Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

Czyste, ciche i oszczędne rozwiązania dla przmeysłu poligraficznego w 24h.

Termin "technologia druku" odnosi się do licznych metod powielania matryc i szablonów Podobnietermin igus® motion plastics® odnosi się do licznych trygobolicznie zoptymalizowanych polimerowych produktów, które pomogą w ograniczeniu kosztów wyposażenia i zwiększą ich żywotność. Czy to poprzez brak konieczności smarowania/ zastosowania lubrykantów i konserwacji lub zastowowanie kabli zabezbieczających oraz optymalnego prowadzenia okablowania. Z szeregu 100 000 modułowych produktów zawsze zapewniamy poprawne rozwiązanie dla przedstawionych wymagań/problemów Prowadnice energetyczne o ekstremalnie niskim poziomie drgań dla bardzo wysokich jednostek przyspieszenia, odporne na otarcia/zarysowania oraz potwierdzone do bycia zgodnymi z normą IPA DIN EN ISO Klasa 1, super ciche od 32 dB(A), z bardzo wysoką szybkością transmisji danych CAT7, 600 MHz i gwarancją niezawodności na 36 miesięcy.

Niektóre zalety produktówigus® motion plastics® dla przemysłu poligraficznego

Bezobsługowe i nie wymagające smarowania

Niewrażliwość na pył drukarski oraz papierowy

Tłumienie drgań

Cichy (32 dB(A))

Odporny na korozję

Dopasowane do dużych obciążeń i prędkości

Dostawa: z magazynu

Możliwość wyliczenia funkcyjności oraz dopasowania wszystkich produktów igus®

Ekstremalnie szybkie przesyłanie danych

Gwarancja przewodu na 36 miesięcy

Rozwiązania igus® dla przemysłu poligraficznego

Wysoka dostępność … cisza … niskie drgania/wibracje …
… dopasowane do Cleanroomów … bardzo duże przyspieszenia
Brak konieczności smarowania, bezobsługowe … po prostu zainstaluj i zapomnij …
… niewrażliwe na brud

Produkty dla przemysłu poligraficznego

E6.1  
System E6.1

Po 10 latach sukcesów cichego e-prowadnika do środowisk cleanroom, nowa generacja jest w blokach startowych w fazie przygotowania Poza wypróbowanymi zastosowaniami systemu E6 nowa generacja systemu E6.1 oferuje dodatkowe zalety które w znaczącym stopniu uproszczą operacje.

Przewody  
Przewody chainflex®

Bardzo elastyczne z gwarancją na 36 miesięcy lub 10 milionów podwójnych cykli dla wysokich prędkości oraz przyśpieszenia jak i w pracy w wymagających warunkach. Odpowiadającym normom i standardom takim jakNFPA 79, UL, CSA, VDE, Interbus and Profibus.

System liniowy  
Prowadnice liniowe drylin®

Wszystkie prowadnice liniowe drylin®zostały zaporojektowane do działania bezsmarowego i w takich warunkach zostały przetestowane Żadne oleje ani smary nie zostały użyte jako dodatkowe lubrykanty.

iglidur  
iglidur® G: Wszechstronny

Brak konieczności smarowania oraz redukcja konserwacji; koszty zostały zredukowane i żywotność wydłużona, wszystkie elementy z magazynu z bardzo szybką dostawą

xiros  
Kulkowe łożyska polimerowe xiros®

Kulkowe łożyska polimerowe xiros® zrewolucjonizują rynek łożysk. Z powodu bezogsługowości oraz pracy na sucho, dzięki wysoko wydajnym polimerom xirodur wiele problemów z zastosowaniem może być rozwiązanych efektywnie i poprawnie.

igubal  
Bezobsługowe łożyska przegubowe igubal®

Seriaigubal® zapewnia projektantom kompletny system samodopasowywujących elementów łożysk. Głowice przegubowe, głowice widłowe, łożyska kołnierzowe, łożyska przegubowe, łożyska stojakowe.

Więcej informacji:

Argumenty popierające użycie igus® motion plastics®

Cisza

Cicha praca

Niski poziom drgań oraz tłumienie drgań

test hałasu  

W wielu przemysłach większa masa przypisywana jest do poziomu ciśnienia akustycznego maszyn Pojedyncze elementy maszyn wliczając e-prowadniki oraz technologie liniową także są dobierane pod względem tych kryteriów.
 

drylin  

Technologia liniowa drylin® charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu podczas pracy. Ciche działanie spowodowaneróżnicą pomiędzy toczeniem a ślizgiem. Nie ma żadnego toczącego się elementu mechanicznego oraz nie ma kolizji kulek, które powodują głośne dźwięki.
 

Cleanroom  

Specjalna budowa łańcucha oraz mały skok są powodem dla ekstremalnie cichych i niskowibracyjnych właściwości linii produktu e-prowadników podczas działania. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez Laboratory for Machine Tools and Production Engineering (WZL) of RWTH Aachen University

Niewrażliwy na brud

Brak konieczności smarowania

Cleanroom

Niewrażliwy na brud  

Możliwe zastosowanie w bardzo zakurzonym i brudnym otoczeniu Cząstki są odpychane od powierzchni przez sam ruch. Uszczelnienia mogą być pominięte z powodu bezsmarowej pracy Pył i brud nie mogą przyklejać się do smaru bądź oleju.

drylin  

System liniowych łożysk DryLin® jest stworzony do działania bezsmarowego. Wybrane zastosowanie jest chronione przed zabrudzeniem przez smar lub olej. Produkty mogą być używane w bardzo brudnym środowisku pełnym papierowego pyłu.
 

Cleanroom  

igus® jest jednym z pionierów w technologii doprowadzenia energii w cleanroomach od ponad 15 lat. igus®zapewnia szeroki zakres łatwych do instalacji, przetestowanych pod kątem IPA e-prowadników, które umożliwiają dostarczenie energii do cleanroomów dla specyficznych rodzajów maszyn.
 

Wydrukowane równie dobre jak uformowane wtryskowo

Wydruk 3D  

Industry 4.0 -konserwacja zapobiegawcza

industry 4.0  

robolink® dla tworzenia ekonomicznych robotów

robolink  

Przykładowe zastosowania dla przemysłu poligraficznego

Textile printing machine

E4.1 application with 450 strokes per hour.

Textile printing machine    

Screen printing machine

Here a drylin® T linear guide is used in a high-performance screen printing machine.

Screen printing machine    

Special machine construction

Energy supply systems demonstrate their reliability even in particularly aggressive environmental conditions in special-purpose machinery construction.

Special machine construction    

Lifter system for printing machine

Arguments for noise minimization and reduction of maintenance rate were decisive here.

Lifter system for printing machine    
Znajdź więcej przykładów zastosowań

Czy szukasz przetestowanego przykładu zastosowania w określonym przemyśle? W tym miejscu możesz wyszukać już wdrożone zastosowania oraz przefiltrować je zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Sektor przemysłowy:
Zastosowanie / Prezentacja problemu:
Obszar produktów:


Przetestowane oraz sklasyfikowane

Wyniki testów

Wyniki testu  

The Fraunhofer Institute IPA przetestował kilka serii e-prowadników kablowych zgodnie z normąDIN EN ISO 14644-1. W ten sposób precyzyjne oświadczenia w stosunku do potencjału zastosowania cleanroom prawie wszystkich popularnych systemów e-prowadników są teraz dostępne.

igus® labolatoruim testowe

Laboratorium testowe  

igus® posiada największe labolatorium testowe w przemyśle z konfiguracjami umożliwiającymi przetestowanie e-prowadników kablowych, wysoko elastycznych przewodów, łożysk ślizgowych, kulkowych, liniowych oraz napędów liniowych, ,półproduktów, pierścieni tłokowych itp.

Niższe koszty procesu online

Narzędzia online  

Uzyj jednego z wielu narzędzi online do dopasowania produktu do twoich potrzeb. Zredukuj koszty za pomocą narzędzi online i wielu innych pomocnych usług dostępnych online.
 

* 36 miesięcy albo do 10 milionów podwójnychcykli ( 5 milionów dla kabli z seriichainflex® M ); którekolwiek będzie pierwsze

Porady

Z przyjemnością osobiście odpowiem na Państwa pytania

Wysyłka i doradztwo

Osobiście:

Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 20:00.
Soboty od 8:00 do 12:00.

Online:

24h