Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
Osoby kontaktowe,
Polska
 

Centrala krajowa

igus® Sp. z o.o.
ul. Działkowa 121C
02-234 Warszawa
Tel.: +48 22 863 57 70
Fax: +48 22 863 61 69
E-Mail: info@igus.pl
 

Manager ds. Projektów i Instalacji

Rafał Gralewski
Tel.: +48 695 415 214
E-Mail: rgralewski@igus.pl
 

Manager ds. Projektów i Instalacji

Adam Jarosz
Tel.: +48 728 877 819
E-Mail: ajarosz@igus.pl
 

Manager Produktu Przewody chainflex®

Karol Kozłowski
Tel.: +48 728 877 991
E-Mail: kkozlowski@igus.pl
 

Manager Produktu readychain® i readycable®

Karol Lenkiewicz
Tel.: +48 728 350 275
E-Mail: klenkiewicz@igus.pl
 

Młodszy Manager Produktu e-chain®

Hubert Kowalczyk
Tel.: +48 795 507 594
E-Mail: hkowalczyk@igus.pl
 

Młodszy Manager Produktu triflex®

Paweł Gwiazda
Tel.: +48 795 507 602
E-Mail: pgwiazda@igus.pl
 

Manager Produktu drylin®, dryspin®, robolink®

Radosław Sobociński
Tel.: +48 692 460 718
E-Mail: rsobocinski@igus.pl
 

Manager Produktu Łożyska Ślizgowe iglidur®

Michał Obrębski
Tel.: +48 728 877 976
E-Mail: mobrebski@igus.pl
 

Manager Produktu drylin®

Kamil Niemyjski
Tel.: +48 728 866 598
E-Mail: kniemyjski@igus.pl
 

Manager Produktu igubal®, xiros®, iglidur® druk 3D

Monika Gawryś
Tel.: +48 601 239 507
E-Mail: mgawrys@igus.pl
 

Marketing Manager

Paulina Skowron
Tel.: +48 666 842 679
E-Mail: pskowron@igus.pl
 

HR Manager

Dorota Michałowska
Tel.: +48 692 495 838
E-Mail: dmichalowska@igus.pl
 

Dyrektor Finansowy

Jolanta Zugaj
Tel.: +48 22 316 36 60
E-Mail: jzugaj@igus.pl
 

Dyrektor Zarządzający łożyska dry-tech®

Radomir Ochocki
Tel.: +48 692 468 589
E-Mail: rochocki@igus.pl
 

Dyrektor Zarządzający Systemy e-prowadnikowe

Daniel Marzec
Tel.: +48 728 877 988
E-Mail: dmarzec@igus.pl