Richter Reha Technik Richter R.M.S. GmbH w Thurnau we Frankonii produkuje specjalne wózki inwalidzkie i pomaga zapewnić mobilność osobom niepełnosprawnym w ich codziennym życiu. Firma produkuje niestandardowe rozwiązania, które są indywidualnie dostosowywane do codziennych wymagań.
Wózek inwalidzki z napędem elektrycznym "Tango GT" charakteryzuje się nie tylko wyjątkowo wszechstronnym transaksjalnym układem kierowniczym na wszystkie koła, ale także zaawansowanymi systemami kontroli otoczenia.
Pomoc może być używana głównie na zewnątrz, ale także w pomieszczeniach. Zwłaszcza podczas użytkowania na zewnątrz, wózki inwalidzkie muszą być odporne na wszelkie warunki pogodowe. Transaksjalny układ kierowniczy na wszystkie koła umożliwia stabilne manewrowanie w najciaśniejszych zakrętach. Wózek inwalidzki imponuje wyjątkową mobilnością w terenie, a dzięki bardzo mocnym silnikom może nawet pokonywać strome wzniesienia bez utraty mocy. Kolejną szczególną cechą jest trójkątny układ kierowniczy: układ kierowniczy nie jest tylko sprężynowy, jak to zwykle bywa w przypadku wózków inwalidzkich, ale może poruszać się we wszystkich kierunkach.
Punkty smarowania na urządzeniach pomocniczych są tabu. Wynika to z faktu, że smar zbiera brud i kurz, który nieuchronnie spada na podłogę w pomieszczeniach. Z tego powodu w gamie produktów producenta stosowane są wyłącznie łożyska polimerowe. Ponadto podczas jazdy po krawężnikach na zamontowane łożysko działają duże siły. Efekt uderzenia/uderzenia jest niezwykle wysoki w momencie najechania na krawężnik.