Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Systemy zasilania i kable dla przemysłu offshore

Warunki na morzu, podobnie jak na lądzie, są trudne i niezwykle wymagające dla elementów systemu w przemyśle naftowym i gazowym. Brud, słona woda, wibracje, ekstremalne temperatury, wysoki poziom naprężeń mechanicznych i środowiska wybuchowe to tylko niektóre z trudnych warunków, na jakie narażone są kable, węże i systemy zasilania podczas wydobycia ropy i gazu. Mamy produkty odpowiednie do tych specjalnych obszarów zastosowań. W lądowych i morskich platformach wiertniczych zapewniają niezawodne zasilanie w takich systemach, jak wysięgniki oraz przy bardzo dynamicznej obsłudze rur. Lekkie i bezobsługowe. Dzięki naszemu zespołowi inżynierów oraz kablom chainflex z certyfikatami DNV i NEK, oferujemy również gotowe do podłączenia kompletne systemy, które są dostosowane do Państwa wymagań.

Sprzęt wiertniczy

Komponenty do platform wiertniczych, uchwytów do rur, napędów górnych, dźwigów BOP, koszy roboczych, napinaczy i LARS

Odkryj teraz

Wysokie ciężary

Komponenty do dźwigów, ram A, wciągarek i systemów wciągania pionów

Odkryj teraz

Układanie rur/kabli

Komponenty do napinaczy, J-LayTower i napędów chowanych

Odkryj teraz
Sprzęt do pogłębiania

Sprzęt do pogłębiania

Elementy do pogłębiarek tnących i rur spustowych

Nowości 2022

Prowadnik kablowy e-loop do zastosowań napędu górnego

Hybrydowy przewód do zastosowań wiszących

Hybrydowe e-prowadniki o nowych wymiarach
 

Chcieliby Państwo przejrzeć wszystkie nowości 2022? Przegląd nowości można znaleźć tutaj.

Nowości 2022

Przykłady udanych zastosowań

RBR w ciężkim żurawiu obrotowym Liebherr

Prowadnik kablowy owinięty wokół nogi żurawia

Wytrzymałe żurawie obrotowe Liebherr są stosowane na statkach instalacyjnych do morskich turbin wiatrowych. Mogą podnosić elementy o masie do 1500 ton. Przenoszenie energii przez pierścień wieńcowy zapewnia innowacyjna koncepcja e-prowadnika, która umożliwia obrót wysięgnika do 900 stopni.

e-loop w górnym napędzie Akita

Stabilność nawet podczas burzy śnieżnej

Zakłady zajmujące się produkcją oleju często muszą radzić sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Dla kanadyjskiej firmy zajmującej się wydobyciem ropy, nasze rozwiązanie e-loop zapewnia, że górny napęd jest zawsze bezpiecznie i niezawodnie zasilany energią i sygnałami, nawet podczas silnych burz.

Zastosowania offshore

... inne historie sukcesu

Wytrzymałe e-prowadniki w wiertniach do takich systemów jak napęd górny, wspornik lub uchwyt do rur; elastyczne moduły obrotowe w obrotowych dźwigach do wysokich obciążeń; lub bezpieczne zasilanie brzegowe: Dowiedz się więcej o tym, jak nasze motion plastics są wykorzystywane w tych i innych projektach.

Odkryj teraz

Opracowanie techniczne i broszura informacyjna


Więcej informacjiTerminy "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur" i "xiros" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH w Republice Federalnej Niemiec oraz, w stosownych przypadkach, w niektórych innych krajach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.