Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Bezobsługowy dla cichego, ciągłego
działania w automatach vendingowych

Możliwości zastosowania automatów stały się bardziej zróżnicowane, a wraz z postępującą mechanizacją można spodziewać się wielu kolejnych innowacji. Na przykład automaty sprzedające nie służą już tylko do sprzedaży rzeczy, ale także jako powierzchnie reklamowe i mogą gromadzić dane o użytkownikach w celach monitoringu. Od dawna stanowią część codziennego życia i w większości przypadków są już prawie niezauważalne. Przede wszystkim wtedy, gdy działają one niezawodnie i bezproblemowo. Łożyska i przekładnie w systemach płatniczych, półki wysuwane za pomocą prowadnic liniowych, elektryczne systemy liniowe wprawiające skanery lub dozowniki produktów w ruch, e-prowadniki przenoszące przewody. Od wszystkich tych komponentów oczekuje się spełnienia wysokich wymagań nie tylko w zakresie wydajności, ale również konstrukcji, a często są one użytkowane przez całą dobę. Nasze bezobsługowe, wysokowydajne polimery zapewniają, że automaty sprzedające, od których oczekuje się autonomicznej pracy, nie są stale uzależnione od pomocy serwisowej ze strony ludzi.

Zalety produktów igus:

  • Bezobsługowe
  • Ekonomiczne
  • Oszczędzające przestrzeń montażową i masę
  • Łatwy montaż
  • Kompletne systemy lub poszczególne komponenty od wielkości partii 1
  • Obliczanie żywotności
  • Niski poziom hałasu oraz wibracji

Automaty sprzedające

Technologia łożysk liniowych i ślizgowych, prowadniki kablowe, przekładnie i rozwiązania dla bezobsługowych, trwałych i ekonomicznych automatów vendingowych.
Odkryj teraz

Rozwiązania automatyzacji w branży gastronomicznej

Rozwiązania z zakresu robotyki, technologii łożyskowej i e-prowadników do szybkiej, bezobsługowej i ekonomicznej automatyzacji usług w restauracjach i kawiarniach.
Odkryj teraz
Bezsmarowe, wymagające niewielkiej konserwacji, trwałe
elementy w ekspresach do kawy
Zapraszamy do zapoznania się z nimi już teraz
Automat do kawy

Nowości 2022
Ciągle rozszerzalna oś napędowa
 
Odporna na rdzę przekładnia kątowa z lekką oprawą
Robot SCARA z czterema stopniami swobody
 

Chcieliby Państwo przejrzeć wszystkie nowości 2022? Przegląd nowości można znaleźć tutaj.

Nowości 2022

Bezpłatne próbki - w zestawie lub jako pojedyncze części dla Państwa zastosowania

Przekonaj się sam o jakości naszych motion plastics
  • Zamówienie darmowego zestawu próbek z naszymi najważniejszymi produktami i informacjami o różnorodnych zastosowaniach dla automatów vendingowych.
  • Zestaw jest niewystarczająco szczegółowy? Znajdziemy odpowiedni produkt do Państwa zastosowań i bezpłatnie prześlemy indywidualną próbkę.
Zamów teraz

Wybrane motion plastics dla przemysłu automatów sprzedających

e-prowadnik E2 micro

e-prowadniki E2 micro

Dla najmniejszych przestrzeni montażowych

UL94-V2 (opcja V0)

Stabilne, lekkie i ciche

Przewody chainflex CF130.UL i CF140.UL

chainflex CF130.UL & CF140.UL

Płaszcz zewnętrzny z PVC (CF140 ekranowany)

Do zastosowań ze średnimi obciążeniami

Niepodtrzymujące palenia

Roboty kartezjańskie drylin E

Roboty kartezjańskie drylin E

Szybki montaż

Zdefiniowane długości skoku

Wszystko z jednego źródła

Elektryczne osie liniowe drylin E i napędy liniowe z silnikiem

Pojedyncze osie drylin E z silnikiem

Łatwy montaż

Montaż czujnika zbliżeniowego za pomocą rowka teowego

Wszystko z jednego źródła, gotowe, zmontowane oraz sprawdzone

Niskoprofilowe prowadnice liniowe drylin N

Niskoprofilowe prowadnice liniowe drylin N

Bardzo lekkie

Mała wysokość montażowa 6-12mm

Wiele opcji w zakresie wózków

Technologia śrub pociągowych drylin z technologią dryspin

Technologia śrub pociągowych drylin

Bezsmarowe i bezobsługowe

Niski poziom hałasu oraz wibracji

Odporne na mediaZ powodzeniem stosowane w technologii automatów vendingowych

Mała kuchnia RoboEatz

Bezsmarowe i bezobsługowe komponenty do autonomicznej robo-kuchni

Zdrowe fast foody przygotowywane i podawane przez robota do gotowania: do swojej autonomicznej kuchni robo projektanci z kanadyjskiego start-upu RoboEatz szukali komponentów, które nadają się do przetwarzania żywności i są tak oszczędne, jak trwałe i łatwe w utrzymaniu. Systemy zasilania, różne łożyska i komponenty napędowe firmy igus są tutaj idealnym rozwiązaniem...
Automat do lodów sec°mat

Trwałe i niewymagające konserwacji: przekładnia Apiro w automacie do lodów

Dzięki sec°mat IC One firmy Seco Manufaktur z siedzibą w Bochum podawanie lodów i proces sprzedaży stają się wydarzeniem. Modułowa kinematyka robota Apiro zapewnia nie tylko długotrwałą, bezobsługową pracę automatu, ale także ten wyjątkowy efekt "wow" dla użytkowników ...
Różne projekty klientów z branży maszyn vendingowych

... inne historie sukcesu

Systemy napędowe i zasilania w robotach barowych, roboty kartezjańskie w maszynach do czyszczenia kaset WC i systemy prowadzące w ekspresach do kawy: Odkryj więcej zastosowań od naszych klientów z branży automatów sprzedających, w których nasze ruchome tworzywa sztuczne wykazują swoje zalety.
Odkryj teraz

Przetestowane w laboratorium testowym pod kątem zastosowań w rzeczywistych warunkach

Wszystkie produkty są testowane pod kątem zużycia i trwałości, w rzeczywistych warunkach, w laboratorium testowym igus — największym w branży. Wyniki są uwzględniane w naszych narzędziach do obliczania żywotności i umożliwiają dokładne prognozowanie trwałości.

Na życzenie igus przeprowadza testy dla klientów, aby sprawdzić zastosowanie produktu w warunkach całkowicie dostosowanych do potrzeb.

Ogromny zestaw próbek motion plastics

Łatwe testowanie: dzięki kącikowi igus mają Państwo zawsze pod ręką najnowsze motion plastics, które są dopasowane do indywidualnego sektora przemysłowego. 
 
Przywieziemy ekspozytor do Państwa, ustawimy go na życzenie i wypełnimy produktami dostosowanymi do Państwa branży. Możesz też skonfigurować go samodzielnie. Jako wystawa stała lub tymczasowa.
Zamów bezpłatnie terazTerminy "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" oraz "yes" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH/ Kolonia w Federalnej Republice Niemiec oraz, w przypadku niektórych, również w innych krajach. Jest to niepełna lista znaków towarowych (np. oczekujące na rozpatrzenie wnioski o rejestrację znaków towarowych lub zarejestrowane znaki towarowe) firmy igus GmbH lub spółek powiązanych z igus w Niemczech, w Unii Europejskiej, USA i/lub innych krajach lub jurysdykcjach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.