Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

Dlaczego chainflex®?: najbardziej ekonomiczny przewód, który działa, jest najlepszym rozwiązaniem dla klienta.


Ponieważ nasze przewody zmniejszają koszty i ulepszają technologięchainflex® sprawdzenie ceny

Elektrochemiczne ekwiwalentne przewody e-prowadników o przekroju żyły 4x1,5 mm²

  • Kabel sterowniczy CF880, promień gięcia 12,5 xd i płaszcz zewnętrzny z PVC: wersja ekonomiczna
  • Przewód sterowniczy CF5, mniejszy promień 6,8 xd z płaszczem zewnętrznym z PVC i odpornością na olej: większa przewaga techniczna prowadzi do nieco wyższej ceny za metr
  • Przewód sterowniczy CF98, odporny na olej/olej organiczny, z płaszczem zewnętrznym TPE i promieniem gięcia tylko 4 xd: wyższa cena ze względu na większą przewagę techniczną

Skorzystaj z różnorodności naszych przewodów. Od ekonomicznych rozwiązań z płaszczem zewnętrznym z PCV po wysokiej klasy przewody z TPE. Wszystko zgodnie z naszym mottem: Koszty w dół, żywotność w górę!

Zapytaj o sprawdzenie ceny teraz!

Ponieważ właściwy dobór przewodu znacznie zmniejsza koszty cyklu żywotności

Lista kontrolna pomaga w podejmowaniu złożonych decyzji przy zakupie

Jednostki funkcyjne do przesyłania energii do maszyn wymagają dużej liczby przewodów elektrycznych, często cienkich i ekonomicznych przewodów sterowniczych, takich jak nowa generacja serii przewodów CF8xx. Większość przewodów, które są sprzedawane na metry, ma podobną strukturę i identyczne specyfikacje elektryczne. Jednak w najrzadszych przypadkach przewody, których zakup wydaje się dobry pod względem ekonomicznym, nie spełniają wymagań złożonych maszyn i aplikacji. Prowadzi to często do przestojów i wysokich kosztów naprawy później - z odpowiednio negatywnym wpływem na koszt cyklu żywotności (LCC) i całkowity koszt posiadania (TCO).
 
Aby tego uniknąć, a także znacznie obniżyć koszty, lista kontrolna przedstawiona w tym, bezpłatnym opracowaniu technicznym może pomóc osobom podejmującym decyzje. Lista przedstawia kluczowe czynniki przy wyborze przewodu i ilustruje istotność podstawowych parametrów dla wszystkich decydentów.
 

darmowemu opracowaniu technicznemu
Zmniejsz koszty cyklu żywotności dzięki

Ponieważ dajemy 36-miesięczną gwarancję na nasze przewody

36-miesięczna gwarancja chainflex®

Od połowy lat 80, wymagania techniczne dotyczące systemów e-prowadników dla producentów maszyn i urządzeń stale rosną. Przesuwy stały się dłuższe, ruchy szybsze, a promienie gięcia mniejsze.  Uszkodzenie żyły i płaszcza, ścieranie i korkociągi  były nieuniknione dla konstruktorów maszyn i klientów końcowych. Firma igus stanęła przed wyzwaniami i wspólnie z Uniwersytetem Nauk Stosowanych w Kolonii opracowała przewody odporne na wysokie obciążenia mechaniczne. 
 
Po szeroko zakrojonych testach w laboratorium testowym igus , stało się jasne, że przewody z żyłami splecionymi w wiązki, krótkie odcinki skoku, elementy środkowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i wytłaczane płaszcze zewnętrzne z wypełnieniem międzyżyłowym, przekroczyły oczekiwania. Tymczasem, asortyment obejmuje ponad 1350 przewodów dla różnych obszarów zastosowań. Od 2013, igus zagwarantował żywotność 36 miesięcy lub do 10 milionów podwójnych cykli, w zależności, co nastąpi pierwsze.

36 MIESIĘCY GWARANCJA NA CHAINFLEX

Ponieważ klienci igus z powodzeniem korzystają z naszych przewodów


Etykieta chainflex UL

Ponieważ przewody chainflex zapewniają to, co obiecują

Certyfikat UL: chainflex otrzymuje najwyższe uznanie przez znaną na całym świecie organizację testową

Oferujemy 36-miesięczną gwarancję na nasze przewody, ponieważ jesteśmy w stanie dokonywać wiarygodnych prognoz dotyczących żywotności naszych przewodów dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu i 700 równolegle przeprowadzonym eksperymentom w naszym laboratorium testowym o powierzchni 3800m².
 
Firma igus jest teraz pierwszą, niemiecką firmą, która uwierzytelniła tę obietnicę dla przewodów chainflex. W złożonym procesie certyfikacji, instytut "Underwriters Laboratories" potwierdził dokładność stwierdzenia "36-miesięczna gwarancja igus® na przewody chainflex® i kalkulator żywotności oparty na 2 miliardach cykli testowych rocznie". Dzięki temu firma igus, jako pierwsza w Europie, potwierdziła wiarygodność swojego hasła reklamowego poprzez uznaną na całym świecie instytucję testującą. W przyszłości, każdy przewód chainflex®, który opuszcza fabrykę w dowolnym miejscu na świecie, będzie oznaczony etykietą marketingową UL z unikatowym numerem (B129699), odnoszącym się do igus®.
 
W sumie 1044 z ponad 1350 przewodów, dostępnych z magazynu, posiada już klasyczny atest UL. Jest to warunek konieczny do sprawnego uruchomienia zakładu w USA.  Eksport instalacji do Ameryki będzie zatem przebiegał sprawnie.  Połączenie atestu UL i etykiety marketingowej UL zapewnia dwukrotnie płynniejszy eksport.
 
Oświadczenia te zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo planowania dla całego procesu inwestycyjnego; tym bardziej, że zostały one potwierdzone przez firmę zewnętrzną! Wyprópuj samodzielnie online dzięki certyfikowanemu kalkulatorowi żywotności dla przewodów chainflex®:
 

Kalkulator żywotności chainflex®

Wybierz najlepszy przewód szybko i łatwo:

chainflex®: jak dotrzeć do sklepu?

Krok 1:przejdź do sklepu online

Na naszej stronie, szybko znajdziesz przewody chainflex do zastosowań ruchomych.

Sklep chainflex®: określ strukturę przewodu

Krok 2: wybierz strukturę przewodu

Filtruj przewody, np. zgodnie z liczbą żył i nominalnym przekrojem przewodu lub innymi wymaganiami.

chainflex shop®: znajdź odpowiedni przewód do swojej aplikacji

Krok 3: wybierz rozwiązanie dotyczące przewodu

Uzyskaj wybór odpowiednich przewodów, a tym samym obniż koszty i ulepsz technologię.


Więcej informacji

chainflex® laboratorium testowe

Przetestowany na powierzchni 3800 m²

2 mld cykli testowych rocznie dla gwarantowanej bezawaryjności.

Katalog chainflex® do zastosowań ruchomych

Katalog chainflex

chainflex® działa: światowy numer 1 pod względem testowania.Porady

Z przyjemnością osobiście odpowiem na Państwa pytania

Wysyłka i doradztwo

Osobiście:

Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 20:00.
Soboty od 8:00 do 12:00.

Online:

24h