Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

chainflex® CASE - ship'n store od igus

chainflex® CASE to opakowanie, które umożliwia dostarczenie bębna przewodowego bez palety. Towar można wysłać firmą kurierską. chainflex® CASE służy nie tylko do transportu; jest to również system przechowywania bębnów. Przewód można łatwo rozwijać bezpośrednio z opakowania. Ponieważ opakowania można ustawiać jedno na drugim, istnieje możliwość elastycznej organizacji miejsca przechowywania. Kod QR na opakowaniu umożliwia łatwe ponowne zamawianie online. Dlatego chainflex® CASE jest używany nie tylko do transportu, ale także umożliwia rozwinięcie przewodu bezpośrednio z opakowania. Oszczędzają Państwo nie tylko koszty wysyłki, ale także przetwarzania i przechowywania.chainflex® CASE — ship'n store od igus:

Zaleta 1: dostawa przesyłką kurierską

Dzięki chainflex® CASE bębny przewodowe mogą być wysyłane w kartonie za pomocą kuriera. Bardzo proste i nieskomplikowane. Możesz zaoszczędzić do 84% kosztów wysyłki w porównaniu ze standardową wysyłką na palecie przez spedytora.

Dostawa przez kuriera

Zredukuj koszty ogólne

Zaleta 2: zmniejszenie kosztów ogólnych

Oszczędź sobie drogich systemów łożyskowych do bębnów przewodowych. Użyj przewodu bezpośrednio z chainflex® CASE. Twórz indywidualne miejsca do przechowywania dzięki uchwytom do przenoszenia i możliwości układania w stos.


Zaleta 3: ponowne zamawianie online

Dzięki kodowi QR na każdym chainflex® CASE możesz ponownie zamówić przewód online w ciągu kilku sekund. Po prostu zeskanuj go smartfonem.

Ponowne zamówienie online

chainflex® CASE — ship'n store od igus:


Dlatego polecają nas nasi klienci!

Praktyczne przykłady zastosowania chainflex® CASE


Portfolio chainflex®

Przewody sprzedawane na metry

Przewody chainflex spełniają wszystkie aktualne wymagania dotyczące kompatybilności elektromagnetycznej, a także standardy i wytyczne, takie jak UL, CSA, VDE, EAC i wiele innych.

Gwarancja

Gwarancja chainflex®

chainflex wytrzymuje długo — do 36 miesięcy gwarancji. Znajdź szczegóły wyjątkowej gwarancji chainflex tutaj.  
Terminy "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur" i "xiros" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH w Republice Federalnej Niemiec oraz, w stosownych przypadkach, w niektórych innych krajach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.