Systemy zasilania i kable dla przemysłu offshore

Warunki na morzu, podobnie jak na lądzie, są trudne i niezwykle wymagające dla elementów systemu w przemyśle naftowym i gazowym. Brud, słona woda, wibracje, ekstremalne temperatury, wysoki poziom naprężeń mechanicznych i środowiska wybuchowe to tylko niektóre z trudnych warunków, na jakie narażone są kable, węże i systemy zasilania podczas wydobycia ropy i gazu. Mamy produkty odpowiednie do tych specjalnych obszarów zastosowań. W lądowych i morskich platformach wiertniczych zapewniają niezawodne zasilanie w takich systemach, jak wysięgniki oraz przy bardzo dynamicznej obsłudze rur. Lekkie i bezobsługowe. Dzięki naszemu zespołowi inżynierów oraz kablom chainflex z certyfikatami DNV i NEK, oferujemy również gotowe do podłączenia kompletne systemy, które są dostosowane do Państwa wymagań.

Sprzęt wiertniczy

Komponenty do platform wiertniczych, uchwytów do rur, napędów górnych, dźwigów BOP, koszy roboczych, napinaczy i LARS
Odkryj teraz

Wysokie ciężary

Komponenty do dźwigów, ram A, wciągarek i systemów wciągania pionów
Odkryj teraz

Układanie rur/kabli

Komponenty do napinaczy, J-LayTower i napędów chowanych
Odkryj teraz
Sprzęt do pogłębiania

Sprzęt do pogłębiania

Elementy do pogłębiarek tnących i rur spustowych
Nowości 2022
Prowadnik kablowy e-loop do zastosowań napędu górnego
Hybrydowy przewód do zastosowań wiszących
Hybrydowe e-prowadniki o nowych wymiarach
 

Chcieliby Państwo przejrzeć wszystkie nowości 2022? Przegląd nowości można znaleźć tutaj.

Nowości 2022

Przykłady udanych zastosowań

RBR w ciężkim żurawiu obrotowym Liebherr

Prowadnik kablowy owinięty wokół nogi żurawia

Wytrzymałe żurawie obrotowe Liebherr są stosowane na statkach instalacyjnych do morskich turbin wiatrowych. Mogą podnosić elementy o masie do 1500 ton. Przenoszenie energii przez pierścień wieńcowy zapewnia innowacyjna koncepcja e-prowadnika, która umożliwia obrót wysięgnika do 900 stopni.
e-loop w górnym napędzie Akita

Stabilność nawet podczas burzy śnieżnej

Zakłady zajmujące się produkcją oleju często muszą radzić sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Dla kanadyjskiej firmy zajmującej się wydobyciem ropy, nasze rozwiązanie e-loop zapewnia, że górny napęd jest zawsze bezpiecznie i niezawodnie zasilany energią i sygnałami, nawet podczas silnych burz.
Zastosowania offshore

... inne historie sukcesu

Wytrzymałe e-prowadniki w wiertniach do takich systemów jak napęd górny, wspornik lub uchwyt do rur; elastyczne moduły obrotowe w obrotowych dźwigach do wysokich obciążeń; lub bezpieczne zasilanie brzegowe: Dowiedz się więcej o tym, jak nasze motion plastics są wykorzystywane w tych i innych projektach.
Odkryj teraz

Opracowanie techniczne i broszura informacyjna


Więcej informacji