Narożnik igus

Czy Ty i Twoi współpracownicy chcecie mieć zawsze najnowsze motion plastics do wypróbowania na miejscu? Po prostu zamów "narożnik igus" do siedziby swojej firmy  
 
Kolega z działu sprzedaży przywiezie do Państwa ekspozytor i w razie potrzeby ustawi go oraz wyposaży w wybrane przez Państwa produkty.
 
Jako wystawa stała lub tymczasowa. Odbierzemy ją lub wyposażamy w nowe próbki po konsultacji.

Dowiedz się więcej i zamów teraz

Indywidualne próbki

Potrzebujesz specjalnych próbek do projektu lub swojego działu? Zamów indywidualny zestaw próbek.
 
Omówimy z Tobą aplikację, dla której wymagane są próbki i prześlemy je. Jak tylko otrzymasz próbki, z przyjemnością wyjaśnimy szczegóły techniczne i odpowiemy na Twoje pytania podczas spotkania online.  

Zamów indywidualny zestaw próbek

Wirtualna wizyta na stanowisku targowym igus

Rzeczywista/wirtualna wystawa

W tym roku, zaprezentujemy nasze nowości na stanowisku targowym o powierzchni 400 m², które można odwiedzić w dowolnym momencie. Wystarczy przejść do wybranego obszaru za pomocą mapy lokalizacji i poznać nowe produkty za jednym kliknięciem myszki. Dla każdej innowacji znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat:
 

Tech-up 
Technologia w górę
Cost-down
Koszty w dół
Beweise  
Odkrycia z laboratorium testowego igus®
Nachhaltigkeit 
Odnawialność
 
Możesz samodzielnie zwiedzić stanowisko targowe lub umówić się na wizytę i konsultację z jednym z naszych ekspertów:
 

Umów się na wizytę z przewodnikiem

Wystawa igus na miejscu

Wystawa na miejscu

Odwiedzimy Cię z naszym mobilnym stanowiskiem targowym. Zaprezentujemy nasze najnowsze produkty i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego zastosowania - na świeżym powietrzu i zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi higieny.
 
Zwiedzanie wystawy igus na miejscu jest bardzo proste: po prostu umów się z nami na spotkanie, a przyjedziemy z produktami dopasowanymi do Twojej firmy. Stanowisko targowe o powierzchni 50 m2 można ustawić u Państwa w ciągu godziny.

Umów się na spotkanie dzisiaj

Konsultacja cyfrowa

Za pomocą smartfona, udostępniania pulpitu lub czatu - wirtualne wizyty są tak łatwe, jak te dotyczące pomocy w montażu, rysunków, zwiedzania maszyny, interaktywnych prezentacji dla projektantów, nabywców i wszystkich innych zaangażowanych osób.
 
Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem, aby szybko rozpocząć. Razem możecie nawiązać wirtualne połączenie:

Skontaktuj się z nami już teraz