Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

Rozwiązania igus® dla pomostów poziomu wiercenia i wysuwanej wieży wiertniczej

Wymagania dotyczące tak zwanych "pomostów wysuwanych wież wiertniczych" są ogromne. Ze względu na duży wąż i zestaw przewodów, w e-prowadniku musi przemieszczać się wypełnienie o wysokiej wadze. Oprócz tego, surowe warunki środowiskowe na platformach morskich i statkach, które atakują materiał i na przykład prowadzą do korozji. Szczególnie w tak ekstremalnych warunkach, e-prowadnik z tworzywa sztucznego igus® jest lepszy pod względem odporności na korozję i niskiej wagi, oraz jest bardziej niezawodny niż stalowe prowadniki lub systemy festonowe.
 
Tak jak w przypadku tej aplikacji, np. największy e-prowadnik na rynku, E4.350 ma wewnętrzną wysokość 350 mm i możliwą wagę wypełnienia 650 kg / m. Ponadto igus® oferuje szeroki zakres e-prowadników morskich dla "zastosowań ślizgowych", z których wszystkie charakteryzują się brakiem konserwacji, korozji, smarowania lub niską wagą i oferują więcej zalet w stosunku do stalowych prowadników i systemów festonowych.
 
Tutaj igus® oferuje gotowe rozwiązania "pod klucz" dla rynku morskiego, w tym inżynierię, zarządzanie projektami oraz montaż i zatwierdzenie na miejscu (również na morzu), które cechuje wysoka jakość oraz terminowość dostaw. Wszystko zgodnie z mottem: Dzień wczorajszy należy do stalowego prowadnika, dzień dzisiejszy należy do "motion plastics®".

Pomosty wysuwanych wież wiertniczych

e-prowadnik serii E4.350 dla pomostu morskiej maszyny drążącej.

Pomosty platformy samopodnośnej

Wielotaśmowy e-prowadnik zwrotny dla modułu szyn ślizgowych platformy samopodnośnej.

Pomosty poziomu wiercenia

Oszczędność miejsca dzięki nakładającym się e-prowadnikom morskim serii 600 na pomostach wysuwanych wież wiertniczych.


Projekty inżynieryjne i niestandardowe rozwiązania


Niezależnie od tego, czy chodzi o przebudowę, czy nową instalację: oferujemy niestandardowe rozwiązania specjalne do wymagających aplikacji na całym świecie - od pierwszego szkicu po oddanie do użytku na miejscu.