Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)
Usługi inżynieryjne igus:
wszystko z jednego źródła

Rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów

Technologia w górę, Koszty w dół: Usuwamy trudności nawet z najbardziej złożonych systemów zasilania.

Modernizacja lub nowa instalacja - specjalne rozwiązania nie muszą być drogie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w pracy nad projektami i ponad 1000 projektów rocznie, mamy bogaty system sprawdzanych rozwiązań, który bardzo ułatwia nam tworzyć projekty dostosowane do potrzeb klienta. Naszym celem podczas tych wysiłków jest zawsze unikanie nadmiernej ilośći specjalnych rozwiązań Konsekwentnie opracowujemy dostosowane technicznie rozwiązania w najlepszej cenie. Na życzenie naszych klientów dodajemy usługę montażu, przeglądów i konserwacji oraz indywidualną gwarancję. ​
Zapytaj tutaj o swój następny projekt

Projekt inżynierski igus - od pierwszego szkicu do instalacji i oddania do użytku na miejscu


Modernizacja bądź nowy projekt - zapewniamy wsparcie na miejscu

Niezależnie od tego, czy pracujesz nad wstępnym projektem, czy modernizujesz istniejący system, specjaliści igus pomogą zdalnie lub na miejscu. Nasz cel: Technologia w górę, Koszty w dół. To nasza praca. Otrzymujesz darmowy projekt.
Pomiary na miejscu

Faza planowania projektu i wyceny

Jeśli uznasz nasz projekt za atrakcyjny, ustalimy z Tobą dalsze szczegóły. Omówimy wszystkie niezbędne elementy rozwiązania: akcesoria i usługi. Na tej podstawie podamy stałą cenę. ​
Faza oferty inżynierskiej

Faza projektu

Nasz zespół projektowy przygotowuje szczegółowe rysunki ze wszystkimi komponentami i interfejsami. Po ich zatwierdzeniu rozpoczyna się praca w naszym zakładzie produkcyjnym o powierzchni 32 000 m². System zasilania jest przygotowywany, wraz ze wszystkimi jego komponentami i dodatkami oraz wysyłany jako gotowy do podłączenia wraz z dokumentacją. ​
Faza projektu inżynierskiego

Dostawa i montaż

Wstępnie zmontowany system zasilania jest teraz dostarczany do miejsca użytkowania, gdzie Twoi monterzy mogą go zainstalować - jeśli chcesz, również z pomocą pracownika igus. Lub nasz serwis montażowy igus może przejąć proces instalacji i oddania do użytku. ​Więcej na temat usług posprzedażowych tutaj.
Montaż inżynieryjny

Modernizacja/przebudowa/dopasowanie

Alternatywne systemy zasilania firmy igus

e-prowadnik vs firana kablowa

Systemy e-prowadników zamiast firan kablowych

Prowadzenie przewodów i e-prowadników w osłonięty i bezpieczny sposób podczas wiatru oraz zmian temperatury. Minimalizuje to przestoje.
e-prowadnik vs szynoprzewody

Systemy e-prowadników zamiast szynoprzewodów

Wiarygodne prowadzenie danych, energii, płynów i powietrza w jednym systemie e-prowadników. Do wąskich, kompaktowych przestrzeni i szybkiego poruszania się w linii prostej.
e-prowadnika vs bęben kablowy z napędem

e-prowadniki zamiast bębnów kablowych z napędem

Długie przesuwy (do 1200 metrów) bez pierścienia stykowego. Bezpieczne i kompaktowe prowadzenie wszystkich mediów w jednym systemie.

Przegląd historii naszego projektu


Od symulatora jazdy w 1992, przez rekordowy przesuw e-prowadnika w czeskiej elektrowni na węgiel brunatny w 2007, po dynamiczny RBR na tokarce wielowrzecionowej w 2020:
Wyświetl najważniejsze informacje o naszym projekcie

Więcej informacji

Projekty naszych klientów

Nasze e-prowadniki od wielu lat są z powodzeniem stosowane w hutach, oczyszczalniach ścieków, dźwigach portowych, systemach przeładunkowych i wielu innych gałęziach przemysłu.
Przeglądaj projekty

Standardowe moduły dostępne z magazynu

W przypadku przesuwów liniowych oraz ruchu obrotowego lub pionowego oferujemy szereg standardowych modułów, które możemy szybko dostosować do Państwa aplikacji.
Dowiedz się więcej

Usługi i gwarancja

Pomożemy Państwu od fazy wstępnego projektu i konfiguracji, przez dostawę i montaż, aż po konserwację systemu zasilania na miejscu. Z gwarancją systemową.
Więcej o naszych pakietach usług

Dlaczego e-prowadniki?

Zwiększ żywotność przewodów i węży oraz zredukuj przestoje. Istnieje wiele powodów, dla których e-prowadnik jest odpowiednim zastosowaniem dla Państwa systemu prowadzenia przewodów.
Dowiedz się więcej


Terminy "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" oraz "yes" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH/ Kolonia w Federalnej Republice Niemiec oraz, w przypadku niektórych, również w innych krajach. Jest to niepełna lista znaków towarowych (np. oczekujące na rozpatrzenie wnioski o rejestrację znaków towarowych lub zarejestrowane znaki towarowe) firmy igus GmbH lub spółek powiązanych z igus w Niemczech, w Unii Europejskiej, USA i/lub innych krajach lub jurysdykcjach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.