Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)
iguverse: przemysłowy metaverse firmy igus

Wprowadzamy sprzedaż i inżynierię do wirtualnej rzeczywistości

Zapraszamy Państwa do zanurzenia się w wirtualnym świecie sprzedaży i inżynierii iguverse. Mogą tu Państwo odkryć nowe, fascynujące sposoby oszczędzania czasu, pieniędzy i zasobów w procesie rozwoju produktu, optymalizacji i konserwacji. iguverse uprości Państwa inżynierię! Mogą Państwo wykorzystać iguverse jako wydajną i przyjazną dla użytkownika platformę do zrównoważonego rozwoju produktu i szybkiej produkcji prototypów. Mogą Państwo skorzystać z dwóch głównych zalet:
  • Zaleta 1: odległość nie ma już znaczenia. Ludzie z całego świata mogą spotykać się jako awatary w przestrzeni cyfrowej i wymieniać pomysły.

  • Zaleta 2: projekty stają się bardziej przejrzyste i namacalne już od pierwszego dnia.
Pierwsi klienci są już w iguverse. Zachęcamy do zostania beta testerem i rozwijania swoich maszyn oraz systemów w iguverse! Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie.
 
Zachęcamy do odkrycia iguverse i zostania beta testerem
W przyszłości będzie można doświadczyć infrastruktury igus w formie cyfrowego bliźniaka — laboratorium, fabryka, targi, webinaria, prezentacje nowości. Z każdego miejsca na świecie, bez konieczności podróżowania.
iguverse może mieć również ogromny potencjał dla przyszłych sprzedaży. Na przykład sprzedawcy oraz klienci mogliby zakładać okulary VR podczas wizyt i zanurzać się w iguverse.

Zalety korzystania z iguverse

Technologia w górę

Technologia w górę

  • Większe bezpieczeństwo dzięki zmniejszeniu ryzyka
  • Powtarzalność
  • Szybsza integracja ze środowiskiem produkcji
  • Zoptymalizowana jakość systemów i maszyn
  • Gromadzenie i analiza danych
  • Zrozumienie złożonych zależności i wczesne testowanie
  • Szybsza realizacja pomysłu w formie produktu
Koszty w dół

Koszty w dół

  • Redukcja kosztów dzięki symulacji
  • Oszczędność czasu na miejscu
  • Minimalizacja przestojów
  • Zmniejszenie ryzyka błędów podczas planowania
  • Obniżone koszty transportu
  • Eliminacja redukcji wysiłku podczas prototypowania
Udowodnione

Udowodnione

  • Podczas montażu e-loop firmy igus na platformie wiertniczej, ważne zmiany projektowe ostatecznie doprowadziły do tego, że produkt nie mógł zostać zamontowany zgodnie z planem. Gdyby konstrukcja i montaż były wcześniej symulowane w iguverse, te trudności z uchwytem montażowym i prowadzeniem przewodu zostałyby rozpoznane na wczesnym etapie i mogłyby zostać wtedy rozwiązane w bardziej efektywny sposób. W wirtualnym świecie natychmiast zostałyby zwizualizowane problemy i rozwiązania.
Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój

  • Zmniejsza przesuwy
  • Oszczędza zasoby, ponieważ nie ma potrzeby skomplikowanej produkcji prototypów
  • Zwiększa elastyczność i zdolność adaptacji zespołu
  • Zwiększa zadowolenie pracowników
  • Może poprawić efektywność zespołu

Inżynieria następnego poziomu: wdrażanie systemów oraz maszyn szybciej i wydajniej w przyszłości

Inżynieria następnego poziomu
iguverse pozwala na inżynierię nowej generacji — prostą, wydajną i szybką! Możliwy scenariusz aplikacji mógłby wyglądać tak: „Jako inżynier chciałbym zoptymalizować produkcję prototypów i sprawić, by była bardziej zrównoważona. Odkrywam iguverse, platformę inżynierii w metaverse. Dzięki okularom VR wchodzę do wirtualnego świata firmy igus, pracuję nad projektami cyfrowo i współpracuję z innymi, by oszczędzić czas, pieniądze i CO₂, aby wyraźnie wizualizować problemy oraz szybko znajdować rozwiązania. Znajduję modele 3D dla moich aplikacji w odpowiednim świecie maszyn i przemysłu. Wspólnie z ekspertami firmy igus, opracowuję prototypy i przeprowadzam testy wykonalności. Rozszerzona rzeczywistość pozwala mi zidentyfikować wady projektowe na wczesnym etapie. To również oszczędność czasu, kosztów podróży i zasobów. Współpracownicy i użytkownicy maszyn mogą wymieniać się w pomysłami w iguverse, ćwiczyć i wspierać serwisantów przy naprawach".

Dziś wspólnie pracujemy nad rozwiązaniami dla pojazdów elektrycznych jutra

Przemysł motoryzacyjny w iguverse Przykład z przemysłu motoryzacyjnego
Przemysł motoryzacyjny w iguverse
Przemysł motoryzacyjny w iguverse

Symulacja procesów montażowych na bliźniaku cyfrowym

Platforma wiertnicza w iguverse Przykład platformy wiertniczej z przemysłu morskiego
Platforma wiertnicza w iguverse
Platforma wiertnicza w iguverse

Inne zastosowania iguverse

W iguverse klienci, inżynierowie, kierownicy projektów i osoby decyzyjne spotkają się w przyszłości jako awatary w przestrzeni cyfrowej. Będą tam realizować całe projekty inżynierskie — od pomysłu do produktu końcowego — szybciej i płynniej niż jest to możliwe w świecie fizycznym. 
  • Planowanie maszyn, systemów i pojazdów.
  • Szybkie wyszukiwanie odpowiednich komponentów.
  • Rozwijanie produktów w sposób cyfrowy z ekspertami firmy igus.
  • Instruowanie klientów lub pracowników w zakresie obsługi maszyn.
  • Wirtualna pomoc przy naprawach.
  • Analizy wykonalności 1:1 z modelami 3D, które wspierają Państwa przy rozwoju produktu.
  • Identyfikacja słabych punktów na wczesnym etapie i optymalizacja projektu — bez fizycznych prototypów.
  • Prezentując swoją firmę lub produkty na naszej platformie, oszczędzają Państwo sobie wysiłku związanego z tworzeniem własnego metaverse.
Zapraszamy do umówienia się na wizytę w iguverse

Opinie na temat iguverse

Metaverse: moje pierwsze doświadczenie z iguverse

Angela Struck, dziennikarka developmentscout: „Oprócz firm takich jak Siemens czy Deutsche Bahn, z przemysłowym metaverse eksperymentuje także specjalista od tworzyw sztucznych z siedzibą w Kolonii — firma igus. Powstałe w ten sposób cyfrowe wszechświaty równoległe mogą mieć negatywny wpływ na sprzedaż, inżynierię i usługi, podobnie jak kiedyś wprowadzenie linii montażowych czy robotyki. Udałam się bezpośrednio do świata iguverse i poczułam jak główna aktorka w jeszcze niewymyślonym hicie kinowym Jamesa Camerona pod tytułem: Avatar: Przemysł".
Iguverse od firmy igus

Dina Reit, Dyrektor Generalny SK LASER, odkrywa iguverse

Dina Reit, Dyrektor Generalny SK LASER, laureat nagrody dla rodzinnego przedsiębiorcy 2022

„Spędziliśmy około godziny w równoległym wszechświecie firmy igus, obejrzeliśmy samochody z wbudowanymi prowadnikami kablowymi i zobaczyliśmy prowadniki kablowe w akcji na wirtualnej platformie wiertniczej. Przy pomocy naszych wirtualnych dłoni, mogliśmy powiększać i zmniejszać produkty oraz dokładnie je oglądać. Firma igus stawia w ten sposób pierwsze kroki w kierunku stworzenia metaverse w inżynierii mechanicznej i konstrukcji zakładów, a to ma ogromny potencjał dla prezentacji produktów".

Czy Państwo również chcieliby doświadczyć wirtualnej rzeczywistości?

Szukamy beta testerów świata iguverse! Za przystępną opłatą, mogą Państwo eksperymentować z cyfrowym światem równoległym i przekonać się o jego zaletach — bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów infrastruktury VR.
Zapraszamy do zostania beta testerem

Gdzie będziemy pracować w przyszłości? Być może wszędzie?

Cyfrowe światy równoległe urzekają nie tylko miliony fanów gier komputerowych, takich jak Fortnite. Metaverse ma również potencjał, aby zrewolucjonizować sposób współpracy firm i klientów. Wygląda na to, że wirtualna rzeczywistość wychodzi ze swojej niszowej pozycji wśród graczy. Czy to tylko chwilowy trend, czy też świat wirtualny ma to, czego potrzeba, aby przenieść się na inne obszary, takie jak sprzedaż cyfrowa, jako nowoczesny kanał zorientowany na klienta?

Czy ta nowa technologia sprawi, że poruszymy, czy namieszamy?

To pytanie zadajemy sobie każdego dnia. Przy każdym nowym projekcie, decydująca jest korzyść dla Państwa jako użytkowników. Zachęcamy do bycia na bieżąco ze światem iguverse i uzyskania informacji, co będzie dalej. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i otrzymywania nowych, ekscytujących informacji na bieżąco.
Zapraszamy do zapisania się do newslettera już teraz
iguverse to cyfrowy świat firmy igus dla sprzedaży i inżynierii w metaverse


Terminy "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" oraz "yes" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH/ Kolonia w Federalnej Republice Niemiec oraz, w przypadku niektórych, również w innych krajach. Jest to niepełna lista znaków towarowych (np. oczekujące na rozpatrzenie wnioski o rejestrację znaków towarowych lub zarejestrowane znaki towarowe) firmy igus GmbH lub spółek powiązanych z igus w Niemczech, w Unii Europejskiej, USA i/lub innych krajach lub jurysdykcjach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.