Change Language :
Wysokowydajne polimery do pomieszczeń czystych i produkcji elektroniki
W nowoczesnym przemyśle elektronicznym półprzewodniki są sercem smartfonów, komputerów, samochodów i maszyn. Międzynarodowa produkcja półprzewodników stale rośnie, ponieważ wysokiej jakości elektronika znajduje coraz więcej zastosowań, a postępująca cyfryzacja nadal napędza popyt. Bezpieczeństwo produkcji oraz czystość maszyn i systemów mają kluczowe znaczenie. Duża część produkcji odbywa się w pomieszczeniach czystych, w których obowiązują ekstremalne wymagania dotyczące czystości.
Pomieszczenia czyste stawiają szczególnie wysokie wymagania w zakresie odporności na zużycie elementów ruchomych. Nawet najmniejsze zanieczyszczenie może mieć negatywny wpływ na produkty i procesy, a tym samym powodować koszty. Nasze produkty wykonane z wysokowydajnych polimerów są opracowywane i testowane z najwyższą starannością w naszym własnym laboratorium pomieszczeń czystych. Ponadto poddajemy je dalszym testom w Instytucie Fraunhofera, aby potwierdzić ich przydatność do pomieszczeń czystych. Rezultatem jest portfolio produktów przetestowanych metodą IPA z najlepszą możliwą klasyfikacją pomieszczeń czystych (ISO klasa 1).

Niskie koszty utrzymania
Trwałe produkty wykonane z wysokowydajnych polimerów o minimalnych wymaganiach konserwacyjnych

Najwyższa klasyfikacja pomieszczeń czystych
Liczne certyfikaty pomieszczeń czystych, które spełniają najwyższe standardy: Klasyfikacja IPA

Szybka dostawa
Nasze krótkie terminy dostaw minimalizują czas oczekiwania i skutecznie wspierają procesy produkcyjne.

igus® jest jednym z wiodących producentów technologii pomieszczeń czystych w sektorze łańcucha energetycznego i z powodzeniem poddaje swoje produkty testom od 1997 roku. Aby móc szybciej opracowywać nowe produkty kompatybilne z pomieszczeniami czystymi, Fraunhofer IPA, jako partner w zakresie rozwoju i certyfikacji, zaprojektował i zrealizował niestandardowe laboratorium pomieszczeń czystych z systemem pomieszczeń czystych ISO klasy 1 w Kolonii na zlecenie igus®. Nowe laboratorium umożliwia specjaliście w dziedzinie tworzyw sztucznych przeprowadzanie zaawansowanych testów klientów i nowych rozwiązań w możliwie najkrótszym czasie w rzeczywistych warunkach.

Broszura produktów do pomieszczeń czystych
Klasy czystości naszych produktów oraz informacje na temat RoHs i ESD.

Informacje na temat ESD
Więcej informacji o materiale igus® igumid® do zastosowań ESD.

Osobista:
Od poniedziałku do piątku: 7:00–20:00
Sobota: 8:00–12:00
Online:
Umów spotkanie z ekspertem