Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

Rozszerzenia: speedigus®

speedigus®  
Spersonalizowane części łożysk

Czasami nasi klienci wymagają wykonania części lub świadczenia usług niestandardowych i od wielu lat realizacja takich zamówień była ważną częścią wsparcia oferowanego przez firmę igus®
 
Obecnie dzięki systemowi speedigus® łączymy produkcję części niestandardowych z szybkością za sprawą tribopolimerów igus®.
Niestandardowe części speedigus® można wytwarzać na trzy różne sposoby:
 
speedimoldW tej usłudze wykorzystujemy model 3D przesłany przez klienta do produkcji aluminiowej formy do szybkiego formowania, co pozwala na bardzo szybką produkcję właściwych części igus®. Czas realizacji takiej usługi waha się od 24 godzin do maksymalnie trzech tygodni.
 
speedicutW tej usłudze półfabrykaty igus® są wykorzystywane do obróbki części niestandardowej na podstawie schematu 2D lub modelu 3D. Czas realizacji takiej usługi waha się od 3 dni do maksymalnie trzech tygodni.
 
speedifitW tej usłudze część igus® jest montowana w niestandardowej obudowie lub module, a cały moduł jest dostarczany jako jedna część. Czas realizacji takiej usługi waha się od pięciu dni do trzech tygodni.
 
Wszystkie opcje speedigus® mają jedną wspólną zaletę: Terminowa dostawa i odpowiedź na wszelkie zapytania w ciągu 24 godzin.

ipad  

Dostępna również jako aplikacja na iPad, do pobrania w serwisie iTunes.