Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

Koszty w dół… żywotność w górę… plastics for longer life – igus® na targach WARSAW INDUSTRY WEEK 2018

igus® zaprezentuje ponad 100 nowości, jakie w tym roku weszły do jej katalogu produktowego. Na stoisku podczas targów Warsaw Industry Week, będzie można zapoznać się praktycznie z całą gamą wyrobów firmy ze wszystkich grup produktowych, która liczy obecnie 170 000 pozycji.

igus® Delta Robot  

– Goście targów będą mogli obejrzeć m.in. inteligentne przewody chainflex®, dedykowane do pracy w prowadnikach - jedyne na świecie przewody posiadające gwarancję trwałości, które dzięki wyposażeniu ich w czujniki, po wykonaniu milionów cykli, same informują użytkownika o zbliżającej się potrzebie wymiany. Nowością będzie również prezentowany po raz pierwszy w Polsce robolink apiro-szybki i niskokosztowy robot, a także nowości z zakresu produktów z grupy e-chain oraz robot delta  – mówi Paulina Skowron, Marketing Manager igus Polska.
Po raz kolejny igus® zaprosił też do prezentacji na swoim stoisku firmy partnerskie. Na warszawskich targach będzie można zobaczyć m.in. maszynę firmy KAMBION, która zaprezentuje uniwersalną linię dozująco- zamykającą UL-30 przeznaczoną do branży kosmetycznej i farmaceutycznej.
Dzięki tej linii klient ma możliwość dozowania zarówno płynów rzadkich, jak również kremów czy peelingów. Przy użyciu tej linii możemy stosować różne kształty butelek czy słoików oraz stosować różne zamknięcia typu pompka, nakrętka, flip-top itp.
- W urządzeniach zastosowaliśmy prowadniki kablowe firmy igus, prowadnice liniowe jak również stoliki do regulacji czujników. Dzięki zastosowaniu elementów firmy igus czas przezbrojenia jest krótszy – mówi Hubert Grodowski, Prezes Zarządu.
W tym roku targi Warsaw Industry Week, które są jedną z największych w Europie tego typu imprez biznesowych dedykowanych branży przemysłowej, odbywają się w dniach 6-8 listopada.
Hala F, stoisko nr 502 - zapraszamy!
Indywidualny motion plastics® news - Zapisz się do newslettera już teraz!

Porady

Targi

Taropak
Taropak

Hala 8/Stoisko 30
2019-09-30 - 2019-10-03

Umów spotkanie na targach

Wysyłka i doradztwo

Osobiście:

Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 20:00.
Soboty od 8:00 do 12:00.

Online:

24h