Zapraszamy Państwa do zanurzenia się w wirtualnym świecie sprzedaży i inżynierii iguverse. Mogą tu Państwo odkryć nowe, fascynujące sposoby oszczędzania czasu, pieniędzy i zasobów w procesie rozwoju produktu, optymalizacji i konserwacji. iguverse uprości Państwa inżynierię! Mogą Państwo wykorzystać iguverse jako wydajną i przyjazną dla użytkownika platformę do zrównoważonego rozwoju produktu i szybkiej produkcji prototypów. Mogą Państwo skorzystać z dwóch głównych zalet:
iguverse pozwala na inżynierię nowej generacji — prostą, wydajną i szybką! Możliwy scenariusz aplikacji mógłby wyglądać tak: „Jako inżynier chciałbym zoptymalizować produkcję prototypów i sprawić, by była bardziej zrównoważona. Odkrywam iguverse, platformę inżynierii w metaverse. Dzięki okularom VR wchodzę do wirtualnego świata firmy igus, pracuję nad projektami cyfrowo i współpracuję z innymi, by oszczędzić czas, pieniądze i CO₂, aby wyraźnie wizualizować problemy oraz szybko znajdować rozwiązania. Znajduję modele 3D dla moich aplikacji w odpowiednim świecie maszyn i przemysłu. Wspólnie z ekspertami firmy igus, opracowuję prototypy i przeprowadzam testy wykonalności. Rozszerzona rzeczywistość pozwala mi zidentyfikować wady projektowe na wczesnym etapie. To również oszczędność czasu, kosztów podróży i zasobów. Współpracownicy i użytkownicy maszyn mogą wymieniać się w pomysłami w iguverse, ćwiczyć i wspierać serwisantów przy naprawach".
W iguverse klienci, inżynierowie, kierownicy projektów i osoby decyzyjne spotkają się w przyszłości jako awatary w przestrzeni cyfrowej. Będą tam realizować całe projekty inżynierskie — od pomysłu do produktu końcowego — szybciej i płynniej niż jest to możliwe w świecie fizycznym.
Angela Struck, dziennikarka developmentscout: „Oprócz firm takich jak Siemens czy Deutsche Bahn, z przemysłowym metaverse eksperymentuje także specjalista od tworzyw sztucznych z siedzibą w Kolonii — firma igus. Powstałe w ten sposób cyfrowe wszechświaty równoległe mogą mieć negatywny wpływ na sprzedaż, inżynierię i usługi, podobnie jak kiedyś wprowadzenie linii montażowych czy robotyki. Udałam się bezpośrednio do świata iguverse i poczułam jak główna aktorka w jeszcze niewymyślonym hicie kinowym Jamesa Camerona pod tytułem: Avatar: Przemysł".
„Spędziliśmy około godziny w równoległym wszechświecie firmy igus, obejrzeliśmy samochody z wbudowanymi prowadnikami kablowymi i zobaczyliśmy prowadniki kablowe w akcji na wirtualnej platformie wiertniczej. Przy pomocy naszych wirtualnych dłoni, mogliśmy powiększać i zmniejszać produkty oraz dokładnie je oglądać. Firma igus stawia w ten sposób pierwsze kroki w kierunku stworzenia metaverse w inżynierii mechanicznej i konstrukcji zakładów, a to ma ogromny potencjał dla prezentacji produktów".
Szukamy beta testerów świata iguverse! Za przystępną opłatą, mogą Państwo eksperymentować z cyfrowym światem równoległym i przekonać się o jego zaletach — bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów infrastruktury VR.
Cyfrowe światy równoległe urzekają nie tylko miliony fanów gier komputerowych, takich jak Fortnite. Metaverse ma również potencjał, aby zrewolucjonizować sposób współpracy firm i klientów. Wygląda na to, że wirtualna rzeczywistość wychodzi ze swojej niszowej pozycji wśród graczy. Czy to tylko chwilowy trend, czy też świat wirtualny ma to, czego potrzeba, aby przenieść się na inne obszary, takie jak sprzedaż cyfrowa, jako nowoczesny kanał zorientowany na klienta?
To pytanie zadajemy sobie każdego dnia. Przy każdym nowym projekcie, decydująca jest korzyść dla Państwa jako użytkowników. Zachęcamy do bycia na bieżąco ze światem iguverse i uzyskania informacji, co będzie dalej. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i otrzymywania nowych, ekscytujących informacji na bieżąco.