Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

Pandemia Koronawirusa: Co robi igus?

Status: igus obecnie dostarcza bez ograniczeń ze magazynów na świecie. Nie widzimy żadnych utrudnień w łańcuchu dostaw. W większości krajów i w centrali firmy w Kolonii duża liczba pracowników nadal pracuje z domu, aby zapobiec zakażeniom. We wszystkich miejscach powszechnie dostępnych obowiązuje stosowanie masek zakrywających nos i usta.

Na tej stronie przedstawiamy przegląd środków, które wdrożyliśmy w celu ochrony naszych pracowników, sposób, w jaki pomagamy, przekazując znaczną ilość przyłbic oraz metody cyfrowe i analogowe, które stosujemy w celu zapewnienia Państwu jak najlepszej obsługi również w tym trudnym czasie.


Najlepsza możliwa obsługa klienta nawet w obecnych trudnych czasach

Ogromne targi innowacji w Kolonii, które można odwiedzić samodzielnie lub wspólnie ze specjalistami igus za pośrednictwem Internetu. Wystawa wewnętrzna u klienta - oczywiście zgodnie z surowymi zasadami higieny. Prosta prezentacja próbek w Państwa zakładzie - przez kilka tygodni lub dłużej. Indywidualne pakiety próbek z późniejszymi szkoleniami online. Ponadto, jak zawsze, doradztwo za pomocą smartfona, czatu lub całkiem konwencjonalnie przez telefon, e-mail i w Państwa firmie.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Przyłbice wykonane i sponsorowane przez igus®

Zajęliśmy się głównym problemem w produkcji medycznych osłon ochronnych i dzięki formowaniu wtryskowemu jesteśmy w stanie wyprodukować 2.000 opasek do przyłbic dziennie. Części te przekazujemy instytucjom non-profit, charytatywnym oraz placówkom oświatowym.

Dowiedz się więcej o produkcji przyłbic

Covid-19: Środki w centrali w Kolonii

Z kilkoma wyjątkami, wszystkie tworzywa sztuczne igus motion plastics są produkowane w siedzibie głównej w Kolonii. Obecnie produkcja odbywa się tutaj bez ograniczeń. Aby to utrzymać, od początku lutego wdrożyliśmy ponad 100 środków zapobiegawczych, zarówno tych zalecanych przez władze, jak i tych, które wykraczają poza nie.

Dowiedz się więcej o naszych środkach zapobiegawczych

Odłóż termin dostawy

Po prostu przełóż datę dostawy

Nie potrzebujesz swojego zamówienia w obecnej sytuacji w potwierdzonym terminie? Po prostu przesuń datę dostawy: Wpisz numer zamówienia i dane kontaktowe w formularzu i wybierz nowy, pożądany termin.

Przełóż dostawę