Bęben przewodowy chainflex®

Zmniejsz koszty dostawy, przestrzeni magazynowej i ponownego zamawiania

... za pomocą nowego chainflex® CASE – rozwiązanie ship'n shore od igus®

Największy potencjał często tkwi w drobnych szczegółach. Dzięki nowemu chainflex® CASE – rozwiązanie ship'n store od igus umożliwia oszczędzanie na wielu poziomach: 
 
 

 • Na poziomie kosztów przechowywania poprzez bezpośrednie "rozwijanie" z opakowania wysyłkowego bez kosztów drogich systemów magazynowania
 • Na poziomie dostawy dzięki standardowej wysyłce
 • Na poziomie kosztów procesu dzięki szybkiemu, mobilnemu zamawianiu online

W szczególności, ta innowacja logistyki magazynowej chainflex składa się ze sprytnego opakowania wysyłkowego dla przewodów sprzedawanych na metry, co znacznie upraszcza proces obsługi przewodów. Opakowanie można wysłać standardową przesyłką, co znacznie obniża koszty wysyłki.
 
Przewód można następnie umieścić bezpośrednio w miejscu użytkowania lub magazynowania bez dodatkowych etapów pośrednich, ponieważ przewody sprzedawane na metry można rozwinąć bezpośrednio z opakowania. Możliwe jest również układanie na sobie kilku skrzynek chainflex, ponieważ konstrukcja bębna wysyłkowego chainflex została specjalnie zaprojektowana do modułowego układania w stosy.
 
I wreszcie, kod QR na etykiecie wysyłkowej może być wykorzystany do ponownego zamówienia pożądanych towarów online poprzez mobilne urządzenie końcowe.  

Przejdź do sklepu online
Technologia w górę

Technologia w górę

 • Etykieta z kodem QR na stronie produktu przyspiesza ponowne zamówienie o 60% 
 • Proste rozwijanie bezpośrednio z opakowania
 • Proste przechowywanie - można ułożyć do trzech opakowań bezpośrednio w miejscu użycia

Koszty w dół

Koszty w dół

 • O 84% bardziej ekonomiczne dzięki standardowej wysyłce
 • Dostawa w ciągu jednego do dwóch dni roboczych przy standardowej dostawie
 • Nie jest wymagany system przechowywania ani odwijak

Dowód

Dowód

 • Porównanie kosztów online: 18 PLN ze standardową wysyłką w porównaniu do 100 PLN dla firmy przewozowej

Odnawialność

Odnawialność

 • Standardowa przesyłka oszczędza zasoby
 • Wykonane z materiałów wielokrotnego użytku


Prezentacja nowego chainflex CASE na prawdziwym stanowisku targowym igus w Kolonii


7 rodzajów odpadów

Zredukuj odpady dzięki bębnowi przewodowemu chainflex®

Zarządzanie Lean to podejście do ciągłej optymalizacji procesu. Obejmuje wydajne projektowanie całego łańcucha wartości. Stosując różne metody, procedury i zasady myślenia, dąży do zharmonizowania procesów oraz stworzenia całościowego systemu produkcji bez odpadów (produkcja lean).
 
Nacisk kładziony jest zatem na działania o wartości dodanej, za które klient płaci. Jednak w codziennej pracy wykonywane są działania, które nie mogą przyczynić się do wzrostu wartości, a nawet spowodować dodatkowe koszty. Często wynika to z nieefektywnych procesów, które mogą prowadzić do czasów oczekiwania, niepotrzebnej komunikacji i skomplikowanych etapów pracy, co widać na sąsiednim schemacie. W tym miejscu pojawia się nowe opakowanie chainflex, która pozwala klientowi skupić się na swoich działaniach zwiększających wartość, ponieważ znacznie zmniejsza kosztowne procesy w kwestii transportu i zamówień.
 


Sklep online dla chainflex

Sprzedawane na metry chainflex

Przewody chainflex to przewody do zastosowań ruchomych w e-prowadnikach lub do aplikacji robotycznych, objęte 36-miesięczną gwarancją. Wszystkie przewody można zamówić u nas w standardzie, już od 1 m bez opłat za cięcie lub dopłat za minimalną ilość.

Zakup tutaj

36-miesięczna gwarancja chainflex

Gwarancja chainflex

Oferujemy 36-miesięczną gwarancję na nasze przewody chainflex, ponieważ jesteśmy w stanie dokonywać wiarygodnych prognoz dotyczących żywotności naszych przewodów dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu i 700 równolegle przeprowadzonym eksperymentom w naszym laboratorium testowym o powierzchni 3 800 m². Jest to wspierane przez UL, międzynarodową organizację testującą.

Więcej informacji tutaj

e-prowadniki igus od lidera rynku

e-prowadniki

e-prowadniki to mechaniczne elementy maszyn. Służą one do prowadzenia i ochrony przewodów zasilania, transmisji danych oraz sygnałów, które muszą wytrzymać najróżniejsze wpływy środowiskowe. Decydującym czynnikiem jest tutaj symbioza komponentów poruszających się względem siebie.

Przejdź do e-prowadnik tutaj