Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

Elementy specjalne wykonane z polimeru

Dysponujemy różnymi smetodami produkcji, pozwalającymi nam wytworzyć elementy specjalne zgodne z rysunkiem. Z przyjemnością doradzimy w zakresie wyboru najbardziej optymalnego, zarówno pod względem technicznym, jak i ekonomicznym, sposobu produkcji oraz polecimy odpowiedni polimer do konkretnego zastosowania.

Wielkoseryjna produkcja elementów specjalnych

Wtryskarki do produkcji na dużą skalę

Produkcja wielkoseryjna metodą formowania wtryskowego tworzyw sztucznych

Kiedy potrzebne są duże ilości o wielkości od kilku tysięcy do kilku milionów. Formy wtryskowe są produkowane w naszym zakładzie. Współpracujemy z Tobą, aby przygotować rysunek produkcyjny i wybrać wymagany materiał.

Więcej o elementach formowanych wtryskowo

Prototypy i małe ilości

Konfigurator do produkcji małych serii i prototypów

Produkcja addytywna, produkcja mechaniczna, szybkie obróbka

Prześlij model CAD lub rysunek, a wycenę i czas dostawy otrzymasz niezwłocznie. Dostępnych jest ponad 60 materiałów iglidur do zastosowania w kilku metodach produkcji. Otrzymasz również informacje o cenach i czasie dostawy.

Więcej o prototypach i produkcji małych serii

Indywidualne kształty

Części specjalne i części do rysowania według wymaganego projektu

Wykonane na zamówienie części lub prototypy na podstawie rysunku technicznego. Mamy 55-letnie doświadczenie w zakresie złożonych form, skomplikowanych konturów i specjalnych materiałów.

Wymagany materiał

Wymagane materiały iglidur® do Twoich elementów specjalnych

Bezobsługowy, odporny na chemikalia i ekstremalne temperatury … Nasze materiały iglidur® składają się z odpornych na zużycie polimerów o wysokiej wydajności i o unikalnych właściwościach.

Wymagana ilość

Indywidualne kształty

Dysponujemy różnymi metodami elementów specjalnych, których potrzebujesz. Od pojedynczej części po duże ilości nawet do kilku milionów.


Indywidualne porady

Telefonicznie lub w siedzibie Twojej firmy

Z przyjemnością doradzimy w zakresie wyboru najbardziej optymalnego, zarówno pod względem technicznym, jak i ekonomicznym, sposobu produkcji oraz polecimy najbardziej odpowiedni, wysokowydajny polimer do Twojego konkretnego zastosowania.

Zapytaj o konsultację już dziś
Indywidualne porady

Nasze metody produkcyjne

"Pokaż mi polimerową część, która stwarza Ci problem. Dostarczę Ci rozwiązanie!" Opierając się o tą ideę, Günter Blase założył igus® ponad 50 lat temu; myśl ta sprawdza się także dziś: indywidualne elementy są taką samą częścią naszej codziennej pracy, jak części standardowe. Dysponujemy wieloma różnymi sposobami produkcji, pozwalającymi nam wytworzyć specjalną część zgodną z Twoimi wymaganiami.

Formowanie wtryskowe

Indywidualne kształty

Z własnego warsztatu dostarczamy nie tylko klasyczne narzędzia stalowe, ale także rozwiązania wykonane z aluminium oraz wydrukowane w 3D formy wtryskowe.

Druk 3D

Indywidualne kształty

W produkcji przyrostowej, jako dostawca usług drukowania 3D, jesteśmy w stanie wyprodukować prototypy lub części do produkcji seryjnej, bez minimalnej ilości zamówienia i wykonane z odpornych na zużycie polimerów iglidur.

Obróbka

Indywidualne kształty

Również jako część toczona, część frezowana, wykonana z półproduktu iglidur jest dostępna w postaci okrągłego wałka, tuby lub płyty zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Produkcja profili jest również możliwa.