Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Systemy zasilania i kable dla przemysłu offshore

Warunki na morzu, podobnie jak na lądzie, są trudne i niezwykle wymagające dla elementów systemu w przemyśle naftowym i gazowym. Brud, słona woda, wibracje, ekstremalne temperatury, wysoki poziom naprężeń mechanicznych i środowiska wybuchowe to tylko niektóre z trudnych warunków, na jakie narażone są kable, węże i systemy zasilania podczas wydobycia ropy i gazu. Mamy produkty odpowiednie do tych specjalnych obszarów zastosowań. W lądowych i morskich platformach wiertniczych zapewniają niezawodne zasilanie w takich systemach, jak wysięgniki oraz przy bardzo dynamicznej obsłudze rur. Lekkie i bezobsługowe. Dzięki naszemu zespołowi inżynierów oraz kablom chainflex z certyfikatami DNV i NEK, oferujemy również gotowe do podłączenia kompletne systemy, które są dostosowane do Państwa wymagań.

Sprzęt wiertniczy

Komponenty do platform wiertniczych, uchwytów do rur, napędów górnych, dźwigów BOP, koszy roboczych, napinaczy i LARS
Odkryj teraz

Wysokie ciężary

Komponenty do dźwigów, ram A, wciągarek i systemów wciągania pionów
Odkryj teraz

Układanie rur/kabli

Komponenty do napinaczy, J-LayTower i napędów chowanych
Odkryj teraz
Sprzęt do pogłębiania

Sprzęt do pogłębiania

Elementy do pogłębiarek tnących i rur spustowych
Nowości 2022
Prowadnik kablowy e-loop do zastosowań napędu górnego
Hybrydowy przewód do zastosowań wiszących
Hybrydowe e-prowadniki o nowych wymiarach
 

Chcieliby Państwo przejrzeć wszystkie nowości 2022? Przegląd nowości można znaleźć tutaj.

Nowości 2022

Przykłady udanych zastosowań

RBR w ciężkim żurawiu obrotowym Liebherr

Prowadnik kablowy owinięty wokół nogi żurawia

Wytrzymałe żurawie obrotowe Liebherr są stosowane na statkach instalacyjnych do morskich turbin wiatrowych. Mogą podnosić elementy o masie do 1500 ton. Przenoszenie energii przez pierścień wieńcowy zapewnia innowacyjna koncepcja e-prowadnika, która umożliwia obrót wysięgnika do 900 stopni.
e-loop w górnym napędzie Akita

Stabilność nawet podczas burzy śnieżnej

Zakłady zajmujące się produkcją oleju często muszą radzić sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Dla kanadyjskiej firmy zajmującej się wydobyciem ropy, nasze rozwiązanie e-loop zapewnia, że górny napęd jest zawsze bezpiecznie i niezawodnie zasilany energią i sygnałami, nawet podczas silnych burz.
Zastosowania offshore

... inne historie sukcesu

Wytrzymałe e-prowadniki w wiertniach do takich systemów jak napęd górny, wspornik lub uchwyt do rur; elastyczne moduły obrotowe w obrotowych dźwigach do wysokich obciążeń; lub bezpieczne zasilanie brzegowe: Dowiedz się więcej o tym, jak nasze motion plastics są wykorzystywane w tych i innych projektach.
Odkryj teraz

Opracowanie techniczne i broszura informacyjna


Więcej informacjiTerminy "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" oraz "yes" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH/ Kolonia w Federalnej Republice Niemiec oraz, w przypadku niektórych, również w innych krajach. Jest to niepełna lista znaków towarowych (np. oczekujące na rozpatrzenie wnioski o rejestrację znaków towarowych lub zarejestrowane znaki towarowe) firmy igus GmbH lub spółek powiązanych z igus w Niemczech, w Unii Europejskiej, USA i/lub innych krajach lub jurysdykcjach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.