aktualnie w firmie Homag, w zasadzie są produkowane jedynie pilarki tarczowe. HPP 250 Optimat jest dostepna w czterech różnych wymiarach zgodnie z wielkością ciętych płyt drewnianych. Oferują pełne know-how oraz długie doświadczenie Holzma-Gruppe, szczególnie dla rzemiosła. Wysoka dostępność dzięki rzadko występującym przestojom, wygodna obsługa oraz szybkie cykle pracy maszyn zapewniają szybkie i niezawodne wytwarzanie zamówień.

readychain®:

Nieskomplikowany dostęp do kabli położonych wewnątrz przez zamykane zatrzaskowo ogniwa za pomocą śrubokręta.

 
Nigdy więcej reklamacji

Firma Homag-Sawtech AG jest jednym głównym klientem firmy igus® w Hiszpanii. Czasami wydaje się że w niektórych dziedzinach technologia niemiecka jest za droga. Jest to uprzedzenie z którym trzeba stale dyskutować. Początkowa inwestycja, która wydaje się droga na pierwszy rzut oka spłaca się w zaskakująco szybkim czasie. W przeciwieństwie do poprzednich lat firma Homag-Sawtech AG aktualnie nie ma wcale reklamacji.

readychain®:

Łańcuch readychain® zostął wyprodukowany specjalnie w celu spełnienia wymagań firmy Homag-Sawtech. Martwy kapitał ulokowany w dużych zapasach kabi, wtyczek już należy do przeszłości.

 
More on applied products here
Further interesting applications from extremely diverse areas can be found here.

Porady

Z przyjemnością osobiście odpowiem na Państwa pytania

Wysyłka i doradztwo

Osobiście:

Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 20:00.
Soboty od 8:00 do 12:00.

Online:

24h