Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Inteligentna technika napędowa i systemy napędowe firmy igus®Technika napędowa drylin zapewnia bezsmarowe osie liniowe napędzane za pomocą gwintu trapezowego, wielozwojnego lub paska zębatego. Od lekkich urządzeń z litego polimeru po rozwiązania w całości ze stali nierdzewnej; Firma igus® oferuje użytkownikom szeroką gamę odpowiednich rozwiązań do ich indywidualnych zastosowań. We wszystkich systemach, długość skoku można dowolnie wybierać, a opcjonalny napęd zapewnia pokrętło lub silnik. Firma igus, specjalista w dziedzinie motion plastics, optymalizuje automatyzację liniową na najwyższym poziomie dzięki systemom napędowym. Systemy napędowe składają się z bezobsługowych komponentów i są oferowane w sposób ekonomiczny.
Charakteryzują się długą żywotnością, precyzją i wysoką niezawodnością. Szukasz szybkiego napędu liniowego, osi Z do konstrukcji bramowych lub ogólnie bezsmarowej i wydajnej alternatywy dla swojego systemu napędowego? Z przyjemnością odpowiemy na to pytanie za pomocą szerokiej gamy specjalnych rozwiązań napędowych. Technika napędowa drylin jest również odporna na zabrudzenia, lekka, cicha i nadaje się do prawie wszystkich zastosowań oraz gałęzi przemysłu z całego świata.

Liniowa technika napędowa

Przegląd osi liniowych igus z napędem

Osie ze śrubą pociągową, paskiem zębatym i listwą zębatą

 • Zalety i wady różnych napędów
 • Struktury systemowe osi liniowych igus z napędem
 • Rozwiązania wykonane z polimeru i pełnej stali nierdzewnej
Przegląd osi liniowych z napędem

Systemy wieloosiowe

Wieloosiowe roboty kartezjańskie

Stoły krzyżowe i roboty kartezjańskie

 • Konfekcjonowane, gotowe do użycia
 • Indywidualnie konfigurowalny dzięki modułowej konstrukcji
 • Ręczne i elektryczne
System pozycjonowania i roboty kartezjańskie

drylin econ seria podstawowa

Ekonomiczne prowadnice liniowe z napędem drylin econ

Wydajne i gotowe do montażu

 • Ekonomiczne dzięki produkcji metodą formowania wtryskowego i anodowaniu na jasno
 • Alternatywa dla samodzielnie wykonanych rozwiązań
 • Gwarantowany szybki montaż
Więcej informacji o technice napędowej drylin econ

Definicja techniki napędowej

Termin technika napędowa odnosi się do dyscypliny, która ogólnie dotyczy systemów technicznych do generowania ruchu poprzez przenoszenie siły. Pomimo, że technika napędowa opiera się na słowie „napęd”, termin ten nie jest związany z układem przeniesienia napędu znanym np. z samochodów. Chodzi raczej o napędzanie i sterowanie ruchomymi elementami maszyn oraz zestaw części, które ten ruch zapewniają.

Zaledwie kilka kroków do zmontowanego systemu napędowego

Po wprowadzeniu wymagań konfigurator online dla techniki napędowej podpowie Ci odpowiedni system . Ponadto będzie można zapytać lub zamówić zarówno silniki, jak i inne akcesoria, takie jak sterownik silnika.
 
 • Szybka i łatwa konfiguracja
 • Opcjonalne akcesoria
 • Szczegółowa lista części
 • Szybka dostawa
Skonfiguruj teraz system techniki napędowej
Konfigurator drylin dla techniki napędowej

Szybka i sprytna wymiana wkładki

Dzięki innowacyjnej oprawie stojakowej WJ200UMA z asortymentu produktów drylin W można łatwiej wymienić wkładkę łożyska ślizgowego bez skomplikowanych prac demontażowych. Dostarczone narzędzie umożliwia wymianę wkładki w ciągu kilku sekund. Oszczędza to cenny czas i koszty!
 
 • Bezpośrednia i sprytna wymiana na szynie
 • Odporny na zużycie element ślizgowy wykonany z iglidur J200
Kup oprawę stojakową WJ200UMA
Wymień wkładki szybko i łatwo

Elektryczne systemy napędowe: silniki elektryczne firmy igus

Niezależnie od tego, czy są to silniki prądu stałego, silniki krokowe z zamontowaną śrubą pociągową czy silniki EC/BLDC: dzięki bogatemu asortymentowi firma igus oferuje możliwość wyposażenia osi liniowych w odpowiednie rozwiązanie. Kompletne systemy obsługi można skonfigurować w połączeniu z osiami liniowymi drylin, które można zamówić całkowicie gotowe do montażu i podłączenia. Dzięki mocnym silnikom rozwiązujesz wiele problemów związanych z techniką napędu elektrycznego.
Elektryczne silniki drylin E
Przejdź do sklepu silników elektrycznych

Wybrane aplikacje klientów, zawierające technikę napędową igus


Porady

Z przyjemnoscia osobiscie odpowiem na Panstwa pytania

Wysylka i doradztwo

Osobiscie:

Od poniedzialku do piatku od 7:00 do 20:00.
Soboty od 8:00 do 12:00.

Online:

24h


Terminy "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" oraz "yes" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH/ Kolonia w Federalnej Republice Niemiec oraz, w przypadku niektórych, również w innych krajach. Jest to niepełna lista znaków towarowych (np. oczekujące na rozpatrzenie wnioski o rejestrację znaków towarowych lub zarejestrowane znaki towarowe) firmy igus GmbH lub spółek powiązanych z igus w Niemczech, w Unii Europejskiej, USA i/lub innych krajach lub jurysdykcjach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.