Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Cyfrowa wszechstronność: klienci i pracownicy

Cyfryzację postrzegamy jako wielką szansę, ale także jako ciągły proces, który odbywa się zarówno wewnętrznie w naszych zespołach, jak i po stronie klienta. Chcemy wykonywać pionierską pracę w obszarze naszych produktów, działań sprzedażowych i marketingowych oraz życia zawodowego naszych pracowników. Świeże impulsy, takie jak Metaverse, dają nam możliwość eksploracji i wkroczenia na nowe tereny.

Cyfrowo w zespole — jak pracujemy razem?

Udana cyfryzacja wymaga zwinnego sposobu pracy połączonego z postępem technologicznym. Dlatego włączenie usług w chmurze, analizy danych i mechanizmów samouczenia się do codziennej pracy jest dla nas czymś oczywistym. Opierając się na koncepcji DevOps, sami tworzymy dużą część naszego oprogramowania i usług. Nowoczesne metody, takie jak KanBan czy Scrum, pomagają nam we współpracy międzyfunkcjonalnej z różnymi specjalistami.

Home Office

Praca w domu

Praca na zasadach "home office" jest naszą integralną częścią. Czaty i wideokonferencje za pośrednictwem MS Teams, kreatywna praca na tablicach, dostęp do naszych serwerów i danych z domu lub centralnych źródeł danych, takich jak nasz intranet, pomagają uczynić pracę z domu tak wygodną i wydajną, jak to tylko możliwe. Pracę zdalną postrzegamy jako szansę i użyteczny dodatek do wymiany informacji w kampusie igus.


Produkty cyfrowe — Co oferujemy klientom?

Nasze innowacje na poziomie klienta obejmują zarówno narzędzia cyfrowe, takie jak konfiguratory online, nowe modele biznesowe, na przykład platformy internetowe, jak i inteligentne tworzywa sztuczne, produkty o rozszerzonej cyfrowo funkcjonalności, wyposażone w czujniki do generowania, wymiany i oceny danych. Produkty te stanowią ważny element rozwiązań w zakresie konserwacji predykcyjnej. Podczas rozwoju stosujemy zasadę „Fail Fast” i zgodnie z Build Measure Learn nieustannie dążymy do poprawy naszych wyników.

Hala wystaw IMPS IMPS: targi fizyczne, których można doświadczyć online

IMPS — poznaj ruch jutra na wirtualnym stoisku

W czasach pandemii oraz pracy z domu kontakty z klientami stały się bardziej bezosobowe i cyfrowe. Wraz z targami IMPS (igus motion plastics show) narodził się pomysł, aby zaprezentować nasze produkty klientom tak dokładnie i prawdziwie, jak to tylko możliwe..

IMPS to fizyczne targi, które każdy zainteresowany może odkryć online. Samodzielnie lub z ekspertem firmy igus, który jest obecny na stoisku na żywo.

Więcej informacji o targach IMPS

Narzędzia online — Obliczaj i konfiguruj online

Produkt jest dla nas produktem tylko wtedy, gdy można go skonfigurować online. Z tego powodu, nieustannie pracujemy nad naszymi narzędziami online, aby umożliwić klientom dostosowywanie produktów motion plastics do ich potrzeb. Nasze narzędzie online dla robota REBEL umożliwia, na przykład intuicyjne programowanie i testowanie naszych produktów z zakresu Ekonomicznej Automatyzacji. Nasze usługi zapewniają również wiarygodne dane w zakresie żywotności na podstawie danych laboratoryjnych i pomagają znaleźć właściwe rozwiązanie.

Przejdź do naszych narzędzi online
Kreator robolink Na zdjęciu: oprogramowanie do programowania robota ReBel

Wszystkie narzędzia online można wypróbować od razu. Do wyboru są:


smart plastics — nasze produkty wybiegają w przyszłość

Inteligentne prowadniki kablowe, przewody, łożyska ślizgowe i obrotowe oraz prowadnice liniowe wyznaczają nowe standardy w konserwacji oraz naprawach. Te, tak zwane, inteligentne produkty z tworzyw sztucznych, rozpoznają Państwa potrzeby w zakresie konserwacji, tworzą prognozy, a tym samym pozwalają uniknąć przestojów w zakładach lub produkcji.

Czujniki rejestrują stan komponentów i przesyłają dane. Na przykład e-prowadniki mogą być monitorowane pod kątem sił pchających/ciągnących podczas pracy i konserwowane przed wystąpieniem awarii.

Dowiedz się więcej o inteligentnych polimerach
Inteligentne tworzywa sztuczne Inteligentne tworzywa sztuczne: dzięki czujnikom produkty stają się inteligentne.

RBTX RBTX: dla dostawców i klientów komponentów do robotyki.

RBTX — platforma internetowa dla komponentów do robotyki

Nowa platforma, która szybko i łatwo łączy użytkowników oraz dostawców tanich komponentów do robotyki. Użytkownicy mogą znaleźć tu suwnice bramowe, ramiona robotów, efektory końcowe, moduły kamer, systemy sterowania i wiele więcej w jednym miejscu, a także znaleźć poszczególne komponenty lub złożyć całe roboty.

Jednocześnie, dostawcy komponentów do robotyki mogą sprzedawać swoje produkty szerszemu gronu odbiorców w ukierunkowany i wygodny sposób — na platformie RBTX.

Przejdź do platformy internetowej RBTX

igumania — odkryj świat produktów igus w zabawny sposób

Nasz świat motion plastics stale się rozwija. igumania narodziła się z potrzeby wyjaśniania klientom naszych produktów i ich zalet w prosty i zabawny sposób.

Gra toczy się w całości w fikcyjnej fabryce łazików. Cel: z pomocą motion plastics produkcja ma być stopniowo unowocześniana, system będzie mniej podatny na konserwację, a przestoje zostaną skrócone.

Więcej informacji o igumanii
igumania: gra typu idle do zabawnej eksploracji świata igus.


The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries.
igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.