speedigus® – usługi produkcji części niestandardowych firmy igus®

Czym jest speedigus®?


W firmie igus® za cel stawiamy sobie pomoc naszym klientom w redukcji kosztów przy jednoczesnym zapewnieniu korzyści technicznych w ich produktach i maszynach. Odzwierciedla to nasze hasło: "plastics for longer life®. "
 
Czasami nasi klienci wymagają wykonania części lub świadczenia usług niestandardowych i od wielu lat realizacja takich zamówień była ważną częścią wsparcia oferowanego przez firmę igus®.
 
Obecnie dzięki systemowi speedigus® łączymy produkcję części niestandardowych z szybkością za sprawą tribopolimerów igus®.

 

speedimold
W tej usłudze wykorzystujemy model 3D przesłany przez klienta do produkcji aluminiowej formy do szybkiego formowania, co pozwala na bardzo szybką produkcję właściwych części igus®. Czas realizacji takiej usługi waha się od 24 godzin do maksymalnie trzech tygodni.
 
speedicut
W tej usłudze półfabrykaty igus® są wykorzystywane do obróbki części niestandardowej na podstawie schematu 2D lub modelu 3D. Czas realizacji takiej usługi waha się od 3 dni do maksymalnie trzech tygodni.

Speedimold

Niestandardowe części iglidur® formowane wtryskowo. Cześć speedimold jest bardzo szybko wykonywana za pomocą narzędzia z aluminium dzięki wydajnej metodzie produkcji. Czas realizacji zamówień może wynosić od 24 godzin do maksymalnie 15 dni roboczych, nawet w przypadku bardzo skomplikowanych części. Koszty oprzyrządowania są bardzo niskie, już od 1000 GBP.
 

+ -
od 24 godzin wykonanie dostosowane do
standardowej
tolerancji speedigus®
części formowane wtryskowo
idealne rozwiązanie do prototypów

 

speedicut

Niestandardowe części iglidur® wytwarzane z półfabrykatów. Części speedicut są wykonywane przez obróbkę standardowych półfabrykatów iglidur® na podstawie schematu przesłanego przez klienta. Czas realizacji zamówień może wynosić od 3 dni do maksymalnie 15 dni roboczych.
 

+ -
od 3 dni
wytwarzanie dokładnie
na podstawie schematu
limit średnicy:
100 mm
idealne do niewielkich zamówień

 

speedifit

Części iglidur® montowane w niestandardowych modułach. Części speedifit są wykonywane przez zamontowanie standardowego lub niestandardowego łożyska ślizgowego iglidur® w obudowie wykonanej na podstawie schematu przesłanego przez klienta. Następnie cały moduł jest dostarczany do klienta jako jedna część, zapewniając oszczędność czasu i pieniędzy.
 

+ -
mniejsza liczba
dostawców/zamówień
większa wydajność od 5 dni
większy przepływ gotówkowy

 
 
Dlaczego właśnie łożyska ślizgowe iglidur®?

Ogólne informacje na temat łóżysk ślizgowych iglidur® Struktura, instalacja, tolerancja, dane techniczne, często zadawane pytania

igus® Sp z o.o.
ul. Działkowa 121C
02-234 Warszawa
Fax: + 48-22-863 61 69

myigus myCatalog
Bez minimalnej ilości zamówienia
800 - 2000 Dostawy+Konsultacje Dostawa od 24h* Bezpłatne próbki

Ponad 100 tysięcy produktów na magazynie! Dostawy i konsultacje: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20, a w soboty od 8 do 12!

Zapisz się do newslettera
Ogólne Warunki Handlowe Dane firmy Uwagi ogólne Oświadczenie o ochronie prywatności danych