Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

readychain® p-rack — dużo nosi, mało waży

readychain® p-rack

Pierwszy wyprodukowany addytywnie stojak prowadników

Przemysłowe dostosowanie do potrzeb klienta: druk w ciągu 36 godzin

Ponad dziesięć lat temu firma igus® zaoferowała klientom indywidualne rozwiązania transportowe i montażowe dzięki opatentowanej, modułowej konstrukcji stojaka readychain®. Tegoroczna nowość — readychain® p-rack — to bardzo elastyczny i prosty dodatek dla klientów readychain®, aby mogli oni jeszcze szybciej zacząć korzystać z zalet indywidualnego rozwiązania. 
 

Dostosowanie do potrzeb, optymalizacja procesu, wydajność

Powyższe pojęcia są niezbędne w każdej produkcji przemysłowej. To, co od dawna jest częścią życia codziennego, firma igus® z powodzeniem wykorzystuje w konfekcjonowaniu przemysłowym i przy tworzeniu gotowych do podłączenia zespołów. Za pomocą metod produkcji addytywnej, takich jak druk 3D, możliwa jest realizacja "zindywidualizowanych" rozwiązań transportowych i montażowych igus® dla projektów klientów. Moduły, które są dokładnie dopasowane do danego zastosowania, oferują indywidualne rozwiązania, a tym samym nie tylko pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze z góry, na przykład na budowę, ale również problemy i wysiłek związany z późniejszą regulacją. To idealne rozwiązanie montażowe opłaca się już od jednej sztuki. Przy większych ilościach można zaoszczędzić na objętości i kosztach transportu przy zwrotach dzięki zmniejszonej masie i modułowej konstrukcji.
 Technologia w górę

Technologia w górę

  • Ergonomiczne i precyzyjnie dopasowane do wymagań klienta, montaż/demontaż bez użycia narzędzi 

Koszty w dół

Koszty w dół

  • Zmniejszona masa dla tańszej wysyłki, dodatkowa oszczędność miejsca podczas transportu powrotnego​

Udowodnione

Udowodnione

  • Czas montażu skrócony o 66%
  • Opracowane i przetestowane w laboratorium igus

Recykling

Zrównoważony rozwój

  • Wydrukowane ze skrobii kukurydzianej i nadające się do ponownego wykorzystania
  • Z funkcją śledzenia GPS (opcjonalnie)
Szybki i prosty montaż

Readychain® p-rack (printed rack) to praktyczny przykład indywidualnego i precyzyjnie dopasowanego rozwiązania: wszystkie części dodatkowe są produkowane przy użyciu druku 3D i dzięki temu dopasowują się do warunków technicznych lub interfejsu klienta z milimetrową precyzją — z praktycznie nieograniczonymi możliwościami w zakresie geometrii. Tam, gdzie do tej pory wymagana była skomplikowana obróbka metali przez specjalistów, teraz elementy są drukowane w ciągu 36 godzin. Części są nie tylko produkowane znacznie szybciej, ale są również o wiele lżejsze od swoich metalowych poprzedników. Masa, zredukowana nawet o 80%, pozwala zaoszczędzić zasoby i sprawia, że obsługa jest znacznie łatwiejsza i bezpieczniejsza. Płynna konstrukcja działa bez zakłóceń i pomaga zmniejszyć wysiłek związany z montażem o nawet 66%. Montaż/demontaż odbywa się bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi ręcznych

Trwałe i solidne

Wszystkie części dodatkowe dla readychain® p-rack mogą być drukowane między innymi ze skrobii kukurydzianej. Dzięki temu można szybko zrealizować niemal wszystkie geometrie; jednocześnie materiał jest bardzo wytrzymały i całkowicie „nierdzewny". Ten materiał może być całkowicie regranulowany i wykorzystany ponownie.  

readychain® p-rack


Terminy "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur" i "xiros" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH w Republice Federalnej Niemiec oraz, w stosownych przypadkach, w niektórych innych krajach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.