Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Niestandardowe komponenty wykonane z tworzyw konstrukcyjnych igus

Różne części specjalne i tłoczone
Korzystamy z najnowocześniejszych technologii, aby produkować dla Państwa niestandardowe łożyska ślizgowe, elementy ślizgowe i części odporne na zużycie wykonane z tworzyw konstrukcyjnych . Niezależnie, czy chodzi o prototypy drukowane w 3D, mechaniczną obróbkę półproduktów dla małych partii, czy części formowane wtryskowo do dużych serii — spełniamy wszystkie wymagania, bez minimalnej ilości zamówienia.

Zachęcamy do skorzystania z naszych materiałów iglidur, zoptymalizowanych pod kątem tarcia i zużycia, które sprawiają, że części specjalne i tłoczone są bezobsługowe, samosmarowei trwałe. Do specjalnych zastosowań udostępniliśmy również materiały, które są odpowiednie np. do kontaktu z chemikaliami i żywnością, są zaprojektowane do pracy w wysokich temperaturach lub mogą wytrzymywać duże obciążenia.

Mogą Państwo polegać na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy specjalistycznej w zakresie produkcji części niestandardowych i tłoczonych.

Różne części specjalne i tłoczone

Komponenty firmy igus mają następujące zalety

Samosmarowe i bezobsługowe części tłoczone iglidur

Bezsmarowy i bezobsługowy

Z naszymi materiałami iglidur, dodatkowe smarowanie nie jest potrzebne. Zawierają one smary stałe, które dostarczają odpowiednią ilość smaru do punktu łożyskowania.
Odporny na chemikalia i media element tłoczony iglidur

Duży wybór materiałów

Do produkcji części specjalnych i tłoczonych dostępnych jest wiele materiałów iglidur o różnych specyfikacjach, które są np. odpowiednie do kontaktu z chemikaliami i mediami. 
Łożyska ślizgowe igus do dużych obciążeń

Trybologicznie zoptymalizowana

Nasze tworzywa konstrukcyjne charakteryzują się niskim współczynnikiem tarcia i zużycia, dzięki czemu są znacznie bardziej wydajne niż standardowe tworzywa sztuczne. Zostało to przetestowane w naszym laboratorium testowym

 

Produkcja prototypów z półproduktów

Produkcja prototypów i małych serii

Szybkie prototypowanie zapewnia szybko dostępne modele, przyspiesza rozwój produktu, wizualizuje nowe koncepcje i ujawnia możliwe błędy projektowe, dzięki czemu można je naprawić w odpowiednim czasie. W firmie igus dostępne są różne procesy produkcyjne do budowy prototypów, a nasi eksperci chętnie udzielą porad w tym zakresie. Umożliwia nam to ekonomiczną produkcję danego komponentu bez minimalnej ilości zamówieniaDostawa następnego dnia jest możliwa w przypadku zamówień złożonych przed 12:00.
 
Wtryskarki

Wielkoseryjna produkcja

Od tworzenia narzędzi po produkcję, wytwarzamy duże ilości we własnym zakresie. Wspólnie z klientem koordynujemy rysunek produkcyjny i doradzamy przy wyborze odpowiedniego materiału iglidur. Umożliwia to szybką naprawę i konserwację narzędzi w razie potrzeby oraz zapewnia, że zawsze można je dostarczyć. Nasz wewnętrzny sklep z narzędziami, duża flota wtryskarek oraz ponad 50 lat doświadczenia w formowaniu wtryskowym — to wszystko sprawia, że jesteśmy silnym partnerem w produkcji wielkoseryjnej.
 

Własna produkcja narzędzi w igus

Produkujemy narzędzia do formowania wtryskowego do polimerowych części — bezpośrednio na miejscu. Od rozwoju narzędzia po kontrolę jakości przy pomocy tomografii komputerowej, przy czym każdy krok odbywa się w naszej firmie. Dzięki temu możemy szybko reagować na indywidualne życzenia i szybko je realizować. Zatrudniając 100 pracowników i posiadając 32 maszyny do obróbki, każdego roku produkujemy tu około 1000 komponentów formowanych wtryskowo. 
 

Zawsze najbardziej ekonomiczny proces produkcyjny dla Państwa komponentów

Druk 3D

Druk 3D

Twoja część specjalna jest drukowana z materiałów iglidur za pomocą selektywnego spiekania laserowego (SLS), nakładania ścieżki roztopionego polimeru (FDM/FFF) lub cyfrowego przetwarzania światła (DLP). Idealne do tworzenia prototypów.
Część specjalna frezowana z półproduktu

Obróbka mechaniczna

Za pomocą obróbki CNC, część tłoczona jest obrabiana  z półproduktów. Możemy również obrobić część katalogową zgodnie z Państwa życzeniami.
Formowanie wtryskowe części specjalnych

Formowanie wtryskowe

Produkujemy formy wtryskowe elementów tłoczonych i odlewamy określaną ilość z naszych trwałych, niewymagających konserwacji materiałów iglidur.
 

Doradzamy w wyborze odpowiedniego procesu produkcyjnego

Czy chcieliby Państwo, aby niestandardowe komponenty były produkowane z naszych technicznych tworzyw sztucznych iglidur? Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu, a pomożemy w wyborze odpowiedniego tworzywa iglidur i procesu produkcyjnego.

Części specjalne i tłoczone igus są z powodzeniem stosowane tutaj


Szybka dostawa w ciągu maksymalnie 7 dni

Usługa FastLine: natychmiastowa wycena i przejrzystość cen
Dzięki usłudze FastLine mogą Państwo otrzymać niestandardowe łożyska ślizgowe formowane wtryskowo oraz inne konstrukcje w ciągu maksymalnie siedmiu dni. Wystarczy wprowadzić wymagane wymiary, aby uzyskać natychmiastową wycenę i porównanie cen dla naszych innych procesów produkcyjnych. 
 Terminy "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" oraz "yes" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH/ Kolonia w Federalnej Republice Niemiec oraz, w przypadku niektórych, również w innych krajach. Jest to niepełna lista znaków towarowych (np. oczekujące na rozpatrzenie wnioski o rejestrację znaków towarowych lub zarejestrowane znaki towarowe) firmy igus GmbH lub spółek powiązanych z igus w Niemczech, w Unii Europejskiej, USA i/lub innych krajach lub jurysdykcjach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.