Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Czym jest Ekonomiczna Automatyzacja?

Roboty przemysłowe mają swoją cenę. Czas zwrotu z inwestycji w systemy zrobotyzowane wynosi od trzech do czterech lat. Jednak, w przypadku małych i średnich firm, które chcą produkować więcej wariantów w niewielkich partiach, wymagania są zupełnie inne. Wejście w świat automatyzacji jest często uważane za zbyt skomplikowane i czasochłonne. Dzięki Ekonomicznej Automatyzacji chcemy udowodnić, że jest inaczej. Naszym celem jest stworzenie opłacalnych i przyjaznych dla użytkownika rozwiązań automatyki dostępnych dla każdego. Opracowane i wyprodukowane w Kolonii dla całego świata. Wszystko to jest możliwe dzięki motion plastics.

lca-roi-graphic

Szybki zwrot z inwestycji dzięki Ekonomicznej Automatyzacji

Ekonomia systemu automatyki zależy nie tylko od kosztów nabycia, ale także od kosztów długoterminowych, np. kosztów urządzeń peryferyjnych, kosztów dostosowania do istniejących maszyn i kosztów montażu. Kluczowym czynnikiem jest porównanie zautomatyzowanej linii produkcyjnej z tradycyjną produkcją bez użycia robotów.

Zalety automatyzacji i robotyki:
  • Wsparcie dla pracowników: np. poprzez odciążenie fizyczne i poprawę ergonomii
  • Elastyczność: Indywidualne dopasowanie do systemów produkcyjnych i wytwórczych
  • Niezawodność: Wysoka niezawodność technologii i niskie wskaźniki błędów
  • Szybkość: Obsługa dużych ilości zamówień w okresach szczytowych

Rozwiązania automatyki w praktyce

... możliwe dzięki motion plastics.

Od automatycznego pomocnika przy zbiorach w rolnictwie, przez sprytne rozwiązania dozujące dla handlu, po robota etykietującego dla handlu detalicznego. Rozwiązania z zakresu automatyki są wykorzystywane w każdej branży.

Zachęcamy do samodzielnego przekonania się, co jest możliwe dzięki opłacalnym rozwiązaniom z zakresu robotyki. 
Przejdź do przykładów zastosowania

lca-award

Roboty igus


igus-robot-control-irc

System sterowania robotem oraz oprogramowanie igus

Sterowanie robotami igus umożliwia prosty i intuicyjny system sterowania oraz programowania robotów. Za pomocą systemu sterowania można sterować różnymi kinematykami igus. Bezpłatne, bezlicencyjne oprogramowanie igus Robot Control jest zintegrowane z systemem sterowania i dzięki temu wykorzystuje jednolitą koncepcję obsługi oraz spójne usługi komunikacyjne dla wielu komponentów systemu. Twoja korzyść: mniejszy nakład pracy podczas planowania projektu i szybsze oddanie do użytku.
Przejdź do systemu sterowania robotem

Założony w 1964

1964 — rok założenia igus

Automatyzacja od 2012

Automatyzacja od 2012

Elementy

Wsparliśmy ponad 10 000 projektów

Obszar testowania dla Klientów

45 obszarów testowych dla klientów

Świat

Działa w 24 krajach

IKONA pracownika

Ponad 50 pracowników

Roadshow Low Cost Automation

Zachęcamy do poznania robotów firmy igus na żywo, na miejscu - w Państwa firmie. Zespół Low Cost Automation podróżuje po całej Europie z roadshow!

Eksperci igus prezentują na żywo roboty i programują Państwa indywidualne aplikacje. Zachęcamy do uzyskania porady na miejscu, w Państwa firmie i skorzystania z okazji, aby zadać nam konkretne pytania. Przekonaj się o wysokiej jakości naszych rozwiązań w zakresie automatyki.
Więcej informacji o roadshow

Wsparcie Ekonomicznej Automatyzacji

Potrzebują Państwo pomocy przy wyborze produktu lub przy projekcie? Można się z nami skontaktować za pośrednictwem tych kanałów:


Oszczędność kosztów dzięki używanym robotom

Oferujemy w pełni funkcjonalne używane roboty, które najprawdopodobniej były używane do badania aplikacji w obszarze testowym dla klienta. Komponenty wykazują niewielkie lub brak oznak zużycia. 
Kupowanie używanych robotów

Porady

Z przyjemnoscia osobiscie odpowiem na Panstwa pytania

Wysylka i doradztwo

Osobiscie:

Od poniedzialku do piatku od 7:00 do 20:00.
Soboty od 8:00 do 12:00.

Online:

24h


Terminy "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" oraz "yes" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH/ Kolonia w Federalnej Republice Niemiec oraz, w przypadku niektórych, również w innych krajach. Jest to niepełna lista znaków towarowych (np. oczekujące na rozpatrzenie wnioski o rejestrację znaków towarowych lub zarejestrowane znaki towarowe) firmy igus GmbH lub spółek powiązanych z igus w Niemczech, w Unii Europejskiej, USA i/lub innych krajach lub jurysdykcjach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.