Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)
Wystawa igus na miejscu

Wystawa objazdowa / Targi wewnętrzne

Niezależnie od tego, czy jest to rozkładana przyczepa, czy ciężarówka XXL: przyjeżdżamy do Państwa z naszym mobilnym stanowiskiem targowym. Zaprezentujemy nasze najnowsze produkty i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa zastosowania — na świeżym powietrzu i zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi higieny.

Odwiedzenie wewnętrznych targów igus to bardzo prosta sprawa: wystarczy umówić się z nami na wybraną datę, a my wyruszymy z produktami dostosowanymi specjalnie dla Państwa firmy. Stanowisko targowe zostanie ustawione na Państwa terenie w ciągu godziny.
Umów się na spotkanie dzisiaj

Stoisko targowe igus 2021

IMPS - igus motion plastics show

Praktycznie rzeczywiste stanowisko targowe o powierzchni 400 m², które można odwiedzić w każdej chwili. Wystarczy przejść do wybranego obszaru za pomocą mapy i za jednym kliknięciem myszy poznać nowe produkty. Możesz znaleźć szczegółowe informacje o każdej innowacji w zakresie:
 
Technologia w górę 
Technologia w górę
Koszty w dół
Koszty w dół
Udowodnione  
Nowości z laboratorium testowego igus®
Zrównoważony rozwój 
Zrównoważony rozwój
 
Stanowisko targowe możesz odwiedzić samodzielnie lub z jednym z naszych ekspertów:
 
Umów się na wizytę z przewodnikiem

Narożnik igus

Czy Ty i Twoi współpracownicy chcecie mieć zawsze najnowsze motion plastics do wypróbowania na miejscu? Po prostu zamów kącik igus do siedziby swojej firmy. Kolega z działu sprzedaży przywiezie do Państwa ekspozytor i w razie potrzeby ustawi go oraz wyposaży w wybrane przez Państwa produkty — jako wystawa stała bądź tymczasowa. W razie potrzeby ponownie odbierzemy ekspozytor lub wyposażymy go w nowe próbki.
Dowiedz się więcej i zamów teraz

Indywidualne próbki

Potrzebujesz specjalnych próbek do projektu lub swojego działu? Zamów indywidualny zestaw próbek.
 
Omówimy z Tobą aplikację, dla której wymagane są próbki i prześlemy je. Jak tylko otrzymasz próbki, z przyjemnością wyjaśnimy szczegóły techniczne i odpowiemy na Twoje pytania podczas spotkania online.  
Zamów indywidualny zestaw próbek

Konsultacja cyfrowa

Za pomocą smartfona, udostępniania pulpitu lub czatu - wirtualne wizyty są tak łatwe, jak te dotyczące pomocy w montażu, rysunków, zwiedzania maszyny, interaktywnych prezentacji dla projektantów, nabywców i wszystkich innych zaangażowanych osób.
 
Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem, aby szybko rozpocząć. Razem możecie nawiązać wirtualne połączenie:
Skontaktuj się z nami już terazTerminy "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" oraz "yes" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH/ Kolonia w Federalnej Republice Niemiec oraz, w przypadku niektórych, również w innych krajach. Jest to niepełna lista znaków towarowych (np. oczekujące na rozpatrzenie wnioski o rejestrację znaków towarowych lub zarejestrowane znaki towarowe) firmy igus GmbH lub spółek powiązanych z igus w Niemczech, w Unii Europejskiej, USA i/lub innych krajach lub jurysdykcjach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.