Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Rozszerzona rzeczywistość

Szybszy proces projektowania

Rozszerzona rzeczywistość dla maksymalnej przejrzystości i niezawodności systemu


Proszę sobie wyobrazić: patrzą Państwo na swój projekt nie tylko na ekranie, ale w formie wirtualnego modelu w rzeczywistości. Jest to możliwe dzięki funkcji AR, którą firma igus zintegruje z platformą narzędzi online. Działa to tak: wystarczy skonfigurować produkt, zaprojektować i przetestować model AR. Efektem jest większa przejrzystość i bezpieczeństwo planowania oraz szybszy proces projektowania. Za pomocą smartfona, tabletu lub specjalnych okularów można oglądać wirtualne modele w rzeczywistości. Można również zaprojektować różne modele dla maksymalnej łatwości przeglądania. Zachęcamy do skorzystania z szybkiego, ekonomicznego studium wykonalności i sprawdzenia z wyprzedzeniem integracji produktów. W ten sposób oszczędza się czas i koszty oraz rozpoznaje ewentualne błędy jeszcze przed stworzeniem prototypu — na wirtualnie rzutowanym modelu cyfrowego bliźniaka.

Rozszerzona rzeczywistość igus

Ron, starszy inżynier w firmie zajmującej się budową maszyn, planuje obecnie budowę większego obiektu. Aby mieć pewność, że robot pasuje do środowiska produkcyjnego, oraz że nieoptymalne detale projektu są wykrywane i korygowane na wczesnym etapie, po raz pierwszy testuje on oprogramowanie rzeczywistości rozszerzonej igus®. Na swoim tablecie ogląda wiernie odwzorowane modele systemów 3D w iguverse i rzutuje je do rzeczywistego środowiska jako model wirtualny. W niektórych przypadkach studium wykonalności pomaga mu znaleźć najlepsze rozwiązanie. Ron jest entuzjastycznie nastawiony i postrzega system firmy igus jako wgląd w przyszłość planowania systemów, gdzie może zaoszczędzić czas i pieniądze".


Jak zaplanować swoją aplikację z rzeczywistością rozszerzoną igus

Rozszerzona rzeczywistość igus
Rozszerzona rzeczywistość igus
Rozszerzona rzeczywistość igus

Państwa korzyści z rzeczywistości rozszerzonej

Technologia w górę

Technologia w górę

  • Sprawdź projekt konstrukcji jako wirtualny model w rzeczywistości
  • Maksymalna przejrzystość i niezawodność planowania
  • Szybszy proces projektowania
  • Sprawdź z wyprzedzeniem integrację produktów
  • Ekonomiczna, oszczędzająca czas brama do świata Przemysłu 4.0

Koszty w dół

Koszty w dół

  • Szybkie i bardziej ekonomiczne studium wykonalności zamiast skomplikowanej, czasochłonnej wizualizacji CAD
  • Identyfikacja potencjalnych błędów na wczesnym etapie, aby zaoszczędzić na przeróbkach w trakcie rozwoju produktu

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój

  • Mniej fizycznych prototypów to mniej odpadów i szkodliwych emisjiTerminy "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur" i "xiros" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH w Republice Federalnej Niemiec oraz, w stosownych przypadkach, w niektórych innych krajach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.