Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Pokaż nam problem z prowadzeniem energii w ruchu, a my go rozwiążemy!


„Pokaż mi polimerową część, która sprawia najwięcej problemów, a ja znajdę rozwiązanie!” To idea, która skłoniła naszego założyciela, Güntera Blase, do założenia firmy igus GmbH w 1964. Propagowaliśmy ten pomysł przez 20 lat, zanim rozszerzyliśmy go na: „Upraszczamy najtrudniejsze systemy zasilania dla naszych klientów”.
Na przykład, przyjrzeliśmy się aplikacjom, których wcześniej nie byliśmy w stanie obsłużyć z rozwiązaniami z naszego portfolio. Wykonaliśmy indywidualne planowanie projektów, przetestowaliśmy je i stale opracowywaliśmy na ich podstawie nowe standardy. Oznacza to, że dziś możemy natychmiast dostarczyć wiele modułowych produktów lub po prostu dostosować je do Państwa aplikacji.

Kompletne, ustandaryzowane systemy

W przypadku przesuwów liniowych wynoszących 1200 m lub więcej oraz ruchu obrotowego czy pionowego oferujemy szereg standardowych modułów, które możemy szybko dostosować do aplikacji.
Dowiedz się więcej

Rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów

Przebudowa lub nowa instalacja: Nasz modułowy system oferuje indywidualne rozwiązania nawet w przypadku nowych wyzwań, obejmujących wyjątkowo trudne zastosowania.
Dowiedz się więcej

Usługi i gwarancja

Pomożemy Państwu od fazy wstępnego projektu i konfiguracji, przez dostawę i montaż, aż po konserwację systemu zasilania na miejscu. Z gwarancją systemową.
Więcej o naszych pakietach usług

Projekty naszych klientów

Nasze e-prowadniki od wielu lat są z powodzeniem stosowane w hutach, oczyszczalniach ścieków, dźwigach portowych, systemach przeładunkowych i wielu innych gałęziach przemysłu.
Przeglądaj projekty

Przegląd historii naszego projektu


Od symulatora jazdy w 1992, przez rekordowy przesuw e-prowadnika w czeskiej elektrowni na węgiel brunatny w 2007, po dynamiczny RBR na tokarce wielowrzecionowej w 2020:
Wyświetl najważniejsze informacje o naszym projekcie


Terminy "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur" i "xiros" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH w Republice Federalnej Niemiec oraz, w stosownych przypadkach, w niektórych innych krajach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.