Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
Idealne dopasowanie:
igus & HARTING
dla perfekcyjnej kombinacji

Złącza HARTING konfekcjonowane przemysłowo na przewodach chainflex®: igus readycable®


Idealne dopasowanie - igus readycable: przemysłowe konfekcjonowanie przewodów chainflex w przemysłowe złącza przemysłowe HARTING. Czy to konfekcjonowane przewody sterownicze dostępne z magazynu w ciągu 24 godzin, czy indywidualnie dopasowane rozwiązania od wielkości partii 1 -  dokładnie przetestowana jakość przewodów chainflex w połączeniu z rodzajami złączy HARTING Han 3A, 6B, 10B, 16B i 24B jako gotowe do podłączenia rozwiązanie readycable do zastosowań przemysłowych, pomaga uniknąć czasochłonnego konfekcjonowania złączy przemysłowych i gwarantuje niezawodne oraz trwałe komponenty.
 Przemysłowe złącze wtykowe HARTING

Czym się wyróżnia?

Powody, dla których firma igus wierzy we współpracę z HARTING w zakresie konfekcjonowania przewodów: oprócz możliwości integracji z własną produkcją, następujące kryteria były istotne przy wyborze firmy HARTING jako dostawcy modułowych złączy wtykowych: 
 

  • Jakość i innowacyjność złączy wtykowych
  • Niezawodne dostawy i konkurencyjność dostawcy
  • Wiele konfiguracji konfekcjonowania przewodów oparte na technologii Han-Modular® i wszystkich konwencjonalnych rozmiarach montażowych Han 3A, 6B, 10B, 16B i 24B
  • Prostota konstrukcji prostokątnych złączy HARTING: prosty montaż wszystkich części, takich jak oprawa złączy, wkładki śrubowe i gniazdowe lub dławice przewodowe

Konfekcjonowanie przewodów ze złączami HARTING

igus readycable i HARTING

Co jest typowe dla tego, szczególnego partnerstwa?

Produkcja igus readycable może wykorzystać swoje mocne strony dzięki współpracy z firmą HARTING jako dostawcą i partnerem projektującym modułowe, przemysłowe złącza wtykowe Han® .  Jakość, czas realizacji, produktywność, a co za tym idzie również cena, są dobrymi powodami przemawiającymi za przewodami przemysłowymi w igus. Połączenie maszynowej obróbki styków we wkładkach przez firmę HARTING z obróbką przewodów, wyspecjalizowanym konfekcjonowaniem i łożyskami Kanban prowadzi do niezrównanej elastyczności igus readycable:
 

  • Gotowe do podłączania, bezpośrednio od producenta przewodów
  • Dokładnie w wymaganej długości (cięte z dokładnością co do cm) 
  • Brak minimalnej wartości lub ilości zamówienia
  • Gotowe do wysyłki z magazynu w ciągu 24 godzin 
  • Specjalne formy konfekcjonowania są częścią naszej codziennej działalności


Dlatego polecają nas nasi klienci!

Historia sukcesu readycable i HARTING w praktyce


Dlaczego produkt powinien spełniać swoje obietnice

"36-miesięczna gwarancja na przewody chainflex i kalkulator żywotności oparty na 2 miliardach cykli testowych rocznie"

Przewody chainflex stosowane w produktach readycable, są intensywnie testowane we własnym laboratorium testowym o powierzchni 3800 m², największym w branży laboratorium testowym na świecie. Gotowe do podłączenia przewody readycable zapewniają długą żywotność dzięki obszernym testom i zapewnieniu kontroli jakości we własnym laboratorium firmy oraz ponad 25 letniemu doświadczeniu w produkcji i konfekcjonowaniu przewodów.
 
Firma igus jest teraz pierwszą, niemiecką firmą, która potwierdziła tę obietnicę dla przewodów chainflex. W złożonym procesie certyfikacji, instytut "Underwriters Laboratories" potwierdził dokładność stwierdzenia "36-miesięczna gwarancja igus® na przewody chainflex® i kalkulator żywotności oparty na 2 miliardach cykli testowych rocznie". Dzięki temu firma igus, jako pierwsza w Europie, potwierdziła wiarygodność swojego hasła reklamowego poprzez uznaną na całym świecie instytucję testującą. W przyszłości, każdy przewód chainflex®, który opuszcza fabrykę w dowolnym miejscu na świecie, będzie oznaczony etykietą marketingową UL z unikatowym numerem (B129699), odnoszącym się do igus®.
 

Etykieta marketingowa chainflex z certyfikatem UL
Module Connect

Module Connect - interfejs wykonany na miarę

Jeden gotowy do podłączenia moduł złącza zamiast wielu pojedynczych

Module Connect to nowy rodzaj złącza modułowego do przyłączania przewodów elektrycznych, światłowodowych oraz sprężonego powietrza. Charakteryzuje się kompaktową, niskoprofilową oprawą i może być stosowany wszędzie tam, gdzie duża liczba przewodów musi być podłączona w możliwie jak najmniejszej przestrzeni montażowej.
 
Jest to wspólne przedsięwzięcie firmy igus i HARTING, która wykorzystuje wysoce konfigurowalne złącze wtykowe Han-Modular firmy HARTING. Wszystkie części w postaci używanych modułów, wymaganych ram przegubowych i opraw mogą być łączone ze sobą w dowolny sposób i zamawiane w igus jako konfekcjonowane przewody readycable. W 2018 roku, firma igus dała zielone światło dla pierwszych próbnych projektów.
 


Złącze

Więcej przemysłowych złączy wtykowych

Wysokowydajne złącza wtykowe, sygnałowe i kilka tysięcy elementów złączy - w ten sposób, igus zapewnia wysoki poziom dostępności przy krótkim czasie dostawy.
 

Portfolio chainflex®

Przewody sprzedawane na metry

Przewody sprzedawane na metry do ruchomych zastosowań w e-prowadnikach: chainflex spełnia wszystkie wymagania dotyczące kompatybilności elektromagnetycznej, a także normy i wytyczne, takie jak UL, CSA, EAC oraz wiele innych.
 

Portfolio produktów readycable

Gotowe do podłączenia przewody napędowe

Oferując około 4600 konfekcjonowanych przewodów silnikowych, serwo, sygnałowych i enkodera, igus jest przodującym na świecie dostawcą konfekcjonowanych przewodów do zastosowania w e-prowadnikach.  
 

Portfolio readychain

Gotowe do montażu systemy zasilania

Konfekcjonowane systemy zasilania z jednego źródła: oszczędź do 80% kosztów procesu dzięki ofertom readychain firmy igus.  
 Porady

Z przyjemnością osobiście odpowiem na Państwa pytania

Wysyłka i doradztwo

Osobiście:

Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 20:00.
Soboty od 8:00 do 12:00.

Online:

24h