Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
Akcesoria

igus® chce ułatwić życie projektantom. Dlatego oferuje szeroką gamę akcesoriów do jednostek liniowych z napędem silnikowym. Zawiera ekonomiczne przełączniki referencyjne i zestawy adapterów do silników serwo innych producentów lub uchwyty montażowe.  W asortymencie akcesoriów drylin® E znajdują się rozpórki - Rozpórki, które przenoszą jednostkę liniową drylin® na wysokość silnika NEMA -, uchwyty montażowe do modułów liniowych SAW i napędów z paskiem zębatym ZLW, a także pasujące kołnierze silnikowe i łączniki. Pozwala to na dostosowanie i uruchomienie systemów w możliwie najkrótszym czasie.
 

Ze względu na dużą ilość zamówień, czas dostawy poszczególnych produktów może być dłuższy o 10-15 dni roboczych od podanego. Prosimy o zapoznanie się z naszym potwierdzeniem zamówienia w celu uzyskania konkretnej daty dostawy. W przypadku pilnych, krótkoterminowych potrzeb prosimy o kontakt osobisty, abyśmy mogli zrealizować niezbędny dla Państwa czas dostawy. Osobę kontaktową znajdą Państwo w górnej części menu pod "Moja osoba do kontaktu", obok wyboru języka/kraju lub tutaj.

Liczba produktów: 5

Kołnierz silnikowy dla silników krokowych i DC (dzwon silnikowy)

od 138,25 PLN/szt.

52 przedmiotów, z czego gotowych do wysyłki:
21 in 24 hours
Przejdz do strony produktu
drylin® E przełączniki zbliżeniowe, krańcowe i referencyjne
Kompaktowość i łatwy montaż czujników referencyjnych jest logicznym rozszerzeniem linii produktowej drylin® E. Polimerowa oprawa czujnika, która może być zastosowana jako czujnik krańcowy lub referencyjny, powoduje że jest ona lekka i wytrzymała.

od 124,05 PLN/szt.

10 przedmiotów, z czego gotowych do wysyłki:
4 in 24 hours
Przejdz do strony produktu
drylin® E proximity switch kit
You can order suitable proximity switch kits for your motor here.

od 70,60 PLN/szt.

512 przedmiotów, z czego gotowych do wysyłki:
290 in 24 hours
Przejdz do strony produktu