Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

chainflex® – Witamy na świecie!


Maszyny wszelkiego rodzaju, są obecnie używane na całym świecie w globalnej gospodarce. Z tego powodu, w firmie igus od lat zwracamy uwagę na spełnianie wysokich standardów podczas produkcji naszych towarów.  
 
Oznacza to, że w przypadku naszych przewodów chainflex kładziemy szczególny nacisk na spełnienie wszystkich dyrektyw i przepisów odnoszących się do najważniejszych światowych standardów. Dzięki temu, na całym świecie znajdziesz odpowiedni przewód zgodny z prawie każdym wymaganiem.   

Odkryj w tym miejscu cały świat chainflex

Nawet jeśli nie ma jasnej odpowiedzi na pytanie, co jest najważniejszym atestem, przy podejmowaniu decyzji o zakupie należy wziąć pod uwagę kilka specyficznych, głównie geograficznych, cech. W Europie tylko maszyny i systemy z ważnym znakiem CE mogą być wprowadzane na rynek. Oznacza to, że lokalne przewody muszą koniecznie spełniać wszystkie specyfikacje wymienione w dyrektywach CE.  Ponadto, spełnienie wytycznych UL lub zgodność z wymogami EAC/CTP odgrywa ważną rolę w eksporcie, ponieważ nasi klienci sprzedają swoje maszyny na całym świecie i muszą przestrzegać lokalnych standardów.
 
Ponieważ igus oferuje rozwiązania dla wielu branż, niektóre grupy klientów mają dodatkowe wytyczne, których należy przestrzegać. W branży półprzewodników, mogą obejmować atesty IPA do pomieszczeń czystych, a na morzu certyfikację DNV-GL. Dodatkowo, ważną rolę często odgrywają również wymagania DESINA. Tutaj znajdziesz właściwą odpowiedź na wszystkie te światowe wyzwania: chainflex - w domu na całym świecie!


Technologia w górę

Technologia w górę

 • Jeden przewód dla wszystkich ważnych rynków
 • Niezawodność planowania do celów projektowania technicznego
 • Eliminacja ogólnych, kosztownych, czasochłonnych atestów
   

Koszty w dół

Koszty w dół

 • Brak zduplikowanych części zapasowych
 • Brak dodatkowych kosztów związanych z cłem
 • Płynne przejście przez odprawę celną
 • Prosty system planowania

Dowód

Dowód

 • Wszystkie krajowe i międzynarodowe normy oraz certyfikaty

Odnawialność

Odnawialność

 • Brak zduplikowanych części zapasowych


chainflex – Witamy na świecie!


Sprawdzone przez UL, wymienione na liście UL, DNV-GL i wiele innych ...

Przegląd najnowszych atestów i certyfikatów chainflex®:


Dlaczego produkt powinien dotrzymywać obietnic?

"36-miesięczna gwarancja na przewody chainflex i kalkulator żywotności oparty na 2 miliardach cykli testowych rocznie"

Oferujemy 36-miesięczną gwarancję na nasze przewody, ponieważ jesteśmy w stanie dokonywać wiarygodnych prognoz dotyczących żywotności naszych przewodów dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu i 700 równolegle przeprowadzonym eksperymentom w naszym laboratorium testowym o powierzchni 3800m².
 
Firma igus jest teraz pierwszą, niemiecką firmą, która uwierzytelniła tę obietnicę dla przewodów chainflex. W złożonym procesie certyfikacji, amerykański instytut „Underwriters Laboratories” potwierdził dokładność stwierdzenia "36-miesięczna gwarancja igus® na przewody chainflex i kalkulator żywotności oparty na 2 miliardach cykli testowych rocznie”. Dzięki temu firma igus, jako pierwsza w Europie z siedzibą w Kolonii, potwierdziła wiarygodność swojego hasła reklamowego poprzez uznaną na całym świecie instytucję testującą. W przyszłości, każdy przewód chainflex, który opuszcza fabrykę w dowolnym miejscu na świecie, będzie oznaczony etykietą marketingową UL z unikatowym numerem, odnoszącym się do igus®.
 
W sumie 1044 z ponad 1350 przewodów, dostępnych z magazynu, posiada już klasyczny atest UL, bez którego eksport systemów do Ameryki najprawdopodobniej przebiegałby mniej płynnie. Połączenie atestu UL i etykiety marketingowej UL zapewnia dwukrotnie płynniejszy eksport.
 
Oświadczenia te zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo planowania dla całego procesu inwestycyjnego; tym bardziej, że zostały one potwierdzone przez firmę zewnętrzną! Zapraszamy do wypróbowania go online z certyfikowanym obliczeniem żywotności.
 


Kompletny asortyment chainflex

Portfolio chainflex

Przewody chainflex to niekonfekcjonowane przewody do zastosowań ruchomych w e-prowadnikach lub aplikacji robotycznych, niezawodne i objęte 36-miesięczną gwarancją.  Przewody chainflex do e-prowadników przystosowane są do bezawaryjnej pracy przez długi czas, nawet w wielu cyklach, przy wysokich szybkościach i przyspieszeniach, długich przesuwach jak również w bardzo ekstremalnych warunkach otoczenia.
 
 

Kliknij tutaj

Wszystkie najważniejsze informacje z laboratorium testowego

Testy chainflex

Laboratorium chainflex skupia się na specjalnych testach i badaniach nie objętych przez odpowiedne standardowe normy i laboratoria, a jednak absolutnie koniecznych dla ustalenia żywotności oraz sprawdzenia funkcjonalności przewodów w ruchu. Zostało to ponownie potwierdzone przez UL.  
 

Kliknij tutaj

Gwarantowane, konfekcjonowane przewody

readycable® | informacje o produkcie

Przewody konfekcjonowane readycable są gotowymi do podłączenia przewodami napędowymi. Jako producent i firma zajmująca się konfekcjonowaniem, igus oferuje wszystko z jednego źródła, a tym samym zmniejsza koszty procesu. Portfolio obejmuje szeroki zakres produktów katalogowych, w tym przewody skonstruowane zgodnie ze standardami producentów i różnorodnymi normami przemysłowymi, a także produkcję elementów na zamówienie pojedynczo lub partiami.

Kliknij tutaj


Porady

Z przyjemnością osobiście odpowiem na Państwa pytania

Wysyłka i doradztwo

Osobiście:

Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 20:00.
Soboty od 8:00 do 12:00.

Online:

24h