Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Spotkajmy się na targach!

Najważniejsze wydarzenia targowe - targi - igus Każdego roku w całej Polsce, Europie i na świecie organizowana jest niezliczona ilość imprez targowych. Firma igus® ma przyjemność uczestniczyć w wielu z nich, co jest niepowtarzalną okazją do spotkania się z Państwem. 

Zapraszamy do śledzenia naszej strony targowej, na której będziemy Państwa informować, w jakich wydarzeniach w najbliższym czasie igus® będzie brał udział. 

Tutaj znajdziecie wszystkie terminy, lokalizacje stoisk, informacje o wydarzeniach specjalnych, a także będziecie mogli pobrać bezpłatne wejściówki na wybrane targi lub umówić się na spotkanie z ekspertami motion plastics® na naszych stoiskach targowych.
igus® na targach na świecie - sprawdź, gdzie jeszcze możesz się z nami spotkać

Targowa jesień z igus!

ARCHIWUM TARGÓWTerminy "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur" i "xiros" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH w Republice Federalnej Niemiec oraz, w stosownych przypadkach, w niektórych innych krajach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.