Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)
Więcej informacji o naszym świecie motion plastics można obejrzeć na filmie.

Świat motion plastics

Świat jest w nieustannym ruchu. A tam, gdzie jest ruch, pojawiamy się my i ulepszamy to, co się porusza. Ta zasada przyświeca naszej działalności. Opracowując produkty wykonane z odpornych na zużycie, wysokowydajnych polimerów, usprawniamy ruch na całym świecie. Te „motion plastics” to produkty z obszaru prowadników kablowych, przewodów, łożysk ślizgowych, technologii liniowej, półproduktów, druku 3D i ekonomicznej automatyzacji.

Dowiedz się więcej o motion plastics

Fakty o firmie — motion plastics w liczbach

Ruch jest wszechobecny. Widzimy to każdego dnia, kiedy możemy towarzyszyć naszym klientom w ekscytujących projektach. Dziś obsługujemy 188 000 firm z ponad 80 krajów na całym świecie. Dla ponad 50 różnych branż, takich jak przemysł motoryzacyjny czy opakowaniowy, technologia kolejowa i rolnicza, budowa obrabiarek czy sektor energii odnawialnej — pracujemy wspólnie, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego zastosowania.

Poznaj więcej faktów o firmie

Co reprezentujemy i jak działamy

Sercem naszej kultury jest nasz Układ Słoneczny. Nie, nie mówimy tutaj o układzie planetarnym. Układ słoneczny igus to schemat organizacyjny, który odzwierciedla nasze myśli i działania. W środku znajduje się klient, który jest dla nas tak samo ważny jak słońce dla Ziemi, które dostarcza światła, ciepła i energii — tak samo jak klient przekazuje nam życzenia, zachęty i pieniądze. Wokół klienta żyją i tworzą nasi koledzy i zespoły, które przyjmują jego wymagania i znajdują właściwe rozwiązania jego problemów, często innowacyjne. Sukces naszych pracowników wynika więc z sukcesu naszych klientów. Naszym zadaniem, jako firmy, jest zapewnienie naszym współpracownikom środków i atmosfery, w której praca sprawia im przyjemność.

Więcej o naszej kulturze korporacyjnej
Układ Solarny


Pokaz IMPS

Z ciekawością wybiegamy w przyszłość

Badania na 3800 m2 — oczy i uszy otwarte na każdy pomysł klienta, coroczna prezentacja nowych produktów na naszych wewnętrznych targach oraz na wielu imprezach targowych na całym świecie... to wszystko oznacza dla nas innowację.
Zgodnie z mottem „Show, don't tell"(pokaż, nie mów), sprawiamy, że u nas innowacje stają się namacalne. Dzięki temu możemy szybciej znajdować i ulepszać nowe rozwiązania z naszymi klientami.
Zwracamy uwagę nie tylko na bieżące problemy, ale także na wyzwania przyszłości. Przykładem jest cyfryzacja, która przebiega obecnie we wszystkich strukturach igus i jest ściśle powiązana z innowacjami w naszej firmie. Oto kilka przykładów:

Konfiguratory online, takie jak wyszukiwarki produktów i kalkulatory żywotności lub platformy, takie jak "RBTX" dla użytkowników i dostawców tanich komponentów robotyki, stanowią podstawę intuicyjnej obsługi naszych produktów. Przemysł 4.0 doprowadził do powstania „inteligentnych” produktów. Wiele z naszych motion plastics to obecnie połączone w sieć "inteligentne tworzywa sztuczne", które mogą gromadzić, oceniać i przekazywać dane dzięki technologii czujników. Dzięki naszej fizycznej, ale wirtualnej wystawie wewnętrznej "IMPS", nasi klienci mogą teraz szybko i wygodnie zobaczyć te i inne produkty - na żywo i bez konieczności wychodzenia z biura.

Więcej informacji o cyfryzacji w igus

Polimery a zrównoważony rozwój

Nasze motion plastics i zrównoważony styl życia nie przeszkadzają sobie nawzajem. Wysokowydajne tworzywa sztuczne mogą przyczynić się do ochrony zasobów i środowiska: podczas produkcji, w trakcie użytkowania i po zakończeniu okresu eksploatacji produktu.

W tej dziedzinie, od lat zajmujemy się w szczególności dwoma tematami: neutralność pod względem produkcji CO2 i zero odpadów z tworzyw sztucznych, czyli bezpośredni wpływ na klimat oraz możliwość recyklingu naszych produktów po zakończeniu okresu ich użytkowania.

Więcej informacji o zrównoważonym rozwoju w igus
Zrównoważony rozwój

Kariera — wspólnie wprawiamy w ruch

Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą, profesjonalistą czy osobą zmieniającą zawód: zawsze szukamy ludzi z pasją, którzy razem z nami mogą wprowadzać w ruch więcej elementów. Nasi koledzy opowiedzą Państwu, jak to jest dla nas pracować.


The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries.
igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.