Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

Najwyższej jakości stan nawet po 9 latach

Wstępnie zmontowany system zasilania energią maszyn precyzyjnych, pracujących w agresywnych warunkach środowiskowych.
System zasilania energią w wysokoprecyzyjnej tokarko-szlifiarce.

Przez co najmniej 15 lat firma Kaspar Walter GmbH & CO. KG w Krailing koło Monachium stosuje systemy zasilania energią firmy igus® GmbH, Kolonia. Stosowane są różne typy łańcuchów, modele otwarte i zamknięte. Ostatnie wstępnie zmontowane łańcuchy energii, zwane również readychain®, stosowane są oprócz wersji ESD. Instalacje galwanizacyjne i maszyny do wykańczania powierzchni cylindrów są zaprojektowane i wykonane w firmie Kaspar Walter GmbH & CO. KG zgodnie z najnowszą technologią Tokarko-szlifierka została wymieniona przez kolejny model po dziewięciu latach. Podczas generalnego remontu okazało się, że systemy zasilania energią są nadal w pełni sprawne mimo pracy w agresywnym środowisku. System zasilania energią był zapewniony przez całkowicie wstępnie zmontowany readychain® firmy igus® serii 38 / 39 i kable chainflex®

Produkcja systemów łańcuchów energii.

readychain® były zmontowane z prostych systemów łańcuchów energii z włożonymi elastycznymi kablami chainflex® dając złożony system.

 
readychain® do centrum obróbki

W firmie Kaspar Walter jest stosowanych siedem systemów zasilania energią w małych seriach, z których dwie są w pełni zmontowanymi readychain®. Sześć ruchów osi, jedna szafa sterownicza Jeżeli chodzi o nośnik, polegamy od początku na readychain®. Prędkość wału narzędzia wynosi około 9 m/min, a odległość przesuwu około 2,5 m. W oparciu o pozytywne doświadczenia robocze następnym krokiem jest wyposażenie szafy sterowania we wstępnie zmontowaną wersję. "

System zasilania energią z długim przesuwem

System zasilania energią z długim przesuwem

 
Części wytrzymujące wszystkie obciążenia.

Kompletny system zasilania energią jest narażony na wysokie naprężenia mechaniczne. W nieprzerwanej trójzmianowej pracy przez siedem dni w tygodniu uzyskuje się bardzo dużą liczbę cykli w przebiegu czasu. Wielką zaletą systemu zasilania energią firmy igus® są jego nadzwyczaj wytrzymałe plastikowe łańcuchy wytrzymujące najbardziej ekstremalne niekorzystne warunki. Nawet jeżeli system zasilania energią nie jest bezpośrednio narażony na działanie agresywnych mediów, ma on kontakt na przykład z chemikaliami poprzez wilgoć.

e-chain® - Najwyższej jakości stan nawet po dziewięciu latach

Po dziewięciu latach pracy w przemyśle galwanotechnicznym w niekorzystnych warunkach środowiskowych, systemy zasilania energią oraz kable chainflex® są w najlepszym stanie.

 
More on applied products here
Further interesting applications from extremely diverse areas can be found here.