Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
Kto korzysta z produktów igus®?

motion plastics dla ponad 50 branż

Mamy klientów w 72 krajach i ponad 50 gałęziach przemysłu. Są wśród nich duże, globalne korporacje, ale tak samo kochamy małych klientów.  Nasza infrastruktura pozwala nam obsługiwać duże zamówienia, jak również małe, dla których nie ma minimalnej ilości zamówienia. Tak jak życzy sobie tego klient. Ponadto oferujemy klientom szeroki zakres usług, takich jak osobiste konsultacje i wsparcie, sklep online, czaty na żywo, seminaria internetowe i wizyty naszych sprzedawców.

Winda z „thyssenkrupp Elevator”

thyssenkrupp Elevator wykorzystuje produkty dostarczające energię z igus®

thyssenkrupp Elevator, jedna z wiodących firm w zakresie technologii i usług dźwigowych, zastąpiła konwencjonalne liny silnikami liniowymi. Napęd liniowy oraz pręt prowadzący są zdolne do obrotu o 90°. Jeśli chodzi o zasilanie, największe wyzwania obejmowały niewielką ilość dostępnej przestrzeni i małe promienie gięcia. Jest to pierwsze tego rodzaju zastosowanie e-prowadników w branży dźwigowej.  
 

Egzoszkielet „AIRFRAME ™” z łożyskami ślizgowymi iglidur

Egzoszkielet od Pathway korzysta z łożysk ślizgowych iglidur

Lewitujący egzoszkielet „AIRFRAME ™” odciąża mięśnie, wspiera sekwencje ruchowe i zapobiega napięciu szyi, ramion i górnej części pleców. Duża liczba różnych łożysk iglidur® z zakresu produktów igus jest wbudowana w mechaniczny system wsparcia.  Dzięki produktom igus możliwe było stworzenie kompaktowej, lekkiej konstrukcji i spełnienie wymagań technicznych dotyczących materiałów niekorodujących. Dzięki temu egzoszkielet może być wykorzystywany także w niekorzystnych warunkach środowiskowych.

Zastosowania klientów z nagrody manus i vector

Nagrody manus i vector, wprowadzone przez firmę igus, odbywają się na przemian każdego roku. Nagroda manus przyznawana jest za najbardziej fascynujące zastosowania łożysk polimerowych, natomiast nagroda vector - za aplikacje z tworzyw sztucznych przeznaczonych do prowadzenia energii. Jesteśmy bardzo zadowoleni z setek zgłoszeń od naszych klientów, które otrzymujemy każdego roku w ramach tych dwóch nagród.
Przejdź do nagrody manus 2019
Przejdź do nagrody vector 2020
 

Roboty i łódź

W ponad pięćdziesięciu sektorach przemysłowych

Różne gałęzie przemysłu wymagają odmiennych i indywidualnych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy chodzi o inżynierię mechaniczną, produkcję pojazdów silnikowych, transport materiałów czy druk 3D - igus oferuje indywidualne wsparcie dla specjalnych zastosowań. Dzięki naszym menedżerom produktu i ich wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy partnerem, który jest do Państwa dyspozycji i posiada wiedzę niezbędną na obu końcach łańcucha dostaw: w branży i produkcie.

Przejdź do branż
Symbole przemysłu igus