Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Nagroda ROIBOT za inteligentne rozwiązania w zakresie automatyki

Zoptymalizowali Państwo swoje procesy rozwiązaniami z obszaru ekonomicznej automatyzacji wykorzystując komponenty igus®? Zachęcamy do przesłania zgłoszenia do konkursu ROIBOT!igus®
Dozwolone jest stosowanie wszystkich naszych produktów z obszaru ekonomicznej automatyzacji lub technologii napędowej drylin®. 

Koncepcje oceniać będzie niezależne jury ekspertów, składające się z przedstawicieli świata nauki, prasy specjalistycznej i producentów. Pomysłowość i sprytne ulepszenia będą odgrywać szczególnie ważną rolę.
Termin zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2022.

Zastosowania automatyzacji Rozwiązania automatyzacji dla druku 3D Purpose AM Systems
„ChocoMatic” — automatyczny dozownik czekolady Roose Automation „ChocoMatic” — automatyczny dozownik czekolady Roose Automation

Nagroda Roibot

Co jest do wygrania?

Wspieramy pomysły na automatyzację wykorzystujące zestawy RBTX* nagrodą o wartości

  • 5000 € (1. miejsce)
  • 2500 € (2. miejsce)
  • 1000 € (3. miejsce)

 Możesz stworzyć własny zestaw robotyczny na RBTX.com — internetowej platformie dla rozwiązań z zakresu ekonomicznej automatyzacji. Wybierz wymaganą kinematykę, odpowiednie chwytaki i systemy sterowania — od różnych dostawców. Wszystko z jednego źródła!

Wszyscy uczestnicy otrzymają w podziękowaniu torbę upominkową LCA. Powodzenia!

Aplikuj teraz!
Torba upominkowa lca

Zgłoszenie Roibot

Presja czasu nie pozwala przesłać zgłoszenia?

Przedstawimy Państwa aplikację!

Uważasz, że Twoja aplikacja zasługuje na szczególną uwagę? W podziękowaniu za Państwa udział, wykonamy nagrania prezentujące Państwa aplikację i podkreślimy jej największe zalety. Państwa korzyść: Pominięcie całego procesu zgłoszenia i natychmiastowa ocena projektu w konkursie Roibot!
 
Poproszę o wykonanie nagrania mojego zastosowania

Zwycięzca ROIBOT 2020: HTBLuVA Salzburg

Zdalne działanie oszczędza czas przemieszczania, ale także umożliwia pracę z materiałami niebezpiecznymi i/lub pracę w niebezpiecznym środowisku. Intuicyjne sterowanie systemem mobilnego robota z chwytakiem za pomocą gestów jest realne. Umożliwia to rękawica, która wykorzystuje czujniki do interpretacji gestów użytkownika odzwierciedlając je jako ruchy robota i chwytaka. 

Cecha szczególna: rękawica musi być bardzo elastyczna, aby uchwycić różne gesty. Wykonana jest z elastycznego plastiku i została wydrukowana w 3D. Aby zapewnić użytkownikowi prosty i mobilny mechanizm sterowania, wszystkie niezbędne elementy elektroniczne, w tym akumulator, są już zintegrowane w rękawicy. 
Zwycięzca konkursu Roibot 2020 dla rozwiązań z zakresu Ekonomicznej automatyzacji

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!


Terminy "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur" i "xiros" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH w Republice Federalnej Niemiec oraz, w stosownych przypadkach, w niektórych innych krajach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.