O firmie igus®

Innowacje w dziedzinie polimerów

Historia firmy igus® rozpoczyna się 15 pażdziernika 1964 od Güntera Blase i podwójnego garażu w Kolonii- Mülheim.
Przez pierwsze dwadzieścia lat dostarczaliśmy złożone elementy z polimerów do zastosowań technicznych.

W roku 1983 Frank Blase uruchomił własne linie produktów: Prowadniki Przewodów oraz Łożyska Polimerowe, które obsługuje sieć inżynierów sprzedaży rozmieszczonych na całym świecie. Między rokiem 1985 a 2016 zwiększyliśmy liczbę pracowników od 40 do ponad 2950. W nadchodzących latach będziemy ekspansywnie inwestować. Szanse zawdzięczamy nowoczesnym materiałom!

igus® w Polsce

Firma igus istnieje w Polsce od 1997 roku. Zajmujemy się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® to czołowy producent prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych. Produkty igus® ciągle udowadniają, że jakościowo i cenowo są najlepsze. Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, innowacyjność i rozwój firmy igus® dostarcza najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania praktyczne i ekonomiczne dla wszystkich gałęzi przemysłu. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zaspokojenie potrzeb klienta jak również na stwarzanie nowych aplikacji z tworzyw sztucznych. Naszą ideą jest zadowolenie klienta oraz jego pełna satysfakcja. Oprócz biura w Warszawie posiadamy przedstawicielstwa handlowe z wykwalifikowanymi inżynierami sprzedaży w całej Polsce.

„System solarny” firmy igus® Klient jest w centrum naszej uwagi!


Nasi klienci są dla nas bardzo ważni. Dostarczają nam pracę, pieniądze i nowe idee.
Największe wrażenie na klientach z całego swiata robi prędkość - dlatego staramy się dostarczać towar w ciągu jednego dnia, oferty składamy w ciągu kilku godzin, klientów odwiedzamy następnego dnia.
Dużo inwestujemy w konsultacje indywidualne na miejscu montażu, na targach, przez telefon i online przez Internet. Tę działalność wspomagają szczegółowe katalogi drukowane i na CD-ROM, jak również ta wszechstronna strona internetowa.

Kilka faktów:

założona w 1964

lokalizacje w 35 krajach i dystrybutorzy w kolejnych 80 krajach

obecnie około 2950 pracowników na całym świecie

co roku od 1500 do 2500 nowych produktów

stale angażujemy się w kolejne szkolenia na temat produktów, oprogramowania, języków obcych, seminariów, kursów grupowych, seminariów technicznych dla personelu handlowego i wiele innych.

Oczekujemy na email od Ciebie!


Marek Wzorek
Marek Wzorek Prezes ZarząduE-Mail:
Daniel Marzec
Daniel Marzec Manager Produktu
e-prowadniki


E-Mail:
Radomir Ochocki
Radomir Ochocki Manager Produktu Łożyska liniowe drylin®


E-Mail:

igus® Kontakt +48 (0) 22-8635770 E-mail do igus®

myigus myCatalog
Bez minimalnej ilości zamówienia
800 - 2000 Dostawy+Konsultacje Dostawa od 24h* Bezpłatne próbki

Ponad 100 tysięcy produktów na magazynie! Dostawy i konsultacje: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20, a w soboty od 8 do 12!

Zapisz się do newslettera
Ogólne Warunki Handlowe Dane firmy Uwagi ogólne Oświadczenie o ochronie prywatności danych
W celu świadczenia naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszych usług wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Ochrona danych