Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

kabel chainflex® CFBRAID

Przewody skrętne przeznaczone do urządzeń o dużym zakresie skrętu w trzech wymiarach.

Duży wybór przewodów skrętnych chainflex® CFROBOT, w tym: przewody jednożyłowe izolowane, przewody silnikowe, przewody sterowania, przewody układów pomiarowych, przewody magistrali oraz przewody hybrydowe i kontrolne. W odróżnieniu od tradycyjnych miedzianych ekranów plecionych, w przewodach CFROBOT stosowany jest odporny na skręcanie, miedziany ekran ocynkowany. Zmienność średnicy wynikająca z ruchów kabla jest zapewniana poprzez dodatkowe warstwy włókien jak i folii PTFE. W porównaniu z materiałami triflex® R, w zewnętrznych osłonach przewodów stosowane są wysokiej jakości mieszanki PUR i TPE o doskonałych parametrach zużycia ściernego. Testy skrętności wykonane w laboratorium igus® na przewodach CFROBOT.037 na urządzeniu testowym triflex® R i porównane z danymi dla standardowych przewodów chainflex® z serii CF310.UL o kącie obrotu 270° nie wykazały uszkodzeń (przewodów CFROBOT) nawet po 2,5 milionach cykli, podczas gdy uszkodzenia ekranu w przewodach CF310.UL.250.01 wykryto po 250 000 cyklach.

Przewód silnikowy chainflex® CFROBOT z TPE

Do przeglądu przewodów do robotów

Przewody robotów z PUR i TPE

Planownie systemu CFROBOT / przewody skrętne

Zapytanie o indywidualne przewody do robotów


W pełni skompletowany zestaw osłon przewodów do robotów W pełni skompletowane zestawy osłon przewodów do robotów w 3-10 dni.

Zestaw osłon przewodów triflex® R readychain® do robotów

Długie czasy poprawnej pracy oraz krótkie przestoje są priorytetem w fabrykach. Zestaw osłon przewodów triflex® R readychain® do robotów jest idealnym połączeniem i wykorzystaniem obu funkcji. Zaprojektujemy niestandardowy zestaw osłon przewodów z wykorzystaniem zestawów konstrukcyjnych triflex® R, chainflex® i igus®. Montaz może być realizowy oczywiście przez naszych monterów na miejscu.

Eliminuje koszty przechowywania przewodów, prowadników kablowych i złączy

Skraca czas przetwarzania danych o połowę

Elastyczna reakcja na wahania rzędu

Minimalizacja przestojów urządzeń

Zmniejsza liczbę podwykonawców i powiązanych zleceń o 75%


Porady

Z przyjemnością osobiście odpowiem na Państwa pytania

Wysyłka i doradztwo

Osobiście:

Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 20:00.
Soboty od 8:00 do 12:00.

Online:

24h