Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

Reanimation equipment

manus® 2007

Nowopowstałe urządzeni reanimacji animax umożliwia wszystkim ratownikom, od amatorów po profesjonalistów, przywrtócenie poprawnej pracy serca. I wszystko to przy wydłużonej żywotności. Sprzęt jest łatwo mocowany na klatce piersiowej pacjenta i składany, aż do kontaktu z klatką. W tym samym czasie, animax niezależnie wyśrodkowuje i automatycznie reguluje wielkośći i częstotliwość oddechu w zależności od masy ciała pacjenta. Czynności reanimacji akcji serca są realizowane poprzez dźwignię.

Poprzednio stosowane systemy były zaprojektowane jedynie do pracy stacjonarnej w jednostach ratunkowych. Żaden z tych systemów nie umozliwiał jednoczesnych czynności przywracania akcji serca oraz oddechu.

Animax jest urządzeniem reanimacji przeznaczonym dla sektora pozaszpitalnego i półprofesjonalistów. Z tego powodu, urządzenie spełnia znacznie więcej funkcji: Brak konserwacji, szybki czas montażu, małe wymiary instalacji i niska masa dla przenoścnego stosowania oraz posiada cenę odpowiednią dla organizacji pomocy.

Ponad 30 plastikowych łożysk iglidur® pomaga spełnić te wymogi.

Stefan Seßler, AAT Alber Antriebstechnik GmbH, Albstadt

 
 
 
Więcej o zastosowanych produktach
Więcej interesujących aplikacji z różnorakich gałęzi przemysłu.
Do konkursu manus®