motion plastics® dla lotnictwa

... ponad chmurami, liczy się każdy gram

Przemysł lotniczy obejmuje wiele różnych obszarów: sam statek powietrzny (np. samolot, helikopter lub dron/UAV), otoczenie lotniska, w tym wsparcie naziemne (GSE), jak również technologie kosmiczne.  W tym przypadku różne segmenty mają różne wymagania. Niska masa, długa żywotność, cicha praca i duża wytrzymałość należą do najważniejszych z nich, a nasze motion plastics je spełniają. Spełniają one również wymagania normy FAR 25.853 dotyczącej ochrony przeciwpożarowej. Nasza szeroka gama produktów oferuje ekonomiczne rozwiązania we wszystkich segmentach - zawsze zgodnie z naszym mottem: Technologia w górę, Koszty w dół.
 

Samolot

Czy to wnętrze samolotu, czy silnik helikoptera: nasze produkty wykonane z materiałów posiadających certyfikat FAR wyróżniają się niewielką masą i wysokim stopniem bezpieczeństwa.

Odkryj teraz

Drony/bezzałogowe samoloty UAV

Zarówno w przypadku stałopłatów, jak i automatycznych stacji ładowania: oferujemy indywidualne i dopasowane do potrzeb klienta systemy dla zastosowań w dronach.

Odkryj teraz

Lotnisko i urządzenia obsługi naziemnej (GSE)

W przypadku pomostów pasażerskich i pojazdów służących do odladzania, znajdziemy niezawodne, opłacalne rozwiązania w zakresie technologii e-prowadników i łożysk do zastosowania w infrastrukturze lotniskowej.

Odkryj teraz

Technologia kosmiczna

Czy to łazik marsjański, czy naziemna stacja satelitarna: nasze produkty wykonane z wysokowydajnych polimerów wytrzymują nawet najwyższe wymagania przestrzeni kosmicznej.

Odkryj teraz

Sześć głównych zalet w sześciominutowym filmie

Nasze innowacje 2020 dla przemysłu lotniczego

Technologia w górę, koszty w dół - dzięki niezawierającym metalu prowadnicom teleskopowym. Są bezsmarowe, ciche i do 70 % lżejsze niż ich stalowe odpowiedniki.
 
Więcej informacji, na temat tych i pozostałych innowacji, można znaleźć na naszym stoisku targowym o powierzchni 400m . Możesz odwiedzić je wirtualnie - na własną rękęlub razem z naszym ekspertem. Już teraz, umów się na wirtualną wizytę z przewodnikiem oraz indywidualnymi konsultacjami:

Zarezerwuj wirtualną wizytę

Nowość 10/2020: inteligentne, odporne na zużycie części wymienne z drukarki 3D

Nowość 10/2020: szybka, prosta obsługa, całkowicie bez narzędzi

Ulepszony stosunek masy do wymiaru, dla średnich obciążeń

Jesteście Państwo ciekawi kolejnych innowacji?
Tutaj znajdziecie przegląd innowacji i wirtualne stoisko targowe


Bezpłatny zestaw próbek technologii liniowej

Przekonajcie się Państwo sami o jakości naszych motion plastics
 
Zamówcie przykładowe próbki produktów i pozostałe informacje o naszym liniowym zestawie modułowym drylin W. Zestaw zawiera szyny profilowe, wózek i oprawy liniowe, różne wkładki, śruby pociągowe trapezowe z nakrętką oraz koło napędowe z paskiem zębatym.

Zamów zestaw próbek

Więcej informacji

Broszura dotycząca produktów dla lotnictwa

Wszystkie ważne informacje o naszych produktach i usługach dla przemysłu lotniczego

Pobierz teraz

Narzędzia online igus

Konfiguracja pożądanego produktu online, obliczanie żywotności, redukcja kosztów przetwarzania

Przejdź do narzędzi