Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Enjoyneering igus ... uwolnij swoją moc inżynierską poprzez zabawę

Inżynierowie często są z natury ciekawi i mają silną potrzebę odkrywania. Zabawa i eksperymenty z nowymi technologami oraz pomysłami tworzą innowacyjne rozwiązania i produkty. Ten kreatywny proces pomaga przesunąć granice tego, co jest możliwe i otwiera nowe perspektywy w technologii i przemyśle. Właśnie tę chęć zabawy i eksperymentowania chcielibyśmy promować na tegorocznych Targach Hanowerskich, aby utorować drogę do wybitnych osiągnięć w przemyśle, technologii i produkcji — dzięki enjoyneering firmy igus, uwalniają Państwo swoją inżynierską moc za pomocą zabawy!

Zachęcamy do odkrycia fascynujących możliwości, jakie dają nowe technologie


My również dużo eksperymentowaliśmy z nowymi technologiami oraz próbowaliśmy je wykorzystać dla naszych klientów i produktów. Nagle otworzyły się drzwi i wkroczyły niespodziewane możliwości. Fascynujące jest to, co nagle stało się możliwe dzięki takim cyfrowym rewolucjom:

„Niczym awatar w jeszcze nie nakręconym hicie filmowym Jamesa Camerona pod tytułem "Przemysłowy Awatar" — tak dziennikarz opisuje swoje doświadczenia podczas przedpremierowego zwiedzania iguverse, cyfrowego bliźniaka fabryki igus. Świat cyfrowy? Wirtualna rzeczywistość? Rzeczywistość rozszerzona? Czy te wszystkie terminy, znane ze świata technologii, nie sprawiają, że zastanawiają się Państwo, czy to nie tylko chwilowa moda, która zaraz przeminie?


W ten sposób Państwo jako klient mogą skorzystać z ofert naszej enjoyneering

Ważne jest dla nas, aby nie pogubić się w technologiach, ale zawsze odpowiadać na następujące pytanie: "Jak Państwo zyskują na tym jako klient?". Bardzo prosto: mogą Państwo rozwijać i projektować maszyny oraz systemy z łatwością. Z radością i zabawą podczas pracy. W procesie współpracy, który poszerza Państwa kreatywność i wiedzę technologiczną, a także dzięki któremu mogą Państwo zwiększyć sukces swojej pracy. Proste ulepszanie technologii — to właśnie oznacza enjoyneering! Zachęcamy do odkrycia niektórych z naszych atrakcji enjoyneering:
 
enjoyneering z iguverse, wirtualnym światem przemysłu od igus

Świat przemysłu

iguverse to globalne rozwiązanie VR dla sprzedaży i inżynierii w przemyśle. Pozwala to na lepszą współpracę, a tym samym może sprawić, że rozwój, konfiguracje, planowanie i szkolenia będą bardziej wydajne.
Technologia w górę, koszty w dół dzięki enjoyneering oraz igusGO

Technologia w górę, koszty w dół w kilka sekund

Nasza aplikacja igusGO wykorzystuje sztuczną inteligencję do rozpoznawania produktów igus na zdjęciach i sugerowania rozwiązań bezsmarowych. Oprócz pomocnych informacji otrzymasz również link do sklepu online, dzięki czemu unikniesz nietrafionych zakupów.
enjoyneering z rzeczywistością rozszerzoną, serwis części zamiennych iDentify oraz platforma do recyklingu chainge

AR, części zamienne i recykling

Lepsza wizualizacja i planowanie nowych produktów dzięki AR. Wystarczy zidentyfikować i zmienić kolejność istniejących produktów dzięki naszemu rozpoznawaniu części zamiennych. Recykling starych produktów staje się jeszcze prostszy dzięki naszej platformie recyklingowej chainge .
enjoyneering z automatyką i robotyką dzięki RBTX i AnyApp

Automatyzacja rynku i robotyka

RBTX to nasz rynek dla Ekonomicznej Robotyki, który łączy użytkowników i dostawców oraz oszczędza czas i pieniądze. Można także użyć naszej aplikacji AnyApp do programowania robotów różnych producentów za pomocą uniwersalnego oprogramowania.
enjoyneering z Ekonomiczną Robotyką oraz ReBeL

Ekonomiczna Robotyka

Nasz cobot ReBeL jest niedrogi, elastyczny i idealny do zadań wymagających współpracy, np. w gastronomii, produkcji lub montażu. System sterowania może być zautomatyzowany lub wirtualny.
enjoyneering z indywidualnymi częściami specjalnymi oraz motion on demand

Wykonane na indywidualne zamówienie części specjalne

motion on demand oferuje najlepsze rozwiązania dla części specjalnych: usługę druku 3D "speediPrint" ze wszystkimi materiałami i procesami produkcyjnymi igus, usługi CNC dla części toczonych i frezowanych oraz kontrole tolerancji.
Enjoyneering dzięki inteligentnym tworzywom sztucznym dla Przemysłu 4.0 i Internetu rzeczy

Przemysł 4.0 i Internet rzeczy

Dzięki naszym inteligentnym tworzywom sztucznym dla Przemysłu 4.0 i Internetu rzeczy można wydłużyć czas działania produktu i uniknąć awarii systemu. i.Sense służy do monitorowania stanu, a i.Cee do konserwacji predykcyjnej.
enjoyneering z konfiguratorami online i platformą serwisową kopla

Konfiguratory online z platformą

Za pomocą naszych konfiguratorów online można obliczyć żywotność i inne parametry naszych motion plastics. Dzięki platformie usługowej kopla można teraz szybko i tanio tworzyć własne konfiguratory dostosowane do indywidualnych potrzeb.
enjoyneering z konsultacjami online za pośrednictwem Remote Scout

Konsultacje online podczas targów

Dzięki Remote Scout oferujemy osobiste konsultacje online lub prezentacje jako alternatywę dla odwiedzania targów. Nasi eksperci oprowadzą Państwa po naszym stanowisku targowym — tak, jakby byli Państwo na miejscu.

Zachęcamy również do poznania prawdziwych innowacji

Oprócz cyfrowych rewolucji, na Targach Hanowerskich zaprezentowaliśmy Państwu również wiele prawdziwych innowacji. Mogą Państwo wierzyć lub nie, ale prezentujemy 190 innowacji i rozszerzeń w zakresie produktów które, dzięki enjoyneering igus, uwalniają Państwa inżynierską moc podczas zabawy. Zachęcamy do odkrycia najciekawszych produktów i wszystkich nowości od A do Z.

Przejdź do najciekawszych produktów i innowacji produktowych
Innowacje produktowe 2023 od A do Z

Nowe produkty cyfrowe w 2023

Nowe produkty cyfrowe firmy igus w 2023 Mogą Państwo również wygodnie pobrać katalog w formacie PDF, zawierający informacje na temat naszych nowych usług i rozwiązań cyfrowych.
Przejdź do katalogu nowych produktów cyfrowych

Wszystkie nowości 2023

Wszystkie nowe produkty firmy igus w 2023 Zachęcamy do odkrycia wszystkich naszych produktów i innowacji cyfrowych — w wersji papierowejformacie PDF lub w formie interaktywnego katalogu
Przejdź do interaktywnego katalogu

Zachęcamy, by byli Państwo zawsze na bieżąco

Newsletter od igus Mogą być Państwo na bieżąco z informacjami na temat firmy igus, radośćżerii i naszych produktów z wykorzystaniem motion plastics dzięki naszemu bezpłatnemu newsletterowi.
Zarejestruj się teraz


Terminy "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" oraz "yes" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH/ Kolonia w Federalnej Republice Niemiec oraz, w przypadku niektórych, również w innych krajach. Jest to niepełna lista znaków towarowych (np. oczekujące na rozpatrzenie wnioski o rejestrację znaków towarowych lub zarejestrowane znaki towarowe) firmy igus GmbH lub spółek powiązanych z igus w Niemczech, w Unii Europejskiej, USA i/lub innych krajach lub jurysdykcjach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.