Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.

Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)
Osoby kontaktowe,
Polska
 

Centrala krajowa

igus® Sp. z o.o.
ul. Działkowa 121C
02-234 Warszawa
Tel.: +48 22 863 57 70
Fax: +48 22 863 61 69
E-Mail: info-pl@igus.net
 

Product Manager

Michał Czepczyk
Tel.: +48 605 729 124
E-Mail: mczepczyk@igus.net
 

Manager ds. Projektów i Instalacji

Rafał Gralewski
Tel.: +48 695 415 214
E-Mail: rgralewski@igus.net
 

Manager ds. Projektów i Instalacji

Adam Jarosz
Tel.: +48 728 877 819
E-Mail: ajarosz@igus.net
 

Manager Produktu Przewody chainflex®

Maciej Ślęzak
Tel.: +48 882 834 275
E-Mail: mslezak@igus.net
 

Manager Produktu readychain® i readycable®

Karol Lenkiewicz
Tel.: +48 728 350 275
E-Mail: klenkiewicz@igus.net
 

Manager Produktu e-chain®

Hubert Kowalczyk
Tel.: 22 316 36 30
+48 795 507 594
E-Mail: hkowalczyk@igus.net
 

Manager Produktu drylin®, dryspin®, robolink®

Radosław Sobociński
Tel.: +48 692 460 718
E-Mail: rsobocinski@igus.net
 

Manager Produktu Łożyska Ślizgowe iglidur®

Michał Obrębski
Tel.: +48 728 877 976
E-Mail: mobrebski@igus.net
 

Manager Produktu drylin®

Kamil Niemyjski
Tel.: +48 728 866 598
E-Mail: kniemyjski@igus.net
 

Manager Produktu igubal®, xiros®, iglidur® druk 3D

Monika Gawryś
Tel.: +48 601 239 507
E-Mail: mgawrys@igus.net
 

HR Manager, Manager Działu

Dorota Gotowicka
Tel.: +48 692 495 838
E-Mail: dgotowicka@igus.net
 

Dyrektor Finansowy

Jolanta Zugaj
Tel.: +48 22 316 36 60
E-Mail: jzugaj@igus.net
 

Dyrektor Zarządzający
łożyska dry-tech®

Radomir Ochocki
Tel.: +48 692 468 589
E-Mail: rochocki@igus.net
 

Dyrektor Zarządzający
Systemy e-prowadnikowe

Daniel Marzec
Tel.: +48 728 877 988
E-Mail: dmarzec@igus.net
The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries.
igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.