Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Cyfrowy — dla pracowników i klientów

Cyfryzację postrzegamy jako wielką szansę, ale także jako ciągły proces, który odbywa się zarówno wewnętrznie w naszych zespołach, jak i po stronie klienta. Chcemy wykonywać pionierską pracę w obszarze naszych produktów, działań sprzedażowych i marketingowych oraz życia zawodowego naszych pracowników. Świeże impulsy, takie jak Metaverse, dają nam możliwość eksploracji i wkroczenia na nowe tereny.

Praca w igus — cyfrowa i dynamiczna

Jesteśmy obrotną firmą przemysłową. Nowoczesne narzędzia, oprogramowanie i usługi w chmurze są podstawą naszego sukcesu — od produkcji, przez sprzedaż, po marketing i e-commerce. W analizie i optymalizacji procesów wykorzystujemy analitykę danych i eksplorację procesów. Opierając się na koncepcji DevOps, sami tworzymy dużą część naszego oprogramowania i usług — takich jak związane z naszymi produktami narzędzia online. Scrum i kanban to sprawdzone metody – w życiu codziennym, ale także w nadrzędnej pracy projektowej różnych działów specjalistycznych i korporacyjnych. Nasza iCollaboration to platforma korporacyjna oparta na różnych aplikacjach, która umożliwia nam udostępnianie treści we wszystkich naszych oddziałach na całym świecie, dostarczanie informacji i upraszczanie współpracy z blogami, czatami, tablicami, planerami i wieloma innymi.    
 
Zrzut ekranu tablicy kanban w igus Cyfrowa tablica kanban w igus IT
Home Office

Praca w domu

Praca z domu jest integralną częścią naszego środowiska. Nowoczesne oprogramowanie i sprzęt umożliwiają każdemu łatwą oraz profesjonalną pracę z domu, a nasi pracownicy są połączeni w sieć z usługą Microsoft Teams. Postrzegamy pracę zdalną jako przydatny dodatek do wymiany pomysłów na terenie kampusu igus, a nie byliśmy jeszcze w stanie połączyć naszych systemów tylko na wspólny lunch w naszej stołówce i kuchniach osób pracujących w domu. Podobnie jak w przypadku wielu innych firm, była to pierwsza faza pandemii COVID-19, która skłoniła nas do szybszej cyfryzacji i modernizacji naszego środowiska pracy. Za nasze wysiłki na rzecz dotarcia i wspierania naszych pracowników oraz klientów w tym czasie Instytut F.A.Z. uznał nas za „wzorową firmę w kryzysie” w 2021.  

Cyfrowo i wzorowo — najnowsze nagrody


Produkty cyfrowe — Co oferujemy klientom?

Nasze innowacje na poziomie klienta obejmują narzędzia cyfrowe, takie jak konfiguratory online, nowe modele biznesowe, takie jak platformy internetowe, po inteligentne tworzywa sztuczne — cyfrowo ulepszone produkty wyposażone w czujniki do generowania, wymiany i oceny danych. Produkty te stanowią ważny element rozwiązań w zakresie konserwacji predykcyjnej. Podczas opracowywania stosujemy zasadę „szybkiego błędu” i zgodnie z mottem Zbuduj-Zmierz-Wywnioskuj nieustannie dążymy do poprawy naszych wyników.
Hala wystaw IMPS IMPS: targi fizyczne, których można doświadczyć online

IMPS — poznaj ruch jutra na wirtualnym stoisku

W czasach pandemii oraz pracy z domu kontakty z klientami stały się bardziej bezosobowe i cyfrowe. Targi IMPS (igus motion plastics show) to pomysł, aby zaprezentować nasze produkty klientom tak dokładnie i prawdziwie, jak to tylko możliwe.

IMPS to fizyczne targi, które każdy zainteresowany może odkryć online, samodzielnie lub w towarzystwie eksperta igus, który jest na stanowisku na żywo.
Więcej informacji o targach IMPS

Narzędzia online — Obliczaj i konfiguruj online

Za "produkty" uważamy tylko elementy, które mogą być skonfigurowane online. Z tego powodu nieustannie pracujemy nad naszymi narzędziami online, aby nasze produkty motion plastics były namacalne dla naszych klientów.

Na przykład nasze narzędzie online dla robota ReBel umożliwia intuicyjne programowanie i testowanie naszych produktów z obszary Ekonomicznej automatyzacji. Nasze usługi zapewniają również wiarygodne dane w zakresie żywotności na podstawie danych laboratoryjnych i pomagają znaleźć właściwe rozwiązanie.
Przejdź do wszystkich narzędzi online
Kreator robolink Na zdjęciu: oprogramowanie do programowania robota ReBel

Wszystkie narzędzia online można wypróbować od razu. Do wyboru są:


inteligentne polimery — nasze produkty przewidują

Inteligentne prowadniki kablowe, przewody, łożyska ślizgowe i obrotowe oraz prowadnice liniowe wyznaczają nowe standardy w konserwacji oraz naprawach. Te, tak zwane, inteligentne produkty z tworzyw sztucznych, rozpoznają Państwa potrzeby w zakresie konserwacji, tworzą prognozy, a tym samym pozwalają uniknąć przestojów w zakładach lub produkcji.

Czujniki rejestrują stan komponentów i przesyłają dane. Na przykład e-prowadniki mogą być monitorowane pod kątem siły pchającej/ciągnącej podczas pracy i serwisowane przed wystąpieniem awarii.
Dowiedz się więcej o inteligentnych polimerach
Inteligentne tworzywa sztuczne Inteligentne tworzywa sztuczne: dzięki czujnikom produkty stają się inteligentne.

RBTX RBTX: dla dostawców i klientów komponentów do robotyki.

RBTX — platforma internetowa dla komponentów do robotyki

Nowa platforma, która szybko i łatwo łączy użytkowników oraz dostawców opłacalnych komponentów do robotyki. Użytkownicy mogą znaleźć tu suwnice bramowe, ramiona robotów, efektory końcowe, moduły kamer, systemy sterowania i wiele więcej w jednym miejscu, a także znaleźć poszczególne komponenty lub złożyć całe roboty.

Jednocześnie, dostawcy komponentów do robotyki mogą sprzedawać swoje produkty szerszemu gronu odbiorców w ukierunkowany i wygodny sposób — na platformie RBTX.

Przejdź do platformy internetowej RBTX

igumania — odkryj świat produktów igus w zabawny sposób

Nasz świat motion plastics stale się rozwija. igumania narodziła się z potrzeby wyjaśniania klientom naszych produktów i ich zalet w prosty i zabawny sposób.

Gra toczy się w całości w fikcyjnej fabryce łazików. Cel: z pomocą motion plastics produkcja ma być stopniowo unowocześniana, system będzie mniej podatny na konserwację, a przestoje zostaną skrócone.
Więcej informacji o igumanii
igumania: gra typu idle do zabawnej eksploracji świata igus.Terminy "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur" i "xiros" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH w Republice Federalnej Niemiec oraz, w stosownych przypadkach, w niektórych innych krajach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.