Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)
Akademia igus®

Bezpłatne szkolenia online z ekspertami motion plastics®

Z nami dobierzecie odpowiednie produkty z tworzyw sztucznych dla swoich maszyn i instalacji. Bezpłatne szkolenia online organizowane przez igus® to szansa, której nie możecie przegapić. Podczas szkoleń online podzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem. Podpowiemy, jakie są możliwości, dobre praktyki i na co trzeba zwracać szczególną uwagę.

Kalendarz bezpłatnych szkoleń online 2022 od igus®

Skąd bierzemy tematy naszych, bezpłatnych seminariów online? Oczywiście od Was, naszych klientów i użytkowników naszych produktów. Pojawiały się one już na samym początku działalności firmy igus®. Dotyczyły, i nadal dotyczą, konkretnych wymagań branżowych, indywidualnych projektów i trendów w kwestii produkcji.

Wasze pytania nie raz były dla nas ogromnym wyzwaniem i budowały innowacyjnego ducha naszej firmy. Niezliczoną ilość razy doprowadziły do powstania nowych materiałów i produktów. Ponieważ Wasze wyzwania biznesowe są naszą siłą napędową.
Na tej bazie zdecydowaliśmy się stworzyć cykle webinarów. Pomogła nam w tym pandemia, podczas której wiele osób przekonało się do spotkań w internecie.

Nasze bezpłatne szkolenia online dotyczą wielu obszarów, od wiedzy na temat materiałów, przez planowanie projektu, zasady doboru komponentów, aż po instrukcje montażowe. Zajmujemy się również recyklingiem tworzyw sztucznych, budujemy własne drukarki 3D i realizujemy wiele innych usług dla przemysłu.

Zapisz się na bezpłatne szkolenia online z cyklu "Zamień życie swoich maszyn na lepsze!" i poznaj korzyści płynące z zamiany dotychczas stosowanych rozwiązań na polimerowe komponenty igus®.

Gorąco zachęcamy do udziału na żywo w naszych webinarach. Każdy uczestnik spotkania otrzyma zestaw próbek motion plastics® związanych z tematem wybranego szkolenia. Taki box pozwoli Pańśtwu przetestować nasze produkty w swoich aplikacjach i poznać możliwości jakie daje współpraca z igus®.
 

Zarejestruj się na szkolenia online 2023

Najbliższe bezpłatne szkolenie online w styczniu 2023!


Pobierz kalendarz i WYGRAJ GADŻET! 

Rozwiąż zagadkę! Wygraj gadżet!

Poznaj pełną ofertę naszych bezpłatnych spotkań online. Wybierz interesujące Cię wydarzenia z KALEDARZA 2022, rozwiąż zagadkę i wygraj gadżet! 
 

Pobierz kalendarz i rozwiąż zagadkę

Archiwum szkoleń online

Archiwalne bezpłatne szkolenia online igus

Przegapiłeś szkolenie online lub chciałbyś je obejrzeć jeszcze raz? Tutaj znajdziesz wszystkie bezpłatne szkolenia online igus® dotyczące motion plastics®.
 

Zobacz archiwalne szkolenia online


Terminy "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur" i "xiros" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH w Republice Federalnej Niemiec oraz, w stosownych przypadkach, w niektórych innych krajach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.