Prosimy wybrać kraj dostawy

Wybór kraju/regionu może mieć wpływ na różne czynniki, takie jak cena, opcje wysyłki i dostępność produktów.
Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69
PL(PL)

Konkurs vector 2024

W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie zasilania! Weź udział teraz i wygraj do 5000 euro.

Nowoczesne prowadniki kablowe z tworzyw sztucznych zapewniają bezpieczne dostawy energii, danych, sygnałów i mediów od ponad 50 lat. Od najbardziej wymagających zastosowań w dźwigach i obrabiarkach, przez roboty przemysłowe, które szybko poruszają się w wielu osiach, po wolną od cząstek technologię laboratoryjną — mają one uniwersalne zastosowanie. Prowadniki kablowe i przewody muszą być stale ulepszane, aby sprostać wysokim wymaganiom, takim jak dynamiczne prędkości, kompaktowe przestrzenie montażowe, duże obciążenia i środowisko pomieszczeń czystych. Rozwiązania do monitorowania stanu i konserwacji predykcyjnej, tzw. inteligentne tworzywa sztuczne, sprawiają, że e-prowadniki są gotowe na Przemysł 4.0. Nagroda vector ma na celu uhonorowanie wyjątkowych zastosowań z systemami zasilania energią na całym świecie.
Weź udział teraz
Konkurs vector 2024

Jurorzy nagrody vector

Hans-Jürgen

Hans-Jürgen Alt

Dyrektor Generalny VDMA NRW
Madeleine Mickeleit

Inż. Madeleine Mickeleit

Założyciel i
CEO IoT Use Cases
Olaf Katzer

Olaf Katzer

Autostadt GmbH Kierownik Szkoleń
Arno Reich

Arno Reich

Szef działu/Starszy wiceprezes ds. przemysłu, energetyki i logistyki Deutsche Messe AG
Prof. Dr inż. Christian Brecher

Prof. dr inż. Christian Brecher

Kierownik Obrabiarek (WZL) i Inżynierii Produkcji RWTH Aachen
Michael Blaß

Michael Blaß

Dyrektor generalny systemów e-prowadników igus® GmbH

Patron

Ken Fouhy

Ken Fouhy

Redaktor naczelny VDI nachrichten
Linia

Retrospekcja: zwycięzcy 2022

Złoty vector

Złoty vector

Złota nagroda vector trafiła do firmy GEPBER-Szinpad Kft. za systemy e-prowadników w innowacyjnej hali wielofunkcyjnej HUNGEXPO. Prowadniki kablowe płynnie reagują na ruchy paneli podłogowych i zapewniają długą żywotność. Przewody chainflex są odporne na skręcanie i zużycie. Dostarczony jako wstępnie zmontowany system e-prowadnika readychain, został szybko zainstalowany na miejscu.
Srebrny vector

Srebrny vector

Srebrna nagroda vector została przyznana firmie RHENAC GreenTec AG za zastosowanie prowadników kablowych w systemie oświetlenia murawy VELTINS Arena. Rolkowe prowadniki kablowe minimalizują siły pchające/ciągnące na odcinku 120 m. Inne, kompaktowe prowadniki kablowe do krótkich skoków w systemie i pasujące przewody chainflex mogą być użyte w celu uzyskania długiej żywotności oraz zminimalizowania kosztów konserwacji.
Brązowy vector

Brązowy vector

Brązowy vector trafia do Talwandi Sabo Power Limited, za systemy e-prowadników w urządzeniu z kołem czerpakowym. Połączenie prowadnika kablowego, przewodów i czujników zwiększyły dostępność, trwałość i bezpieczeństwo instalacji. Polimerowy prowadnik kablowy zmniejsza masę, upraszcza prowadzenie przewodu oraz oszczędza operatorowi wiele wysiłku i pieniędzy związanych z konserwacją.
Zielony vector

Zielony vector

Zielony vector trafia do Dercks Gartenbau GmbH za systemy e-prowadników w precyzyjnych wózkach do podlewania, o zasięgu 45 m. Bezpieczne, odporne na zużycie prowadzenie w prowadniku kablowym zapewnia długą żywotność, a obszar pod systemem prowadzenia można wykorzystać również do roślin doniczkowych. Klient oczekuje amortyzacji już po czterech latach.

Ceremonia wręczenia nagród vector 2022

Ceremonia wręczenia nagrody vector 2022 na targach Hannover Messe
Linia

Weź udział teraz i wygraj do 5000 euro.


Weź udział teraz


Terminy "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur" i "xiros" są prawnie chronionymi znakami towarowymi firmy igus® GmbH w Republice Federalnej Niemiec oraz, w stosownych przypadkach, w niektórych innych krajach.

igus® GmbH podkreśla, że nie sprzedaje żadnych produktów firm Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES , Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber oraz wszystkich innych producentów napędów wspomnianych na tej stronie. Produkty oferowane przez igus® należą do igus® GmbH.