Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Cyfrowy — dla pracowników i klientów

Cyfryzację postrzegamy jako wielką szansę, ale także jako ciągły proces, który odbywa się zarówno wewnętrznie w naszych zespołach, jak i po stronie klienta. Chcemy wykonywać pionierską pracę w obszarze naszych produktów, działań sprzedażowych i marketingowych oraz życia zawodowego naszych pracowników. Świeże impulsy, takie jak Metaverse, dają nam możliwość eksploracji i wkroczenia na nowe tereny.

Praca w igus — cyfrowa i dynamiczna

Jesteśmy zróżnicowaną firmą przemysłową. Nowoczesne narzędzia, oprogramowanie i usługi w chmurze są podstawą naszego sukcesu — od produkcji, przez sprzedaż, po marketing i e-commerce. Podczas analizy i optymalizacji procesów wykorzystujemy analitykę danych i eksplorację procesów. Opierając się na koncepcji DevOps, sami tworzymy dużą część naszego oprogramowania i usług — takich jak związane z naszymi produktami narzędzia online. Scrum i kanban to sprawdzone metody — w życiu codziennym, ale także w nadrzędnej pracy podczas projektów różnych działów specjalistycznych i korporacyjnych. Nasza iCollaboration to platforma korporacyjna oparta na różnych aplikacjach, która umożliwia nam udostępnianie treści we wszystkich naszych oddziałach na całym świecie, dostarczanie informacji i upraszczanie współpracy z blogami, czatami, tablicami, planerami i wieloma innymi.
Zrzut ekranu tablicy kanban w igus Cyfrowa tablica kanban w igus IT

Home office w igus

Praca w domu

Praca z domu jest integralną częścią naszego środowiska. Nowoczesne oprogramowanie i sprzęt umożliwiają każdemu łatwą oraz profesjonalną pracę z domu, a nasi pracownicy są połączeni w sieć z usługą Microsoft Teams. Postrzegamy pracę zdalną jako przydatny dodatek do wymiany pomysłów na terenie kampusu igus, a nie byliśmy jeszcze w stanie połączyć naszych systemów tylko na wspólny lunch w naszej stołówce i kuchniach osób pracujących w domu. Podobnie jak w przypadku wielu innych firm, była to pierwsza faza pandemii COVID-19, która skłoniła nas do szybszej cyfryzacji i modernizacji naszego środowiska pracy. Za nasze wysiłki na rzecz dotarcia i wspierania naszych pracowników oraz klientów w tym czasie Instytut F.A.Z. uznał nas za „wzorową firmę podczas kryzysu” w 2021.  

Cyfrowe i wzorowe — nagrody od igusProdukty cyfrowe — Co oferujemy klientom?

Nasze innowacje na poziomie klienta obejmują narzędzia cyfrowe, takie jak konfiguratory online, nowe modele biznesowe, takie jak platformy internetowe, po inteligentne tworzywa sztuczne — cyfrowo ulepszone produkty wyposażone w czujniki do generowania, wymiany i oceny danych. Produkty te stanowią ważny element rozwiązań w zakresie konserwacji predykcyjnej. Podczas opracowywania stosujemy zasadę „szybkiego błędu” i zgodnie z mottem Zbuduj-Zmierz-Wywnioskuj nieustannie dążymy do poprawy naszych wyników.

Fizyczno-wirtualne targi IMPS Przeżyj fizyczno-wirtualne targi IMPS online

IMPS — poznaj ruch jutra na wirtualnym stoisku

W czasach pandemii oraz pracy z domu kontakty z klientami stały się bardziej bezosobowe i cyfrowe. Dzięki IMPS (prezentacja igus motion plastics show) stworzyliśmy możliwość pokazania naszych produktów klientom tak dokładnie i realistycznie, jak to tylko możliwe. Każdy zainteresowany może zapoznać się z fizyczno-wirtualnym stanowiskiem targowym o powierzchni 400 m² online. Samodzielnie lub podczas wycieczki z przewodnikiem — wraz z ekspertami igus na żywo na stanowisku targowym.
Więcej informacji o IMPS

Narzędzia online — Obliczaj i konfiguruj online

Za "produkty" uważamy tylko elementy, które mogą być skonfigurowane online. Nieustannie pracujemy nad naszymi narzędziami online, aby produkty motion plastics były dopasowane do naszych klientów. Na przykład narzędzie online dla robota ReBel umożliwia intuicyjne programowanie i testowanie naszych produktów z obszaru Ekonomicznej Automatyzacji. Nasze usługi zapewniają również wiarygodne dane w zakresie żywotności na podstawie danych laboratoryjnych i pomagają znaleźć właściwe rozwiązanie.
Przejdź do wszystkich narzędzi online
Oprogramowanie do programowania robota ReBel Oprogramowanie do programowania robota ReBel

Oto wybór naszych narzędzi online, które można bezpośrednio wypróbować


inteligentne polimery — nasze produkty przewidują

Inteligentne prowadniki kablowe, przewody, łożyska ślizgowe i obrotowe oraz prowadnice liniowe wyznaczają nowe standardy w konserwacji oraz naprawach. Te, tak zwane, inteligentne produkty z tworzyw sztucznych, rozpoznają Państwa potrzeby w zakresie konserwacji, tworzą prognozy, a tym samym pozwalają uniknąć przestojów w zakładach lub produkcji. Czujniki rejestrują stan komponentów i przesyłają dane. Na przykład, e-prowadniki mogą być monitorowane pod kątem sił pchających/ciągnących podczas pracy i serwisowane przed wystąpieniem usterki.
Dowiedz się więcej o inteligentnych polimerach
Dzięki inteligentnym tworzywom sztucznym produkty stają się inteligentne Dzięki inteligentnym tworzywom sztucznym produkty stają się inteligentne

RBTX RBTX: dla dostawców i klientów komponentów do robotyki.

RBTX — platforma internetowa dla komponentów do robotyki

Nowa platforma, która szybko i łatwo łączy użytkowników oraz dostawców opłacalnych komponentów do robotyki. Użytkownicy mogą znaleźć tu suwnice bramowe, ramiona robotyczne, efektory końcowe, moduły kamer, systemy sterowania i wiele więcej w jednym miejscu, a także znaleźć poszczególne komponenty lub złożyć całe roboty. Jednocześnie, dostawcy komponentów do robotyki mogą sprzedawać swoje produkty szerszemu gronu odbiorców w ukierunkowany i wygodny sposób — na platformie RBTX.
Przejdź do platformy internetowej RBTX

Chainge — platforma recyklingu technicznych tworzyw sztucznych

Dzięki naszej platformie internetowej Chainge oferujemy łatwy dostęp do różnych opcji recyklingu technicznych i przemysłowych tworzyw sztucznych. Platforma umożliwia recykling produktów z tworzyw sztucznych firmy igus i innych producentów, np. prowadniki kablowe, półprodukty, koła zębate i łożyska ślizgowe. Ponadto dostępny jest nasz rynek zakupu surowców wtórnych. Można też zostać partnerem w naszej sieci recyklingu. Dzięki Chainge wspieramy gospodarkę o obiegu zamkniętym na rzecz zrównoważonego wykorzystania plastiku!
Przejdź do platformy Chainge
Chainge — platforma recyklingu technicznych tworzyw sztucznych Recykling stał się łatwiejszy dzięki Chainge

Bezczynna gra igumania do zabawnego odkrywania świata igus

igumania — odkryj świat produktów igus w zabawny sposób

Nasz świat motion plastics wciąż się rozwija. igumania narodziła się z potrzeby wyjaśniania klientom naszych produktów i ich zalet w prosty i zabawny sposób.

Akcja gry toczy się w całości w fikcyjnej fabryce łazików marsjańskich. Celem nowo awansowanego kierownika produkcji jest stopniowa modernizacja produkcji za pomocą motion plastics, aby system był mniej podatny na konserwację i ograniczyć przestoje.
Więcej informacji o igumanii

iguverse — przemysłowy metaverse od igus

Dzięki iguverse przenosimy sprzedaż i inżynierię do wirtualnej rzeczywistości. Oferujemy wydajną i przyjazną dla użytkownika platformę do zrównoważonego rozwoju produktów i szybkiego prototypowania. Korzystając z cyfrowych bliźniaków, można rozwijać swoje maszyny i systemy w wirtualnym świecie. To inżynieria współpracy nowej generacji. Odkryj zalety i możliwe zastosowania iguverse już teraz!
Więcej informacji o iguverse
Wspólna praca nad rozwiązaniami dla pojazdów w iguverse Wspólna praca nad rozwiązaniami dla pojazdów w iguverse
Terminy "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" oraz "yes" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH/ Kolonia w Federalnej Republice Niemiec oraz, w przypadku niektórych, również w innych krajach. Jest to niepełna lista znaków towarowych (np. oczekujące na rozpatrzenie wnioski o rejestrację znaków towarowych lub zarejestrowane znaki towarowe) firmy igus GmbH lub spółek powiązanych z igus w Niemczech, w Unii Europejskiej, USA i/lub innych krajach lub jurysdykcjach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.