Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)
Wystawa igus na miejscu

Wystawa objazdowa / Targi wewnętrzne

Niezależnie od tego, czy jest to rozkładana przyczepa, czy ciężarówka XXL: przyjeżdżamy do Państwa z naszym mobilnym stanowiskiem targowym. Zaprezentujemy nasze najnowsze produkty i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa zastosowania — na świeżym powietrzu i zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi higieny.

Odwiedzenie wewnętrznych targów igus to bardzo prosta sprawa: wystarczy umówić się z nami na wybraną datę, a my wyruszymy z produktami dostosowanymi specjalnie dla Państwa firmy. Stanowisko targowe zostanie ustawione na Państwa terenie w ciągu godziny.
Umów się na spotkanie dzisiaj

Stoisko targowe igus 2021

IMPS - igus motion plastics show

Praktycznie rzeczywiste stanowisko targowe o powierzchni 400 m², które można odwiedzić w każdej chwili. Wystarczy przejść do wybranego obszaru za pomocą mapy i za jednym kliknięciem myszy poznać nowe produkty. Możesz znaleźć szczegółowe informacje o każdej innowacji w zakresie:
 
Technologia w górę 
Technologia w górę
Koszty w dół
Koszty w dół
Udowodnione  
Nowości z laboratorium testowego igus®
Zrównoważony rozwój 
Zrównoważony rozwój
 
Stanowisko targowe możesz odwiedzić samodzielnie lub z jednym z naszych ekspertów:
 
Umów się na wizytę z przewodnikiem

Narożnik igus

Czy Ty i Twoi współpracownicy chcecie mieć zawsze najnowsze motion plastics do wypróbowania na miejscu? Po prostu zamów kącik igus do siedziby swojej firmy. Kolega z działu sprzedaży przywiezie do Państwa ekspozytor i w razie potrzeby ustawi go oraz wyposaży w wybrane przez Państwa produkty — jako wystawa stała bądź tymczasowa. W razie potrzeby ponownie odbierzemy ekspozytor lub wyposażymy go w nowe próbki.
Dowiedz się więcej i zamów teraz

Indywidualne próbki

Potrzebujesz specjalnych próbek do projektu lub swojego działu? Zamów indywidualny zestaw próbek.
 
Omówimy z Tobą aplikację, dla której wymagane są próbki i prześlemy je. Jak tylko otrzymasz próbki, z przyjemnością wyjaśnimy szczegóły techniczne i odpowiemy na Twoje pytania podczas spotkania online.  
Zamów indywidualny zestaw próbek

Konsultacja cyfrowa

Za pomocą smartfona, udostępniania pulpitu lub czatu - wirtualne wizyty są tak łatwe, jak te dotyczące pomocy w montażu, rysunków, zwiedzania maszyny, interaktywnych prezentacji dla projektantów, nabywców i wszystkich innych zaangażowanych osób.
 
Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem, aby szybko rozpocząć. Razem możecie nawiązać wirtualne połączenie:
Skontaktuj się z nami już terazTerminy "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur" i "xiros" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH w Republice Federalnej Niemiec oraz, w stosownych przypadkach, w niektórych innych krajach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.