Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Robot SCARA

Szybkie, elastyczne, z możliwością konfiguracji z czterema stopniami swobody

Nasze roboty SCARA mogą być używane indywidualnie i w elastyczny sposób. Mają cztery stopnie swobody oraz są dostępne w wersji z i bez systemu sterowania. Roboty SCARA mogą być stosowane w aplikacjach wymagających precyzji do 0,5 mm przy obciążeniach do 2 kg. Ten typ robota jest zwykle używany w cyklach > 30 podniesień/minutę. Odpowiedni program do sterowania, igus Robot Control, można w razie potrzeby pobrać bezpłatnie z wyprzedzeniem. Jest on dostępny w wersji ze sterownikami w szafie sterowniczej lub w wersji na szynie DIN. Nasze roboty SCARA są w większości wykonane z polimerów zoptymalizowanych po względem trybologicznym, co umożliwia znaczne obniżenie kosztów. Zapewniają również długą żywotność i nie wymagają konserwacji.

Dane techniczne igus® SCARA

Wytrzymałość

Ładowność do 2 kg

Zasięg

Zasięg do 560 x 500 mm

Przegub

Do czterech stopni swobody

Prędkość

Szybkość maks. 25 podniesień/min.

Dokładność

Powtarzalność: ± 0,5 mm

Ochrona

Klasa ochrony IP45


igus sterowanie robotem

Bezpłatne, niewymagające licencji oprogramowanie

Robot drylin® SCARA jest kompatybilny z oprogramowaniem igus® Robot Control. Możesz bezpłatnie pobrać i wypróbować powiązane oprogramowanie. Programowanie robota SCARA jest bardzo proste.
Więcej informacji o igus Robot Control
Oprogramowanie SCARA

Roboty SCARA w akcji

Film w języku niemieckim

Aktualne modele SCARA firmy igus®


Przejdź do sklepu Niskokosztowej Automatyzacji

Ekonomiczna robotyka dla Państwa projektu automatyzacji

Zachęcamy do odkrycia robotów SCARA oraz wielu innych w naszym sklepie online — miejscu, które warto odwiedzić w celu wdrożenia ekonomicznej robotyki.
Mogą Państwo łatwo przeglądać asortyment, uzyskiwać informacje i składać zamówienia.
Przejdź do sklepu


Porady

Z przyjemnoscia osobiscie odpowiem na Panstwa pytania

Wysylka i doradztwo

Osobiscie:

Od poniedzialku do piatku od 7:00 do 20:00.
Soboty od 8:00 do 12:00.

Online:

24h


Terminy "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur" i "xiros" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH w Republice Federalnej Niemiec oraz, w stosownych przypadkach, w niektórych innych krajach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.