Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

O firmie igus®

Innowacje w dziedzinie polimerów

Historia firmy igus® rozpoczyna się 15 pażdziernika 1964 od Güntera Blase i podwójnego garażu w Kolonii- Mülheim. Przez pierwsze dwadzieścia lat dostarczaliśmy złożone elementy z polimerów do zastosowań technicznych.

W roku 1983 Frank Blase uruchomił własne linie produktów: Prowadniki Przewodów oraz Łożyska Polimerowe, które obsługuje sieć inżynierów sprzedaży rozmieszczonych na całym świecie. Między rokiem 1985 a 2018 zwiększyliśmy liczbę pracowników od 40 do ponad 3800. W nadchodzących latach będziemy ekspansywnie inwestować. Szanse zawdzięczamy nowoczesnym materiałom!

igus® w Polsce

Firma igus istnieje w Polsce od 1997 roku. Zajmujemy się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® to czołowy producent prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych. Produkty igus® ciągle udowadniają, że jakościowo i cenowo są najlepsze. Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, innowacyjność i rozwój firmy igus® dostarcza najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania praktyczne i ekonomiczne dla wszystkich gałęzi przemysłu. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zaspokojenie potrzeb klienta jak również na stwarzanie nowych aplikacji z tworzyw sztucznych. Naszą ideą jest zadowolenie klienta oraz jego pełna satysfakcja. Oprócz biura w Warszawie posiadamy przedstawicielstwa handlowe z wykwalifikowanymi inżynierami sprzedaży w całej Polsce.

„System solarny” firmy igus® Klient jest w centrum naszej uwagi!

igus® System solarny  

Nasi klienci są dla nas bardzo ważni. Dostarczają nam pracę, pieniądze i nowe idee. Największe wrażenie na klientach z całego swiata robi prędkość - dlatego staramy się dostarczać towar w ciągu jednego dnia, oferty składamy w ciągu kilku godzin, klientów odwiedzamy następnego dnia.

igus® exhibition stand  

Dużo inwestujemy w konsultacje indywidualne na miejscu montażu, na targach, przez telefon i online przez Internet. Tę działalność wspomagają szczegółowe katalogi drukowane i na CD-ROM, jak również ta wszechstronna strona internetowa.

Kilka faktów:

założona w 1964

lokalizacje w 35 krajach i dystrybutorzy w kolejnych 80 krajach

obecnie około 3800 pracowników na całym świecie

co roku od 1500 do 2500 nowych produktów

stale angażujemy się w kolejne szkolenia na temat produktów, oprogramowania, języków obcych, seminariów, kursów grupowych, seminariów technicznych dla personelu handlowego i wiele innych.

Oczekujemy na email od Ciebie!

Daniel Marzec  
Daniel Marzec

Dyrektor Zarządzający systemy e-prowadnikowe

Radomir Ochocki  
Radomir Ochocki

Dyrektor Zarządzający łożyska dry-tech®

igus® Polska pracownicy